Autumnation

USA, 2009, 4 min

Režie:

Mike Celona

Krouťák odpad!

Ne. Nepochopil jsem, v jakém stádiu halucinací byl tvůrce v prvním případě a nepochopil jsem to ani u tohoto paskvilu. Nic neříkající, nezajímavá, absolutně zbytečná fraška a už teď vím, že od Celony nechci vidět víc. ()

hippyman odpad!

no jediné, co ve mně tahle pseudoumělecká haluz vyvolala, byl nádech podzimní deprese... což je při již tak solidní depresi zimní opravdu k nezaplacení... to i ty psychotropní obrazce ve winampu jsou proti tomu veledílo... odpad! ()

PetrPan odpad!

-------------,,,,,,,,,,,,,,,,,,l.,--lůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů Paráda ! Tohle mi tu vytvořil jeden z mých čtyřletých synů, když jsem na chvíli odběhl, což jsem možná neměl prozrazovat a udělal bych svým neotřelým komentářem díru do uměleckého světa ! Dokonale vystihuje podstatu Autumnation a řekl bych, že jde ještě dál a hlouběji ! Děkuji za všechny ohlasy i případnou kritiku. ()

Z0oMb3E odpad!

Zasa niečo, čo ide umelecky mimo mňa. Navyše po včerajšej opici a dnešných niekoľkých vyrovnávacích pivách ma to dostalo do pomykova, či už dokážem normálne zaostrovať a vnímať svet v reálnej rýchlosti, keďže s rozoznávaním farieb som na tom ešte biedne. http://www.youtube.com/watch?v=nnNA7FN1OPM (link funkčný 24.2.2011) ()

Easykk odpad!

No fuj! To už si můžete nasadit na hlavu kyblík a mlátit do něj ty čtyři minuty celerem, výsledné mžitky pak dávají něco podobného tomuhle pasqilu!! ()