Reklama

Reklama

Neumírejme mladí

(seriál)
  • Velká Británie Don't Die Young
všechny plakáty

Obsahy(1)

Dokumentární série BBC vám detailně představí lidské tělo. (oficiální text distributora)

Recenze (7)

ArsenalEagle 

všechny recenze uživatele

Zajímavý a celkem dobře srozumitelný dokument o lidském těle, který je provázen sympatickou mladou doktorkou/herečkou. Jednu hvězdičku si ale musím odpustit, a to kvůli někdy až zbytečně natahovaným a opakujícím se situacím, kterých je svět dokumentů plný ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Mladá sympatická paní doktorka je také šikovná malířka. Provede vás taji našeho těla důkladně, zajímavým způsobem a poutavě. Skvělé dílo BBC, které si troufám tvrdit, zaujalo i teenagery! Po zhlédnutí se mi už mnozí nediví, jak často přirovnávám lidi k prasatů. Kdo se podívá, pochopí :-) ()

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

Není to vůbec špatnej dokument. Během třiceti minut se seznámíte s problematikou lidského těla a jeho orgánů. Výklad je dobře srozumitelný i pro laiky a poměrně zábavně zpracovaný, takže se po chvíli oprostíte od toho, že vlastně sledujete dokument, kterej do vás hustí nějaký informace. ()

Amper01 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že se autoři opravdu snažili a je to opravdu zajímavě podané. Místy možná ale až trochu detailně a nechutně. ()

pOne 

všechny recenze uživatele

V jádru celkem zajímavá dokumentární série BBC s mladou doktorkou Alice Roberts - prakticky zaměřená na běžný každodenní život. Nicméně pojetí některých pasáží "do komerčna" (příště uvidíte...., několikrát opakovaná fakta, násilné přiblížení běžnému životu aj.) mé hodnocení sráží. I přesto má smysl tuto sérii shlédnout a něco si z ní třeba vzít. --- Po shlédnutí druhé série zvyšuju hodnocení na ****. ()

kritkMd odpad!

všechny recenze uživatele

Miluji Britské seriály, filmy i dokumenty, ale tohle. Toto je asi nejhorší "dokumentární" seriál co jsem kdy viděl. Žena vysvětluje "týnejdžrům" jak se starat a zajímat o svoje tělo. Je to takový typický seriál který pouští učitel ve škole když se nudí a nechce haranty nic učit. ()

Caesius S. 

všechny recenze uživatele

Příjemná osvěta týkající se zdravého životního stylu a funkcí našich základních tělesných orgánů. Tento seriál má svůj smysl pro moderní "civilizované" národy, není náhodou, že vznikl ve Velké Británii, která je klasickou baštou civilizačních chorob. Hostitelkou a hlavní demonstrátorkou je sympatická slečna, takže se na to dobře kouká. ()

Reklama

Reklama