poster

Autumnation

Krátkometrážní

USA, 2009, 4 min

Režie:

Mike Celona

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Jeremy.jk
  odpad!

  Ne. Nepochopil jsem, v jakém stádiu halucinací byl tvůrce v prvním případě a nepochopil jsem to ani u tohoto paskvilu. Nic neříkající, nezajímavá, absolutně zbytečná fraška a už teď vím, že od Celony nechci vidět víc.(28.12.2010)

 • hippyman
  odpad!

  no jediné, co ve mně tahle pseudoumělecká haluz vyvolala, byl nádech podzimní deprese... což je při již tak solidní depresi zimní opravdu k nezaplacení... to i ty psychotropní obrazce ve winampu jsou proti tomu veledílo... odpad!(24.2.2011)

 • PetrPan
  odpad!

  -------------,,,,,,,,,,,,,,,,,,l.,--lůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů Paráda ! Tohle mi tu vytvořil jeden z mých čtyřletých synů, když jsem na chvíli odběhl, což jsem možná neměl prozrazovat a udělal bych svým neotřelým komentářem díru do uměleckého světa ! Dokonale vystihuje podstatu Autumnation a řekl bych, že jde ještě dál a hlouběji ! Děkuji za všechny ohlasy i případnou kritiku.(23.8.2014)

 • Z0oMb3E
  odpad!

  Zasa niečo, čo ide umelecky mimo mňa. Navyše po včerajšej opici a dnešných niekoľkých vyrovnávacích pivách ma to dostalo do pomykova, či už dokážem normálne zaostrovať a vnímať svet v reálnej rýchlosti, keďže s rozoznávaním farieb som na tom ešte biedne. http://www.youtube.com/watch?v=nnNA7FN1OPM (link funkčný 24.2.2011)(24.2.2011)

 • Easykk
  odpad!

  No fuj! To už si můžete nasadit na hlavu kyblík a mlátit do něj ty čtyři minuty celerem, výsledné mžitky pak dávají něco podobného tomuhle pasqilu!!(25.7.2011)

 • bo.rec
  odpad!

  Naprosto o ničem... http://www.youtube.com/watch?v=nnNA7FN1OPM(14.9.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace