xxxHOLiC Šunmuki

xxxHOLiC Shunmuki

Animovaný / Fantasy / Komedie / Mysteriózní

Japonsko, 2009, 2x27 min

Nanase Ókawa

Jednoduše normální bonusový dvojdíl, od kterého jsem (jako od všech ostatních OVA) nic nečekala, ale překvapivě se na něj dalo dívat. Akorát jsem se místy lehce nechytala, protože neznám Tsubasa Chronicle. Animace klasika, pěkný soundtrack. 7/10(13.4.2015)

Hmm - musím uznat, že tohle dvoudílné pokračování mě mile překvapilo v mnoha směrech. Zaprvé Watanukiho hloupost se konečně zmírnila na minimum, i když zůstala jeho potrhlost, zadruhé opět je tu spousta filosofie a psychologie, zatřetí ona záležitost s Yuuko na konci a začtvrté ona propojenost s Tsubasa Chronicle. Sice je tu řečena spousta důležitých věcí a mnoho docela zásadních naznačeno, ale pořádně tu není řečeno co, což je trochu zklamáním - i když kdo ví, zda to nebude někde jinde řečeno, vzhledem k tomu, že všechny Clampovky se musí být brát jako jeden celek a proto odpověď na otázky člověk musí hledat v různých "světech". Každopádně animace při starém a hudba je tu celkem dobrá. Takhlenc bych si nějak představoval celou sérii xxxHolic.(8.3.2015)

OAV ducharske serie o vidinach kuchtika Watanukiho pri hledani odkazu dedecka Doumekiho.(30.9.2014)