Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

V době tuhé normalizace byl tento poněkud nevyrovnaný seriál vysílán nikoliv náhodou v pozdních nočních hodinách. Jako jeden z vůbec prvých si po temnu sedmdesátých let dovolil poukázat na to, že léta budování nebyla jen léty úspěchů a boje o nového člověka. Že naopak měla i svoji odvrácenou tvář. Říci, že to byl čin, by bylo obtížně obhajitelnou nadsázkou; konstatovat, že se jednalo o tehdy nevšední zážitek, platí v pamětnické rovině i dnes. Repríza s nezbytným komentářem by zřejmě byla vhodným obohacením také současného televizního programu či nabídky.(31.1.2011)

• PatoP

Presne to isté, čo užívateľovi sator mi odpísali z dogmatickej ČT. Už toľko námetov bolo predaných tvorcom programovej skladby, až to nie je pekné. A tí amatéri tam stále sedia ako žaby na prameni.(28.2.2015)

• sator

V současné době není repríza seriálu "Konec velkých lásek" plánována. Váš námět na jeho zařazení do vysílání předáváme tvůrcům programové skladby.Scénarista Jiří Blažek.(5.2.2015)