Splněné sny (TV pořad)

Reality-TV / Rodinný

Česko, 2011, 80 min

Petr Říha
  • ivishka

Podle mě další slátanina citů a těch různých dojmů, které mají zapůsobit na diváka. Přijde mi to moc strojené než přirozené a když tedy chtějí aby tomu člověk opravdu uvěřil tak ať si najdou herce. Takže 1* zase za kopii toho co někdo někde vymyslel .Čeští producenti a filmaři nemají své vlastní nápady...(9.3.2012)

• igi B.

Svatá onanie, to je hnus!!! . . . Další várka životních sraček, hraných emocí, krokodýlých slz a jepičího štěstí, pořad prvoplánově zneužívající cizí neštěstí či jen životní smůlu, nejnižší lidské pudy i prachsprostou blbost diváckého stáda... Hnus jak vidno vždy úspěšný u duševních onanistů napříč diváckým spektrem... Fak >"...úžasné..."< , ještě to ty debile vymandluj ze své tlamy desetkrát! . . . A nehodnotím tady samozřejmě ty smutné lidské příběhy všelijakých zoufalců, hodnotím tuhle matérii z principu jako takovou a darebáky, co na nich dokážou takto bezskrupulozně pokrytecky parazitovat... A nejodpornější na celém tomhle nechutném >šoubyznysu< je zneužívání dětí! Tak to teda nasrat! - - - P.S. Ani se neptám, zda bude někdo z me/r/diálních prasat točit i další osudy zde takto zneužitých nešťastníků? - - - - - (Nahlédnuto párkrát stručně nahodile na >tv bastardoff< , hodnocení 16., komentář zde jako třetí - 11.11.11)(11.11.2011)

• iamek

Jednu hvězdu za kluky co navštívili Manchester. Jinak narozdíl od jiných dementních pořadů, tohle pár lidem pomůže, ale jakým stylem, to je věc druhá.(4.6.2012)

• Koryntos

Hehe, přemíra emocí, mě opravdu jako ledovou královnu nechává klidnou a mé ledové srdce neobměkčí. Další doják na páteční večer.Empatické cítění ve svém případě projevuji opravdu jinak.Další příklad českého vkusu a umění empatie. Češi jsou každopádně hodně empatičtí jedinci hlavně v tom případě, když sedí před televizí a ,, plnohodnotně“ soucítí s týranými zvířatky, rozčilují se nad případy týraných žen, pláčí pro týrané děti a zoufají si, jak je to možné, že se v našem státě mohlo něco tak hrozného stát. STŘIH…… Televizní noviny: Reportáž o týrané ženě a dětech z panelákového komplexu na velkém sídlišti. Stejná paní, která zamačkává slzu zhnusení a dojetí nad dnešním světem ochotně vysvětluje na kameru, že ta rodina byla sice nějaká divná a šel od nich křik, ale že ona se přece nebude montovat do cizích záležitostí, takže ve výsledku nic neviděla a neslyšela, stejně jako ostatní rodiny z velkého domu. Po týdnu stopy nechutné aféry z jejich domu, odvál čas do zapomnění a milá paní usedá pro svoji další dávku empatie před televizní obrazovku. Nebylo by snad lepší a efektivnější podobným situacím pomáhat předcházet, než léčit něčí bolavou dušičku za pomoci revanže v podobě splněného přání u kterého vůbec nejde o toho obdarovaného ,,šťastlivce, ale v první řadě o větší sledovanost s maximálním efektem, už z tak pokřiveného životního osudu, před kamerou vydojit co nejvíce emocí.(29.4.2012)

Většinou v jednom dílu je jeden moc hezký a dojemný příběh a jeden trochu slabší, takže co se týče na zajímavosti obsahu je to tak půl na půl. Je to nejenom o plnění snů (a předvádění, kolik má televize peněz), ale i o mnohdy krutých osudech lidí. Pěkně sestříhané scény, podbarvené hudbou. Samozřejmě souhlasím, že je to docela hnusný způsob, jak zasáhnout do soukromí druhých lidí, hlavně těch, kteří nejsou způsobilí k tomu, aby chápali, co se kolem nich děje.(13.3.2012)