Reklama

Reklama

Když se čerstvě zasnoubení vysokoškoláci Lucia a Marcus vrací domů a nečekaně oznámí plány na svatbu, zjišťují, že jejich velmi soutěživí a velmi ješitní otcové by mohli v jejich slavnostní den způsobit spoustu škody. Naše manželství, jejich svatba – tak zní první lekce pro všechny čerstvé snoubence a Lucia s Markusem nejsou výjimkou. A brzy zjistí, že jejich nevinné Ano může vést k velkému rodinnému sporu. Když se jednoho dne vrátí ze školy a oznámí svým rodinám, že se chtějí vzít, zjišťují, že jejich egoističtí otcové by mohli v jejich slavnostní den způsobit spoustu škody. Vzduchem létají urážky, napětí stoupá a nikdo si není jistý, jestli se otcové – dva umínění alfa samci ((Forest Whitaker a Carlos Mencia) – před obřadem ještě třeba nepoperou. Luciina matka (Diana Maria Riva) je absolutně pohlcena přípravami na perfektní svatbu své dcery a tak jediným klidným členem svatebního šílenství zůstává právnička Angela (Regina King), nejlepší kamarádka ženichova otce. Během následujících týdnů vyplněných svatebními přípravami snoubenci zjišťují, že když si někoho bereš, bereš si opravdu celou rodinu! (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (11)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Nevtipna komedia s obohranym nametom o zasnubeni paru z rozdielnych rodin ktorych rodicia a to hlavne otcovia z toho nie su nadseni a tak neustale prskaju z coho maju vyplyvat vtipne situacie, ale ja som sa ani raz nezasmial. 4/10. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Spočiatku som nechápal to priemerné hodnotenie, pretože sa mi to najprv zdalo celkom vydarené a bolo v tom kopu prirodzenej irónie a pri strete dvoch komunít sa podľa očakávaní schyľovalo ku mnohým vtipným výmenám názorov. Zápletka tiež nebola vôbec zlá, no potom ku koncu to pôsobilo neuveriteľne hlúpo a plytko. Takýto námet a postavy mali široký potenciál na komédiu, ale zas a znovu prekvitali zbytočne prehnané scény, ktoré mali od taktného a prirodzeného humoru z úvodu filmu na míle ďaleko. Škoda toho, ale moje dojmy sú tak na hranici 2 a 3*, ale kvôli tým záverečným scénam sa prikláňam k tým dvom. Z filmov o strete dvoch kultúr pred svadbou odporúčam radšej výborný indický film 2 States. ()

Reklama

O´Neill 

všechny recenze uživatele

Po posledních shlédnutých komediich Na tuhle nemám a Noční rande jsem si říkal, že tohle bude třetí fajnová komedie do třetice. Opak je však pravdou. Aneb typické klišé, když se potkají dvě zcela rozdílné rodiny, v tomto případě afro a mexičani. Spousta rádoby žertů, neustále narážky jeden na druhého. Za celý film jsem se upřímně zasmál asi jen třikrát, a to je na "komedii" sakra málo. ()

T2

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA $20,255,281Tržby Celosvetovo $21,398,831Tržby za predaj DVD v USA $5,965,469 //počet predaných kusov 335,595()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Schéma "Hádej kdo přijde na večeři" je stejně tak ohrané jako happyendy u filmů od Walta Disneyho. Tentokrát se proti sobě postaví klany afroameričanů a mexikánců. Jedinou zábavou na téhle komedii je sledovat počínání Carlose Mencii v roli mexického otce. Tohoto herce jsem viděl poprvé v životě a hned jsem si jej zamiloval. Forest Whitaker jako jeho černošský protějšek odehraje kvalitně zase to své, ale tady výčet kladů končí. Smát se budete jen u vzájemného pošťuchování těchto dvou hlav rodin i celého filmu zároveň. O příběhu se široce rozepisovat nebudu, neb tu téměř nic nového k vidění není. Vše už tu bylo minimálně jednou a vsadím se, že skoro vždy lépe. K tomuto filmu už se vícekrát vracet nebudu. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama