100 percentne čistá láska (TV film)

Povídkový

Slovensko, 1996, 95 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Tento film si rovnako ako 5 hviezd zaslúži aj odpad. Ale ja som sa počas celej projekcie váľal po zemi od smiechu. Je to celé jedna veľká naivita. Gangstri s brokovnicami behajú po Hviezdoslavovom námestí v Bratislave pomedzi nič netušiacich civilistov. Záhadná vrahyňa, čo pestuje kaktusy, a ktorej sa vrhajú k nohám roboši z kanálov. Scenárista, ktorý hryzie do skla, keď číta zlý scenár. (Hrá ho reálny Ondrej Šulaj!) Machoidný chlapi a "ženské" hrdinky. Úchylný záhadný muž spájajúci všetky tri poviedky. A geniálna vrcholná scéna hádky, kde lieta z okna oblečenie. Film úplne odtrhnutý od reality v negatívnom slova zmysle. A všetko podané cez optiku červenej knižnice.(26.5.2012)

• retroslovak

No neviem, také nemasné, neslané, ja osobne tomu neviem prísť na chuť. Ako by sa ani nesnažili to dobre zahrať, dej taký nejaký, priznám sa, zatiaľ som film nedopozeral, snáď niekedy naberiem silu pozrieť si to do konca. Viac ako dve hviezdičky rozhodne za seba dať nemôžem.(28.7.2018)

• ELDoctorow

Segment Neha ** Otrasný herci a k vražde, prípadne samovražde nabádajúca hnusná hudba.(6.3.2011)