Tak se ptám (TV seriál)

Drama / Psychologický / Experimentální

Československo, 1980–1983

Jiří Adamec

Tomáš Juřička, Petr Oliva, Miroslav Zounar, Vladimír Menšík, Radovan Lukavský, Vladimír Dlouhý, Jiřina Švorcová, Jana Hlaváčová, Dana Bartůňková, Jan Čenský, Dagmar Havlová, Ivana Andrlová, Blanka Bohdanová, Miluše Šplechtová, Petr Svárovský, Ljuba Krbová, Jan Teplý st., Lenka Pichlíková, Jiřina Bohdalová, Sylva Sequensová, Míla Myslíková, Zora Jandová, Lída Plachá, Lída Roubíková, Adolf Filip, Eliška Balzerová, Daniela Pokorná, Zuzana Šavrdová, Ivan Pokorný, Ota Sklenčka, Veronika Žilková, Jan Přeučil, Pavel Soukup, Luděk Munzar, Miroslav Vladyka, Michal Pešek, Uršula Kluková, Gabriela Wilhelmová, Marie Kautská, Hana Talpová, Ladislav Trojan, Milena Dvorská, Václav Helšus, Karel Roden, Jiří Valšuba, Ivana Chýlková, Zuzana Fišárková, Akram Staněk, Ivan Klečka, Jitka Asterová, Vilma Cibulková, Josef Somr, Antonín Navrátil, Tomáš Turek, Jana Eichlerová, Eva Holubová, Josef Vinklář, Věra Galatíková, Zdena Hadrbolcová, Marta Kučírková, Petr Haničinec, Milan Klásek, Oldřich Vlček, Janusz Klimsza, Karel Augusta, Antonín Hardt, Pavel Vítek, Božena Fixová, Alois Švehlík, Miriam Chytilová, Iva Janžurová, Otakar Brousek ml., Ilona Svobodová, Jiří Zahajský, Jana Drbohlavová, Bedřich Prokoš, Jaroslav Satoranský, Petr Skarke, Jana Štěpánková, Petra Cibulková, Jan Szymik, Jiří Krampol, Vítězslav Jandák, Martin Stropnický, Gustav Bubník, Jindra Reháková, Ivan Luťanský, David Prachař, Marcel Vašinka

Komentáře uživatele dr.fish k tomuto TV seriálu

Příběh mladých milenců, kterým rodiče nepřejí jejich vztah, a oni se navzdory jim, okolnostem, plánů a věku, pokusí svou lásku ubránit a prosadit si ji. To zní sice hrozně, ale tvůrci to myslí úplně vážně. Zpočátku jsem z toho byl trochu vyděšený, ale když se ke slovu dostala Jana Hlaváčová a zejména Blanka Bohdanová, najednou to dostalo šťávu a padaly moudra, že jsem zelenal závistí. Některé situace jsou přímo modelové a staly se mi v životě úplně stejně. Kvůli těmto naprosto dokonalým scénám a dialogům v jinak nezajímavé inscenaci dávám 80%(31.1.2014)