poster

Hlavní třída

 • USA

  Main Street

Drama

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • phoebess
  **

  Jak ve filmu řekl Colin Firth: "Accidents happen. Rainy Days, Sunny Days... Always the unexpected." Tohle se dá také považovat za nehodu, kterou nikdo nečekal. Účast skvělých herců vzbuzovala naději, že půjde o něco skvělého, něco, co vám utkví ještě dlouhou dobu v paměti. Ale po pár minutách vám dojde, že tenhle film je jenom zdrclou bábovkou (i když z kvalitního těsta).(18.12.2011)

 • mirkath1
  ***

  Zajímavý a nenápadný film. Mě zaujalo to, že vlastně nikoho nezajímá, co se dělá se vším tím nebezpečným sajrajtem, který vytváříme,ovšem pokud nám neleží za dveřmi.Zamořujeme sami sebe a kam až to nakonec povede? Nebude za pár desetiletí bezpečné místo k životu, Výborný Colin v nezvyklé roli. Za mě 55%.Ještě něco, po přečtení všech těch odpadů a jednohvězd přátelé i vy patříte mezi ty, co bez pořádné přestřelky zíváte nudou. Velmi smutné(19.1.2016)

 • vesper001
  *

  Kromě toho, že je to špatný film, mi na něm nic nevadí. Snažila jsem se být shovívavá, opravdu. Hlavní je dostatek vražd, chlácholila jsem se na začátku. Alespoň ať tu babici ať někdo sejme, prosila jsem v polovině. Na konci už jsem si jen pomyslela, carpe horam, carpe diem a tohle do záchodu spláchnem. Ubrečená bába, fixovaná na skladiště, její neteř, co pro jistotu nemá vlastní život, roztomilý hošánek v policejním mundůru co nabalí důru a ještě pár dalších budižkničemu v příběhu bez děje. Colinova postava ovšem projde životní katarzí – začne se bát potenciálního škrábance na kapotě. Takže pozor: zhlédnutím tohoto filmu si můžete přivodit demenci, druhé pokoukání je příznakem, že vás má ta… jak se ta nemoc jen jmenuje… no, v hrsti.(29.3.2018)

 • HappySmile
  **

  Nemůžu si pomoct, ale tak nějak mi ten film přišel o ničem. Vypráví dva příběhy, které spolu de facto nesouvisí. Všechno plyne strašně pomalu a nezajímavě a to, co mělo být asi vyvrcholením všeho, bylo strašně rychle odbyté a člověk si řekl jenom: hmm, tak tohle mělo být to, kvůli čemu jsem se na to 1,5 hodiny díval? To by mě vážně zajímalo, jak se k tomu nachomýtlo tolik známých herců...(26.3.2012)

 • Malarkey
  odpad!

  Mě by hrozně zajímalo, jak si to ti herci představují. Patrně jako Hurvínek válku. Člověk, když vidí jména jako Firth, Bloom nebo Ellen Burstyn, tak si představí film, který v sobě skrývá minimálně něco, co ty velikány muselo zaujmout. Jenže chyba lávky. Hlavní třída je film absolutně o ničem. Přiznám se, že dokoukat ho nebylo v mých silách.(18.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace