poster

Všechno bude fajn

 • Česko

  Všechno bude zase dobrý

  (festivalový název)
 • Dánsko

  Alting bliver godt igen

 • USA

  Everything Will Be Fine

Thriller

Dánsko, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ZkuKol
  ****

  Žánrová lahůdka z Dánska. Netradiční politický thriller se silnou psychologickou linkou, výborným soundtrackem, civilní ruční kamerou a otřesným českým dialogem. Na můj vkus se tu u dialogů až příliš přechází do křiku, ale to je kromě českého vkladu jediná slabina. Herci jsou vynikající, zvlášť vykreslení vzrůstající paranoi u hlavního hrdiny je dechberoucí. Scénář se opírá o silný a aktuální námět a dobře poskládané vyprávěcí roviny. Režisér Jacob připravuje film časové tísni, do toho se mu dostanou fotky, jež nejsou určeny jeho ani jiným očím, přičemž musí ještě řešit byrokracii související s adopcí, každý den se mu zdá kratší a problémů jen přibývá... 80%(25.8.2010)

 • iamek
  ***

  Paranoidní filmy mám rád, ale tohle už byla trošku přeháňka. 80 minut sledujete zajímavé politické drama a posledních deset minut koukáte na rodinné drama ? Tohle mi přišlo trošku mimo. Hlavní představitel byl nesympatický a jeho role mi lezla na nervy. Scéna v kavárně, kde začal každého obviňovat ze spionáže, nemohla být myšlená vážně.(14.11.2011)

 • Enšpígl
  ***

  Co měl proboha znamenat ten pražskej konec ? Boha mário, oni už i ty Dánové nám začínaj blbnout.Tak do půlky ten film je hodně dobrej, temnější, člověk neví odkud co přiletí. Čichá, čichá podrázek, jenže najednou toho všeho začíná bejt až moc a to co se zpočátku zdálo v solidní napínák se proměnuje v pocukrovaný drama jednoho Dána a na konci jako kdyby na to všechno spadlo sloní hovno a byl konec. Nic no,dám tři hvězdy a du si voloupat voříšky.(11.10.2012)

 • Malarkey
  ***

  Dáni se pokoušeli o zajímavý politický thriller, který ale ze začátku ukázal, o co mu jde a v průběhu pak nudil...a nudil...a nudil. A probudil mě až ve chvíli, kdy ve filmu začali mluvit česky. Následně se z politického thrilleru stala tragédie, kterou Dáni, ale i ostatní Seveřani ve svých filmech umí na jedničku. Jenže tak nějak mi přišlo, že sem se to prostě nehodí.(29.12.2011)

 • Fr
  **

  ,,VŠECHNO BUDE ZASE DOBRÝ, SLIBUJI“..... /// Dejme tomu – čistě teoreticky – se vám dostanou do ruky fotky vojáků mučících svý nepřátele. Kdo bude mít malér? Vy? Armáda? Vaše žena? Chce vůbec někdo ty fotky? Existujou vůbec nějaký fotky? Existuje vůbec armáda (to už jsem asi přehnal, že?)? Trošku mi uniká smysl toho všeho, taky tempo konkuruje ladnému kroku želvy. Takový ,,čekání na vraha“, kterej to má na praku. Jacob se chová tak, že by ,,antiDánský“ srdce Stiga Helmera začalo znova tlouct (Dány). Ale já se rozčilovat nebudu! Třeba to bude všechno dobrý! Hovno! Z kreténa se stává blázen a mě to nebaví!.... Vydrž! Čeká nás skandální odhalení!....Je mi to jedno! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Našel jsem fotky lidí s držkama od krve. 2.) Jsem velmi nešťastnej chlápek, kterej má sklony ke konspiračním teoriím. 3.) Jsem všude tam, kde se mluví o typickým festivalovým filmu. 4.) Zjistím co všechno stihnou Dánové za 2 hodiny v Čechách. 5.) Thx za titule ,, mindhunter29“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(10.7.2011)