Bála jsem se, že humor bude založen na balíkovství vesničanů, Stehlík se naštěstí k ničemu tak primitivnímu nesnížil. Napsal 6 anekdot, které se odehrávají v prostředí jedné vesnice a vše se točí kolem místního hostince. Tam se prostřídá panoptikum složené z modernistického otce, který chce oženit svého syna, svéhlavého chovatele obecního kozla, naštvaných místních ženských i místního floutka s panovačnou matkou.(5.1.2013)

"Václave, kamaráde, zradil jsem tě. Muselo to bejt - ženský nás přemluvily." Jakými to transcendentálními pravdami se tu dobírají merita... Předchůdce chalupářů, který zapadl ne docela právem. Například hloubkou probíraných témat jsou vedle toho Chalupáři slabý čajíček.(17.3.2012)

Komedie z vesnice některé díky o třídu níž jak Chalupáři...V 6 dílu si snad něčeho šňuply:) Je smutné kolik skvělých herců je na pravdě boží....a nevím o tom že by je někdo nahradil...(6.9.2012)

• - Koťátkami byla míněna trojice dam ztvárněná Boženou Bohmováou, Janou Drbohlavovou a Miriam Hynkovou. (M.B)