poster

Slavné parodie (TV pořad)

Hudební

Česko, 2009, 60 min

 • Colonist
  **

  Ať už scénky do tohoto sestřihu vybíral kdokoliv, asi bral to, co mu padlo do ruky jako první. Většina totiž za moc nestála. ČT má ve svém archivu určitě mnohem lepší kousky. Mimochodem, výbornou Izerovu parodii na Receptář tu lehce zcenzurovali. Pokud si scénku pustíte na youtube, tak úsek 4:31 - 4:42 byl v tomto pořadu vystřihnut. http://www.youtube.com/watch?v=WCPxFr_oT70(23.1.2010)

 • mi-ib
  **

  Nenaplněný potenciál. Myslím si, že zdaleka nevybrali to nejlepší. Jenže asi museli zachovat jakousi pestrost interpretů a proto tam nemohl být celou dobu jen Izer, který mě s Markem Dobrodinským a jejich Recepisem pobavil asi nejvíc. Vlastně jsem to ani nedokoukal, protože poslední scéna mě tak nudila, že jsem radši šel spáchat večerní hygienu.(24.1.2010)

 • Vyrida
  *

  Na těchto pořadech jde krásně vidět, jak se postupně mění doba a vnímání humoru. Ani jedna znabízených scének mě nepobavila takovým způsobem, abych brečel smíchy, jako nám ukazují kamerové pohledy do tehdejšího divackého obesazenstva. Vašek Postránecký jako moderátor, taky nijak nenadchl a tak si tu jednu hvězdičku vydupal navždy mladý Kája i děkovací scénka Luďka Soboty, která byla asi vážně nejlepší ze všech. Nic to však nemění na faktu, že jde zase o jeden z těch zcela zbytečný pořadů České televize, který když prošvihnete, tak se vlastně vůbec nic nestane.(18.2.2011)

 • Karlos80
  **

  Šílené, zas jeden zcela zbytečný pořad, ale chápu, dnešní televizní zábava je v krajně zoufalém stavu, že se stále musejí sestavovat, snad na podnět samotných diváků, podobné archivní střihové pořady, složené ze starých scének a hudebních výstupů (ve kterých byl tím hlavním aktérem opět Karel Gott, my snad nikoho jiného nemáme). Pokud bych měl z těch x parodiií přeci jen nějakou vyzdvihnout, tak by to byla parodie na Receptář - Recepis se Zdeňkem Izerem a Markem Dobrodinským ale i ta je všeobecně známá.(23.1.2010)

 • otík
  ***

  Obsahuje děkovnou řeč Luďka Soboty za udělení ceny, za další cenu poděkuje Jaruš v Kouzelníkovi a navíc si se Srstkou střihne duet, Izer s Dobrodinským parodují Přemka Sobotu a jeho Receptář, Marek Eben si zparoduje svůj vlastní pořad Na plovárně, v Šanci bude soutěž o půl milionu korun, Nálepková s Havelkou si zazpívají dechovku, Hlaváčová s Gottem hrají Lucernu s pípou, Bohdalka skládá zkoušku na hlasatelku, parodie na operetu Korna a Gotta. Jeden ze střihových pořadů uváděných Václavem Postráneckým přichystaný Alešem Ulmem a Františkem Polákem, který spadá do čistého průměru střihových pořadů a přináší víceméně známé scénky ze zábavných pořadů.(9.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace