poster

Slavné parodie (TV pořad)

Hudební

Česko, 2009, 60 min

 • Colonist
  **

  Ať už scénky do tohoto sestřihu vybíral kdokoliv, asi bral to, co mu padlo do ruky jako první. Většina totiž za moc nestála. ČT má ve svém archivu určitě mnohem lepší kousky. Mimochodem, výbornou Izerovu parodii na Receptář tu lehce zcenzurovali. Pokud si scénku pustíte na youtube, tak úsek 4:31 - 4:42 byl v tomto pořadu vystřihnut. http://www.youtube.com/watch?v=WCPxFr_oT70(23.1.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Tajemná ruka zašmátrala v archívu ČT a vylovila z něj několik nesourodých scének. Ty nejvtipnější byly již výrazně mediálně obehrané a ty neprofláknuté zase zlehka postrádaly vtipnost. V hlavním vysílacím čase bych si, za zaplacené výpalné v podobě koncesionářských poplatků, určitě zasloužil něco lepšího.(7.4.2016)

 • Olík
  ***

  Jedno z těch slabších čétečkářských střihových reter pod vedením Václava Postráneckého. Značné výkyvy v kvalitě jednotlivých scének lze částečně přičíst zvolenému tématu „parodie“, které po prošmejdění archívů České televize nenabízí mnoho možností kam šáhnout. Na druhou stranu, kdy jindy už vytáhnout Dejdarova Mrazíka, nehledě na to, že zábavnou show Šance zastupovala totálně nepovedená záležitost pětice Dvořák, Vladyka, Bobek, Zich a Přenosilová. A tak, pominuly jedno seriózní pěvecké číslo Karla Gotta, ke kterému byl tento pořad více než štědrý, dočkáme se vedle klasiky v podobě kvalifikační zkoušky Jiřiny Bohdalové předsedané Vladimírem Dvořákem, Karla Gotta a Jany Hlaváčové přetvářející pod dohledem dua Šíp-Uhlíř Jiráskovu Lucernu nebo hitu „Čau lásko“ ala Možná přijde i kouzelník, také děkovací řeči Luďka Soboty, lehce zcenzurovaného Receptáře pánů Izera a Dobrodinského, Marka Ebena parafrázujícího svůj vlastní pořad Na plovárně či dvou hudebních parodií v podání dvojic Havelka & Nálepková potažmo Korn & ……….ano, opět božský Kája.(9.3.2012)

 • Vyrida
  *

  Na těchto pořadech jde krásně vidět, jak se postupně mění doba a vnímání humoru. Ani jedna znabízených scének mě nepobavila takovým způsobem, abych brečel smíchy, jako nám ukazují kamerové pohledy do tehdejšího divackého obesazenstva. Vašek Postránecký jako moderátor, taky nijak nenadchl a tak si tu jednu hvězdičku vydupal navždy mladý Kája i děkovací scénka Luďka Soboty, která byla asi vážně nejlepší ze všech. Nic to však nemění na faktu, že jde zase o jeden z těch zcela zbytečný pořadů České televize, který když prošvihnete, tak se vlastně vůbec nic nestane.(18.2.2011)

 • Karlos80
  **

  Šílené, zas jeden zcela zbytečný pořad, ale chápu, dnešní televizní zábava je v krajně zoufalém stavu, že se stále musejí sestavovat, snad na podnět samotných diváků, podobné archivní střihové pořady, složené ze starých scének a hudebních výstupů (ve kterých byl tím hlavním aktérem opět Karel Gott, my snad nikoho jiného nemáme). Pokud bych měl z těch x parodiií přeci jen nějakou vyzdvihnout, tak by to byla parodie na Receptář - Recepis se Zdeňkem Izerem a Markem Dobrodinským ale i ta je všeobecně známá.(23.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace