Konspirační teorie s Jesse Venturou (TV seriál)

• Česko

Konspirační teorie

Conspiracy Theory with Jesse Ventura

Dokumentární

USA, 2009, 16x45 min

Martin Singer

Co dělá Jesse Ventura, když zrovna nemá čas krvácet? Rve se za pravdu a vobyčejný lidi!;D Osobně se vždycky daleko radši s rezervou podívám na kdejakej konspirační dokument, než abych čuměl třeba na zprávy, kde člověku naservírujou jen "oficiální verzi" jako nějaký neměnný slovo boží, což kolikrát prostě uráží mou jasnozřivost... to je hlavní účel tohodle pořadu - hodně dravym až teatrálnim způsobem natlouct Američanům do těch jejich sádlem prorostlejch mozků, aby se nenechali médiama a učebnicema tak snadno voblbovat. Fakt se u toho skvěle bavim:)(24.3.2013)

Viděl jsem zatím jen díl o Plum Island, kde se testují a vytváří nebezpečné viry a bakterie a kde možná vznikla lymská borelióza. Osobně zastávám názor, že konspirační teorie podložená dostatečným množstvím faktů, je věrnější než oficiální verze, kterou zpravidla vymýšlí vláda, nikoli odborníci. Jesse Ventura - bývalý guvernér se s nikým nesere a to se mi líbí. Ti úředníci a politici nahoře si musí uvědomit, že nejsme banda debilů, která jim všechno zbaští.(3.3.2013)

V podstatě jsme jen "ovce v davu" a některým lidem se absolutně nehodí aby kdokoliv jiný než lidé na vyšších postech věděli něco víc než jen oficiální verzi vyřčenou státem prostřednictvím médií. Nedá se věřit NIČEMU ani nově ani primě ani české televizi. Žijeme v době kdy hlavní roli v životě lidí zastoupila komerce a občas i nějaká ta konspirace. Konspirační teorie jako takové je třeba brát s velkou rezervou, ale zase zastávám názor, že čím větší máte spektrum znalostí i o těch "pravděpodobných" scénářích tzv. konspiracích, tak tím konkrétnější si můžete udělat vlastní obrázek. Na některých konspiracích skutečně bude zrnko nějaké pravdy, ale není špatné dát občas šanci i dohadům. Kdyby lidé nemysleli nad tím co se asi stalo nebo stane pak by nemuseli ani studovat a ani mluvit a mohli bychom se vrátit mezi opice.(22.12.2012)

• *CARNIFEX*

Nech verím čomukoľvek, nech mám predstavu akúkoľvek, v živote som nevidel tak spackaný seriál či dokument, ktorý sa zaoberá takouto témou. Sám o sebe pôsobí veľmi nerealisticky a je skôr na smiech. Faktom je, že pár zaujímavých informácii zaznie, no sú nešťastne spracované. Už len postoj samotného Venturu pri komunikácii s rôznymi osobami poskytujúcimi zaručené fakty, hovorí sám za seba ( ruky na kríž cez prsia - NEVERÍM, NEPRÍMAM, NESÚHLASÍM ). Fanúšikom, vyhľadávačom "konšpiračných" teórii odporúčam množstvo iných, omnoho lepších dokumentov zaoberajúcich sa touto problematikou. Stačí si pozrieť môj profil a jeho "dno". Toto bolo slabučké.(30.3.2014)

• Tom_Lachtan

Kdyby se Jesse Ventura postavil před kameru, začal točit svým vlasovým ohonem, kvíkat jako podsvinče a dělat bubububu, byl by výsledný efekt o dva celá osmnáct stupně kvalitnější, než jeho tupé konspirační teorie, které dokáží naprosto zmrvit jakýkoliv náznak pravdivosti, který na nich je (takový ekvivalent pro umlácení raněného krtka lopatou naštvaného důchodce, kterému rejpe zahrádku). Vážně, tahle série tak debilní, že se snaží doplnit nedostatek informací rádoby investigativní prací, která spočívá tom, že v roce 2009 (také jinak osm let od 21. Září 2001) jde na Ground Zero a stěžuje si, že nikde není možno najít trosky a pak kouká prosklenými dveřmi do uzamčeného hangáru, kde nějaké ty trosky jsou a diví se, že ho tam nikdo nechce pustit..... Ehm.(23.3.2014)