Zjevení

Izba mŕtvych

The Apparition

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2012, 79 min

Slušná, opravdu slušná první půlka, kdy jsem byl napnutý bál se. Ale od zminěné druhé půlky to každou minutou ztrácelo kredit a šlo do podprůměru. Škoda! Právě do první půlky jsem uvažoval nad 4*, ale pak to šlo níž a níž, až jsem uvažoval dokonce nad 2*. Nakonec dávám hvězdy 3, ale slabé. Přitom dobře ladící pár, i dům, ale to co ce odehrávalo poslední minuty...Duchařina neduchařina - to bylo moc i na mě, místy jsem uvažoval, že se dívám na sci-fi...Znova říkám škoda, dalo se z toho vytěžit víc! ...50%(10.12.2012)

Po všech těch Paranormálních peachovinách, Parkinsonových kamerách, zelených duchařin, ultrakrvavých béček, předigitalizovaných sraček přichází konečně film, který naplno dává o sobě vědět ve svých kvalitách. Konečně normální kamera, která neprojde epileptickým záchvatem. Filtr dodávající pěkné barvy, sympatičtí puberťáci. To na mě působilo dojmem, že v roce 2012 se dá opravdu natočit film, kde se s kamerou neklepou řízky. Film, který bude mít koule na to prásknout do bot a utéct na míle daleko od těch všech braků. Jelikož se nám blíží konec roku 2012, tak budu marně ronit sperma po takových filmech. Nastává pomalu nový rok a já už kroutím hlavou a všemi možnými údy, protože na rok 2013 se chystá třesknutých peachovin do aleluja. Sice film buduje atmosféru asi jako tříletý děcko LEGO a lekaček je tam všudyvšeho přítomných 4,356, ale aspoň se na to dalo dívat, aniž bych ze sebe vydal nějaké tělní tekutiny.(22.12.2012)

To bola zas ENTITA.Tvorcovia stavili na osvedčenú klasiku.Pri vyvolávaní sa niečo posralo a tí účastnici začali zomierať,a jasné že to nerobili len tak ale vrámci nejakého experimentu.V tejto dobe natočiť duchársky film,aby bol iný ako tie ostatne je pomaly nemožné.A tento nie je výnimkou.Má známky kopírovania iných filmov.A koniec bol ako som tušil predvídatelní.Ale herecké obsadenie bolo veľmi príjemné na čele so skvelou A.Green ako upírka v Twilling ságe bola dobrá ale tu jej to pristalo viac.A spoznal som aj Malfoya,aj keď si tam dlho nezahral.Tento film ma nevydesil,ani nemal moc čím ale dal sa pozerať.(29.12.2013)

• S.Quentin QUALE

Čistá vykrádačka, která stěží spadá do škatule "Průměr" - a to jsem ještě asi hodnej, protože jsem se na to díval sám v noci. No vzheldem k tomu, že jsem u toho i v pozdních hodinách neusnul, že herci nebyli otravní a že pár scén ušlo, tak dávám dvě hvězdy. Nicméně ač jsem se vžíval, jak jsem mohl, nejvíc mě děsila hrůzostrašná plíseň v každým druhým rohu. Toto mět v baráku, tak jsem taky napadrť a jdu bydlet do stanu. :) 40%(12.11.2012)

• Guzo

Asi jako většina hororů z poslední doby (čest výjimkám) dost nemastné, neslané. Příběh se rozvíjí slušně, nejsou tu žádné extra viditelné nedostatky v efektech (není jich tu celkově moc a to je dobře), ale chybí tu hlavně atmosféra a ta je podle mě na hororech nejdůležitější. Navíc konec byl dost ušitý horkou jehlou.. 45 %(5.10.2013)

• - Když Ben (Sebastian Stan) s Kelly (Ashley Greene) přijíždí na začátku filmu do nového domu se svým Volkswagenem, vozidlo nemá na předku vozu registrační značku. Druhý den však Kelly s vozidlem odjíždí do města a vozidlo registrační značku má, ale když se vrátí z města domů, vozidlo je opět bez registrační značky na předku vozidla. (BrianStorker)

• - Film se natáčel v Palmdale, v Santa Claritě a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)