Film 2010

(pořad)
všechny plakáty
Publicistický
Česko, 2010, 25 min

Filmový týdeník se zabývá všemi žánry – sleduje film hraný, dokument, stejně jako animovaný a krátký film. Ve spolupráci se zpravodaji České televize informuje o významných zahraničních filmových projektech, o systému financování a kinematografii jinde ve světě. Dramaturgyní a moderátorkou pořadu je Jolka Krásná. (oficiální text distributora)

iamek

Díky bohu za každý pořad o filmech. I když si tenhle umím představit delší a hlavně s jinou moderátorkou. ()

Katullka

Jediný pořád o filmu v ČR, když se tedy nepočítá novácká-cinemacká sračka. Když už má takový monopol, tak to tak i vypadá. Je únavné sledovat 25minut naškrobenost a ušláplost. To snad vidím jen já, že to potřebuje nový vítr a ne blondýnku moderátorku? ()

Chrysopras

Jolka se může snažit sebevíc, ale kvalit Odvážných palců dosáhnout nemůže :-). Občas je tam ale zajímavej host, to jest plusem. ()

bari68

Po skončení KINOBOXu som rád i za túto reláciu.Naviac rozhovory s osobnosťami filmu sú dobrou vsuvkou a spestrením. ()

Paity

No není to bůh ví co. Rozhodně nečekejte Filmbox ve své nejlepší době či nějaký podobný US pořad. Tohle je spíš taková "nutnost" pro všechny milovníky filmů, ale zase nic, bez čeho byste se v době internetu neobešli. ()

decay

Keď už nič tak aspoň sa dozviem niečo nové z českej produkcie a premiéri v kinách (čo mi je vlastne na Slovensku na nič). Je to väčšinou (logicky) akoby agitka ČT, ale vždy je dobré počuť samotného autora(ov). Avšak moderátorka vedie rozhovory s hosťami spôsobom, takpovediac že im ide na lopatu. A to, že už neviem koľký diel vidím a nie sú schopný zosynchronizovať zvuk s obrazom je viac než zarážajúce. ()

-Marc-

Nevidím v tomto pořadu žádnou informační hodnotu. A to jsem si nedávno vzpoměl že vlastně není žádnej pořad o filmech, když zmizel strašněj kinobox. Kinobox byl až moc crazy, ale tohle je zase moc suchý. A hlavně v oboch případech jsou strašný moderátoři. Ta ženská je tak nesimpatická, až je to hrozný. A vůbec celé to schéma pořadu je špatně vymyšlené. Film by si zasloužil něco mnohem lepšího a na úrovni. ()