poster

Simpsons 20th Anniversary Special: In 3-D! On Ice!, The (TV pořad)

Dokumentární

USA, 2010, 42 min

 • Ichabod
  ****

  Nutnost pro fandy! Spurlock nás překvapivě příjemně provází rozhovory s tvůrci, fandy ve kterých se dozvíme něco (pro mne hodně) ze zákulisí tvorby téhle ikony televizní tvorby, kterou The Simpsons jsou. Nejsem zdaleka velkým fandou, ale nikdy mne Simpsni neurazili a vidět herce jak přechází před kamerou do rolí, nebo z čeho tvůrci čerpali inspiraci je pro mne hodně zajímavá a zábavná podívaná. Výborná hláška výkoného producenta seriálu : "Why everybody loves the Simpsons? Because their eyes looks like a boobs" :-)(17.1.2010)

 • JM87
  *****

  Jsem zastáncem kvality nad kvantitou, ale v tomhle případě mě vážně mrzí, proč dokument neměl minimalně o 20 minut dýl. Svět Simpsonů je tak velkej a ve všech směrech rozmanitej, že by to vydalo rozhodně na víc dokumentů. Jinak Spurlock už mě dostal v Super Size me, takže bylo vážně potěšení vidět, že má co dočinění i s tímhle dílkem. Jen jak říkám... proč to sakra není delší?(25.1.2010)

 • Colonist
  ****

  20 let. 21 sérií. Jeden film. Simpsonovi jsou kult, to je nepopiratelný fakt. I když se posledních několik sezón nemůže ani náhodou rovnat s těmi klasickými, stále jsem žluté rodince věrný. Ačkoliv si to možná už dávno nezaslouží... Na tento speciál jsem byl dlouho zvědavý. A jak to dopadlo? Speciál je to zajímavý, zabývá se seriálem jako kulturním fenoménem a jeho dopadem na společnost a fanoušky, avšak k 20. výročí bych já osobně přeci jen čekal něco víc. Nic jsem si z tohoto dokumentu neodnesl. Celkový koncept mohl být povedenější. Třeba bude The Simpsons 30th Anniversary Special lepší :)(13.1.2010)

 • sskrblik
  ****

  Výborný dokument o Simpsonových nabitý celou řadou zajímavostí a věcí, které jste možná ani netušili. Vychvaluje Simpsonovi do nebes, ale je pravda, že je to jeden z nejúspěšnějších seriálů, co víc možná nejlepší při těch oceněních. No, popravdě by mě nenapadlo, že se někdo nechá podle Simpsových tetovat a rovněž ti zapřísáhlí fanoušci, kteří měli barák plnej rekvizit byli taky stojí za to vidět! No nikdo Simpsonům neodepře, že je to kult a postava Homera Simpsona je opravdu jedinečná!(13.1.2010)

 • Hellboy
  ***

  Nic moc nového se tu člověk nedozví. Morgan Spurlock měl zřejmě divákům představit 20 letou historii Simpsonů, ale dopadlo to spíš tak, že se ptá zaměstnanců jaderné elektrárny, jestli v okolí viděli trojoké ryby, fanoušků s tetováním Simpsonů, proč mají seriál tak rádi, potom ukáže sbírky nadšenců, kteří sbírají vše, co má na sobě nápis Simpsons atd. Je to poměrně zajímavé, ale o samotných Simpsonech se toho člověk moc nedozví.(4.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace