poster

Farma: Továrna na smrt (TV film)

 • USA

  Death on a Factory Farm

Dokumentární

USA, 2009, 87 min

Kamera:

Tom Simon
 • wader
  *****

  ale no tak děcka :) To není nic výjmečného. Já osobně jsem pracoval v roce 09-10 v zemědělském družstvě, byl jsem v kontaktu s lidmi z jiných farem a podniků, a tohle zacházení je BOHUŽEL úplně běžné téměř všude i v čr. Je pěkné, že se někdo podívá na takový dokument z USA, zapláče si, zanadává, ale už ho jaksi nevzrušuje, že to samé se děje za jeho městem nebo v jeho vesnici....(27.2.2011)

 • Khalesi
  *****

  Samozrejme, že je možné humánne chovať a aj usmrtiť zviera. Beštiálne zaobchádzanie psychopatických idiotov sa nedá ničím ospravedlniť! Zvieratá sú cítiace bytosti. Len totálne vylízané mozgy to nedokážu pochopiť. Je mi z toho všetkého zle a som už z ľudskej ľahostajnosti a krutosti unavená. Hanbím sa za svoj vlastný druh!(30.1.2014)

 • Chlo0opek
  ****

  Zajímavý snímek pro otrlé povahy. Ze začátku by člověk řekl, že tito lidé musí být odsouzeni, až zčernají, ale v průběhu soudu možná také maličko přehodnotí názor - a možná i na základě výpovědi odborníka, který mi však přesto přišel, jako by byl ovlivněn obžalovanýma. Nechci samozřejmě tímto obhajovat obžalované - opravdu kruté zacházení, které předváděli, by si jistě trest zasloužilo. Ale žijeme v krutém světě a jak vlastně usmrtit humálně zvíře? Jde to vůbec? Snímek k zamyšlení....(5.2.2010)

 • Specs
  ****

  Hláška: vypravěč: - "Každoročně se ve spojených státech vypěstuje na maso více než 10 miliard zvířat. Většina na rozlehlých průmyslových farmách."(1.12.2011)

 • Giuseppe
  *****

  nevydržel jsem se na to dívat. Děsivé.(5.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace