Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vodnářka
  ****

  Geniální vizuální stránka, hra s barvami, výborná kamera, která by k potěšení všech a záchraně lidského vnímání krásy mohla nahradit kýče letáků cestovních kanceláří zvoucích do alpských chatiček, nenahradí chvílemi skomírající děj. Na druhou stranu, Brühl i Christensen jsou v rolích tak úžasně přirození a celá forma snímku zatím docela neohraná, že tuto road movie šíleného egoisického umělce s ještě šílenějším egoistickým novinářem, stojí za to vidět...(8.10.2015)

 • DwayneJohnson
  ****

  Hodně dobrá a hodně příjemná, trošku nahořklá komedie. Natočená s lehkostí a přehledem. Sice jí ještě moc lidí nevidělo, ale pokud máte tu možnost, určitě neváhejte, těch zhruba 120 minut za to stojí. Už jen kvůli Danielovi a Jesperovi. A když už nic jiného, procvičíte si trošku němčinu. Jednou za čas to rozhodně neuškodí.(11.3.2017)

 • merit1
  ****

  Tento film som videla náhodou a aj keď už v polovici bolo pomerne jasné, ako skončí, nemala som problém dopozerať. Je natočený s nadhľadom a bez potreby súdenia. Ak spisovateľ nahradí inšpiráciu ambíciami, často sa stane cynikom. Stačí však, aby dostal impulz a nájde v sebe stratené, a možno aj viac. Z profesionálneho záujmu o objekt, ktorý má slúžiť ako vstupenka na výslnie, sa nakoniec zrodilo pár životných lekcií. Napríklad, že talent sa vždy prejaví, len to chce správny čas a okolnosti, nie vypočítavosť. Alebo že ten, koho človek nosí v srdci celý život ako nenaplnenú lásku, nemusí byť naozaj tým, koho si v pamäti uložil ( ľahko sa môže stať, že z pomyselnej spriaznenej duše je vzdialená osoba ). Nejde o žiadny kinohit, ale film plynie príjemným tempom, občas sa prekoná krásnymi lokáciami, ironickým vtipom a zaujímavými dialógmi.(11.2.2017)

 • boshke
  ****

  Super zážitek, umocněný neopakovatelnou atmosférou NNŽ. Svěží komedie s jako vždy perfektním Danielem Brühlem... 90%(20.6.2017)

 • anonym1411
  ****

  První věc, která mě napadla po zhlédnutí tohoto snímku bylo přídavné jméno "neobvyklé", poté "zajímavé" a nakonec "vlastně moc fajn".Daniel Brühl si zas zahrál žurnalistu, akorát nyní úplně jiného typu, než v Kolonii-je trošku uhozený, trošku ctižádostiví a trošku ztracený. Celý film je pln vtipu a malířských barev, přičemž se v něm prolíná hledání životního příběhu "možná slepého malíře" a představy mladého novináře. Daniel i Jesper jsou oba výteční a svou úlohu sehráli na jedničku. Kamera a vizuální stránka mi taky přišla velmi na úrovni. Jediné, za co jsem srazila hodnocení, byly přechody snů a reality, popřípadě retrospektivy. Občas bylo náročnější se zorientovat v ději, ale na celkový dojem to zas takový vliv nemělo, jelikož to přebila veselá absurdita některých scén. "Já a Kaminski" je opravdu lehce nahořklá komedie plná nečekaných zvratů a stojí za to ji vidět.(13.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace