Počas halloweenskej noci nájde opatrovateľka dvoch deti v taške so sladkosťami určenými pre deti záhadnú videokazetu. Kazeta obsahuje tri príbehy vrážd, pričom v každom z nich vystupuje tá istá osoba klauna. Krátko nato, v nočných hodiných, sa v dome začnú diať zvláštne veci. Krátko na to opatrovateľka pochopí desivú skutočnosť: šialený klaun z pásky sa dostal do reálneho sveta a plánuje tu pokračovať vo svojom besnení... (kubqo)

Bloody13

Docela drzost natočit jedinou povídku a tu nastrčit mezi dvě staré, jen aby to udělalo celovečerák. Bohužel stalo se a podle toho vypadá výsledek. Samotné příběhy se Halloweenu vlastně skoro vůbec nedotýkají a ta jediná sváteční vata, která je obepíná, je poměrně zbytečná a navíc odporně zahraná. První povídka je pak podivnou fantasmagorií, ta druhá je (díky vizáži ufounka) nechtěně legrační. Decentním světlem v téhle těžce podprůměrné antologie je tak již známý Terrifier; ten se jako jediný může pochlubit solidní atmoškou, šťavnatým gore a hlavně tím svinským klaunem. ()

*CARNIFEX*

Malý chlapec nachádza vo vreci s cukríkmi, ktoré vyzbieral na Halloween záhadnú videokazetu. Opatrovateľka najprv radikálne odmieta sledovanie jej obsahu, no nakoľko sú obe deti neoblomné, ustúpi. Jej rozhodnutie nebolo najrozumnejšie. Snímok sa skladá z troch Damienovych kraťasov. Dva z nich som už videl. Prvý: "9th Circle": Mladá žena príde počas čakania na vlak do konfliktu s klaunom - 55%. Posledný: "Terrifier": Opäť mladá žena, opäť v konflikte s klaunom, no tento krát na čerpacej stanici - 70%. (Oba hodnotím podľa samostatného hodnotenia kr. filmov) Druhý príbeh v snímku som nepoznal, ale veľmi sa nelíšil. Mladá žena si počas telefonovania s kamarátkou pochvaľuje presťahovanie do odľahlej časti mesta. Kľud, ktorý hľadala však nenájde - 45%. Nechápem načo bolo toto dobré. Keby som to bol vedel, nesťahujem a nestrácam s týmto filmom čas. Nie je síce zlý, no vhodný skôr pre toho diváka, ktorý s uvedenými krátkometrážnymi snímkami nemal skúsenosť. Celkové rozuzlenie hlavného príbehu potešilo - 60%. ()

George Stobbart

Režisér sa zrejme rozhodol tak trochu zrecyklovať svoje hororové kraťasy a vytvoril mrazivú halloweensku antológiu. V nej sa nachádzajú jeho 3 príbehy (z toho sú 2 už známe "The 9th Circle" a "Terrifier"), ktoré spája postava psychopatického klauna a obsahovo sú spojené halloweenskym večerom, kde opatrovateľka a deti narazia na videokazetu s týmito príbehmi, až sa nakoniec ukáže, že môžu byť reálne. Celkovo vydarená vec, aj keď vyložene nadšený nie som, už len pre to, že polovicu stopáže som dávnejšie poznal. ()

ricci.s

Na tento horor som sa tešil najmä z toho dôvodu, pretože som si myslel, že režisérov skvelý kraťas "Terrifier" sa dočkal celovečerného formátu, ale žiaľ, nie je to celkom pravda. Podivná videokazeta, ktorú pozerá pestúnka najprv s deťmi a potom sama v domčeku na Halloween totiž tvorí väčšinu stopáže filmu, a nájdeme na nej predchádzajúce režisérove kraťasy - tým prvým je The 9th Circle, a tým posledným tretím práve Terrifier. Druhý som síce nepoznal, ale ten ma ani nezaujal (príbeh o ženskej, ktorú v dome naháňa smiešny mimozemšťan - nestálo to dokopy za nič). Upútali ma vlastne až záverečné minúty, ako to s tou pestúnkou a deťmi napokon dopadne. Pre mňa trochu zbytočný film, pretože polovicu z neho som už vlastne videl. Šancu preraziť to má najskôr len u divákov, ktorí sa s režisérovými predchádzajúcimi kraťasmi ešte nestretli. ()

Fr

,,POMOC! SLEDUJE MĚ VRAH.“ … ,,KDO TĚ SLEDUJE?“ … ,,NĚJAKÝ MUŽ V KOSTÝMU KLAUNA. SNAŽÍ SE MĚ ZABÍT.…“ /// To si takhle smrad donese v batohu na návštěvu videokazetu od neznámýho vydavatele (hustý! to musím vidět!). Je na ní šílenej klaun, kterej zatoužil po dívčí kráse (hustý!) a vostatní věci, ke kterým bych klidně něco napsal, ale nemám slov (hustý, neví co říct!). Fantasie čarodějnice, která přežila útok Honzy a Mařeny s dialogama ďáblíka zavřenýho v tmavým špajzu. Horory let 60, 70, 80tejch spojte se a utvořte ,,All Hallows' Eve“, slátanou píčovinu, plnou hysterickejch ženskejch a blbejch triků (hustý! nezávislej horor!) . /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) V každým klaunovi vidím sériovýho vraha. 2.) Damien Leone a jeho kraťasy (filmy vole, na prádlo seru!). 3.) Thx za titule ,,Viny95501“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()