All Hallows' Eve

Molly Maguire

Kostýmy:

Molly Maguire
  • AlistairMir

Když jsem viděl trailer tak jsem si řekl jediné : To musím vidět. Nemusel jsem. Ale jelikož mám šašky v hororech rád tak jsem byl natěšený a směle si to pustil v očekávání, že šáša bude tak hustej jako ten ve Hře na utrpení. Nebyl. Film jsou vlastně 4 příběhy páč na tři tam čuměj a film je vlastně čtvrtej. Takže když budu hodný a vezmu to příběhově : První příběh - nuda. Druhý příběh - V hlavní roli nejděsivější mimozemšťan v dějinách kinematografie. Třetí příběh - Se mi líbil šáša byl dobrej řezník a konec byl mazec. Čtvrtý příběh aneb děj filmu - strašná blbost. Shrnutí : Trailer byl bomba, ale film byl šaškárna pokud se nechcete nudit 3/4 filmu tak mrkněte na kraťas Terrifier (třetí příběh) a zbytek si nechte ujít.(4.12.2013)

• Mythago

Já klauny v hororech miluju, prostě je zbožňuju, tudíž je pro mě Art the Clown jednou z nejlepších hororových postav. Mike Giannelli to zahrál prostě skvěle. Moc bych si přál, aby o něm vzniknul plnohodnotný film s pořádnou zápletkou, která tu jaksi není. Teda ne že by mi to vadilo, ovšem ten druhý příběh to hodně jako celek tahá dolů, takže vlastně nejsem zas tolik spokojený. Nebýt klauna, tak bych to možná ani nedokoukal. Prostě ten mimozemšťan, to se nemůže dobrému režisérovi stát takovýhle skrat. Vážně nevím, na co počas téhle části Leone myslel. A také nechápu, jak si zde může někdo stěžovat na nedostatek atmosféry, které je tu podle mě díky skvělé hudbě, 80's feelingu, Artovi a prostředí hlavně co se prvního příběhu týká více než dostatek. Jen pro příště víc klaunů.(23.11.2013)

• Bloody13

Docela drzost natočit jedinou povídku a tu nastrčit mezi dvě staré, jen aby to udělalo celovečerák. Bohužel stalo se a podle toho vypadá výsledek. Samotné příběhy se Halloweenu vlastně skoro vůbec nedotýkají a ta jediná sváteční vata, která je obepíná, je poměrně zbytečná a navíc odporně zahraná. První povídka je pak podivnou fantasmagorií, ta druhá je (díky vizáži ufounka) nechtěně legrační. Decentním světlem v téhle těžce podprůměrné antologie je tak již známý Terrifier; ten se jako jediný může pochlubit solidní atmoškou, šťavnatým gore a hlavně tím svinským klaunem.(7.11.2015)

• ricci.s

Na tento horor som sa tešil najmä z toho dôvodu, pretože som si myslel, že režisérov skvelý kraťas "Terrifier" sa dočkal celovečerného formátu, ale žiaľ, nie je to celkom pravda. Podivná videokazeta, ktorú pozerá pestúnka najprv s deťmi a potom sama v domčeku na Halloween totiž tvorí väčšinu stopáže filmu, a nájdeme na nej predchádzajúce režisérove kraťasy - tým prvým je The 9th Circle, a tým posledným tretím práve Terrifier. Druhý som síce nepoznal, ale ten ma ani nezaujal (príbeh o ženskej, ktorú v dome naháňa smiešny mimozemšťan - nestálo to dokopy za nič). Upútali ma vlastne až záverečné minúty, ako to s tou pestúnkou a deťmi napokon dopadne. Pre mňa trochu zbytočný film, pretože polovicu z neho som už vlastne videl. Šancu preraziť to má najskôr len u divákov, ktorí sa s režisérovými predchádzajúcimi kraťasmi ešte nestretli.(29.10.2013)

Poněkud rozpačitý a silně nevyvážený film, který by měl být současně v kolonce komedie. Tedy bát se není čeho, inspirace Noční můrou, Vřískotem a slashery 80.let je více než patrná. To by mi ale nevadilo, vadí roztříštěnost, kdy divák sleduje společně s vychovatelkou dětí na videu tři příběhy...což je hodně nadnesené, jelikož příběh má mít úvod, zápletku, vyvrcholení a závěr, což se zde jaksi nedostává. Asi nejtrapnější, a tedy i nejkomičtější je část s mimozemšťanem, který sem zavítal snad z počátků němého filmu. Kvituji dobrou hudbu a dostatek krve zejména v poslední čtvrtině. V některých záběrech kamera přeci jen uhnula - břicho těhotné ženy je sice rozříznuto, avšak vyjmutí dítěte je jen v záblesku a šmouze těžko postřehnutelné. Být ovšem patřičná atmosféra, nemusí jít gore až na hranu. Tak nevím. Snad za ty hlavy a pěkný ječák tu třetí dám...(15.11.2013)