Komentáře uživatelů k TV seriálu (40)

• Ainy

Nelíbí se mi jak tvůrci rozčtvrtí celkem sympatickou pohádku na kusy! Nelíbilo se mi to ani u Princezny ze mlejna! S bídou dávám jednu hvězdičku a vlastně ani nevím za co ...(28.7.2012)

• hippyman

už tak bídná pohádka ztratila zbytky svého lesku naprosto nelogickým a zbytečným rozsekáním z komerčních (či jiných mně neznámých) důvodů... 20%(26.12.2010)

• Rembrant

Už samotný film nebyl žádný trhák a při převedení na seriál to nemohlo dopadnout dobře. Uřvaná Michaela Kuklová po 5 minutách pohádky leze na nervy a jen s těží se pak dá soustředit na děj, kterého taky není mnoho.(4.12.2012)

• KlárkaS

lepší vydržet tohle peklo na jeden zátah, než se mučit na pokračování...(18.6.2010)

• Allien.9

Opět. Naprosto zbytečné rozkouskování. Vynechané scény sice fajn, ale obešla bych se bez nich.;-)(24.12.2010)

• SeBig

pěkná hovadina udělat z filmu seriál ještě ktomu když ten film stojí za starou belu(16.7.2010)

• virus10

Proč to ještě rozdělovat na víc dílů??(7.8.2010)

• ConanVJ

To samé jako u Princezny ze mlejna. Rozsekat pohádku do seriálu, to umí jen přiblblá Nova. 5% :)(1.4.2015)

• Terva

- odpad -(5.9.2011)

• SaNcHeZ_cz

Zbytečné a naprostá snaha poze o zisk. Dělením na čísti ztrácí tato pohádka zbytky svého kouzla(26.12.2010)

• zdepapepa

To může napadnout snad jen Trošku, z průměrné pohádky těžit formou seriálu na 5x55 minut. Donebevolající drzost bych snad překousnul nějakým normálním hereckým obsazením, ale co se tady ukazuje před kamerou, na to mi dochází slova. Teď přemýšlím, jestli má smysl psát dál, jelikož je tu 10 komentářů, každý o délce stěží jednoho řádku a 1x2* 4x1* a 5xodpad. Obrázek si myslím zvládnete udělat sami.(7.11.2010)

• LiborGondek

Tak, že rozporcuju hotový film na pět částí se podle mě seriál asi nedělá. Respektive, jak můžeme vidět dělá, ale není to prostě ono... Touha po výdělku asi vždycky zvítězí, bohužel. Hodnocení jedné hvězdy je pouze z úcty k původní pohádce, která byla opravdu dobrá.(7.5.2012)

• mr.filo

Protahování agónie ... k smrti!(13.5.2012)

• KajusaK

Absolutně souhlasím s Ainy. Nedělila bych to. Už původní pohádka není dokonalá a tohle je katastrofa.(19.8.2015)

Proč z toho dělají seriál?(24.12.2010)

• U.Tarare

bangee: Tady lze jedině souhlasit. Pořádně ani nevim, co to tady na čsfd dělá, vždyť je to akorát rozjebaný film na více částí.(10.2.2010)

• Martin741

Ako samostatny film by som tomu dal aj 3 hviezdy, ale ako TV serial.... radsej nie. Troskovi ako reziserovi fakt idu len tie rozpravky, nic viac ..... 31 %(6.4.2013)

• spikey1

jak jinak, když to produkuje továrna na české sny Nova, tak si to šoupne do hlavního vysílacího času, mňamka!(18.6.2010)

• Yorkcz

Tohle rozdělování téhle pohádky je nesmysl a ztrácí akorát jak na kvalitě filmu tak i na svém kouzlo.(16.12.2012)

• Ravi

Jako pohádka koukatelné, ale jako seriál hrozné. Snaha unudit diváka k smrti velmi zřejmá. Dávám velmi subjektivních 15% = 1/5(5.6.2010)

<< předchozí 1 2