Dokonce i ve snu jsem slyšela: "Ore no taa" a pak zvuk vydavající karty. X-D Není to špatné, hlavní hrdina má docela zajímavý charakter, nepřátelé nudní nejsou, přátelství je víc jak dost, temné/špatné minulosti taky, záchrana světa - o to běží všude, hlavní ale je, aby nevybouchli přátelé :-) Byla to celkem zábava na to koukat, je to vlastně můj první seriál s tématikou Yu-Gi-Oh! a zklamání nepřišlo, naopak to bylo docela příemné překvapení, myslela jsem si, že to bude na úrovni Beybladeu a ono ne. Předsudky suck ^^ Navíc to má výbornou grafiku, na kterou se neomrzí koukat, a souboje, který každý začíná skoro stejně, průběh se pak liší (občas diametrálně :D) a konec... téměř s jistotou víte, kdo vyhraje, nebo takhle: kdo si výhru momentálně může dovolit, aby se to tvůrcům hodilo do "karet" :-))(28.2.2010)

Po shlédnutí pár dílů první řady YGO jsem byl k 5d's poněkud skeptický. To ovšem zmizelo hned po prvním dílu, kde byl zobrazen perfektní závodní duel. Po dalších dílech jsem si byl jist, že se zrodil můj další oblíbený seriál. Líbí se mi gradace děje i pěkné vedlejší postavy se zajímavým příběhem. Možná jsem divný, ale i ten japonský pop má něco do sebe. 90%(8.12.2010)

• HDeer

Pravdepodobne je potrebné byť fanúšikom a vyrastať s kartami "Hry Králú" pretože ma neoslovil ani jeden z videných dielov tohto Japonského seriálu. Príde mi kontraproduktívne ničiť súboje (vo všetkých videných epizódach bol iba jeden súboj každý diel) vysvetľovaním ako funguje každá karta ktorá sa použije, taktiež súboje počas pretekania sú rovnako nezmyselné.(15.1.2012)