poster

Případ kapitána Bábovky (TV seriál)

Československo, 1987

Režie:

Josef Platz

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

  • kingik
    **

    Když si z celého seriálu pamatuji scény ve kterých Miloslav Štibich v roli kapitána Bábovky s chutí a požitkářsky pojídá v cukrárně zákusky, tak to asi není dobře. Nebylo se divácky o co opřít, protože jeden díl vedle druhého sršel jednoduchou naivitou se kterou se snažil překonat diváckou hranici nad deset let. Se scénářem kde se řeší kriminální prkotinky se nemůže nic zázračného stát. Ve své době jistě úspěšný seriál se v dnešní době stal jen omšelou vzpomínkou na dětství a současnému divákovi nemůže naplnit jeho náročná kritéria. Nicméně zesnulý Štibich byl ve své roli vynikající a podle mě celkově poměrně nedoceněný herec, kterému dávám hvězdičku a ta druhá je za náznaky originality v ději. Mé hodnocení: 40%(18.7.2013)

  • offlineman
    ****

    Tohle si pamatuju už jen matně. V jednom díle tam kluk kradl, aby si koupil nový přezkáče nebo tak něco.....(13.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace