poster

Hellsing VII

 • anglický

  Hellsing Ultimate Series VII

Animovaný / Akční / Drama / Horor

Japonsko, 2009, 45 min

Režie:

Júzó Sató

Scénář:

Jósuke Kuroda
 • Toyotomi
  *****

  O něco slabší než pětka, ale krvavější a z metamorfózou naší oblíbené Seras Victorie. Alucard-sama si zde neškrtl ani v prologu či epilogu, takže veškerá tíha úlohy "kladných upírů" leží na Victorii. A vskutku, když Sereas popravila Zorin rozdrcením lebky a následně ji ještě dorážela rozedřením o zeď, tak jsem si doopravdy vychutnával bolest, jakou asi Zorin cítí... Patří jí to svini! A abych nezapoměl, kladně hodnotím i majorův démonický poslov v epilogu. ^^(12.6.2010)

 • VanTom
  ****

  Hrdinsky důstojný, žel neslavný konec jednotky žoldáků zabarikádovaných v sídle Hellsingu. Překvapí emoce mezi velitelem Bernadottem a běsnou Seras, konečně probouzející své opravdové síly, i tragické střípky z její minulosti. A poprvé řežbu nehyzdí karikatury humoru, třikrát sláva, hned zaokrouhluji nahoru.(7.3.2014)

 • Utero
  ****

  OBSAHUJE SPOILER: Až na jednu zbytečně brutální scénu (Úchyl, kterému právě mála Seras vypíchla oko vidličkou se z úrazu do 5ti sekund otřepal aby si mohl užít s ještě "teplou" matkou Seras) a stálou absencí Alucarda (ale to zase až tak nevadilo) se jednalo o stále parádní podívanou! Nemůžu se dočkat dalších pokračování!(9.9.2010)

 • Alfmen
  *****

  Sedmička byla i přes Alucardovu nepřítomnost jedním z nejlepších dílů. Victorka nám vyrostla, otřepala se a konečně se stala tím, čím se měla stát. A neuvěřitelně brutální scény nechyběly ani v tomto díle. Znásilnění mrtvé (!!) matky malé Victorie nebo oko vypíchnuté vidličkou... Paráda. A až se v osmičce vrátí Alucard, to budou oči teprve lítat...(20.4.2011)

 • ledzepfan
  *****

  Stále bez Alucarda ale ono to něják vůbec nevadí. Druhá část o obraně velitelství Hellsingu jsou zase a znova neskutečně epická jatka=Zorin Blitz-se svou až psychedelickou schopností dostat se hlouběji a hlouběji do hlavy protivníka a rozložit ho zevnitř-dává celému tomu odboji pěkně na prdel......Ale nikdy neříkej hop dokud nepřeskočíš(!) a tady to tentokrát platilo minimálně dvojnásob.... http://www.youtube.com/watch?v=aIrhVo1WA78 :D(14.3.2012)

 • - Zo všetkých OVA dielov sa tu nachádza najmenej postáv. (Eerie)

 • - Na oboch DVD obálkach sa nachádza náznak či priamy odkaz na Serasinu upíriu podobu. (Eerie)

 • - Je to jediný OVA diel, kde sa Alucard fyzicky nenachádza a ani nemá žiadnu rolu. Ak nepočítame jeho krátke spomenutie v spomienkach Seras. (Eerie)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace