poster

Kung Phooey!

 • USA

  Kung Phooey!

Komedie

USA, 2003, 87 min

Režie:

Darryl Fong

Střih:

Rick LeCompte
(další profese)
 • wosho
  **

  Teda, mám rád prostoduché komedie, ale toto se už je i na mě moc. Fakticky proč tomu dávám ** je lítost a občasný podařený gag (nádherná parodie na JCVD). Herci jsou hrozní, přehrávají a pomrkávají na diváky (což fakt nesnáším). Choreografie kung-fu bitek je neskutečně promitivní a ubohá. Celkově se jedná o dost mizernou komedii.(24.2.2010)

 • Mol
  ***

  Ty vtípky na Bruce Leeho celkem sedly.(3.3.2010)

 • macetoma
  *

  Taková ptákovina, parodie, která paroduje snad i sama sebe. U pár scén, které mi připomněly Bruce-Leeho a Jean-Claude van Damma jsem se lehce pousmál . Dávám 1 hvězdu.(23.1.2010)

 • oje
  *

  Jestli smích prodlužuje život, tenhle snímek mi navíc nedopřál ani vteřinku. Parodovat asijskou bojovou kulturu by se přitom s pár nápady dalo, tady ale evidentně chyběly. Není zde jediný herec, který by alespoň trochu diváka pobavil. Příběh je nejblbější z nejblbějších a proložený hodně lacinými fórky. Jména hrdinů jako Hepčik a Jean Claude Croissant jsou ještě ty lepší z nich. Je mi skoro trapně, že jsem to vůbec viděl. Zábavnější parodií, která si rovněž bere na mušku asijské bojové filmy, je Kung prásk: smrtonosná smrt. Alternativa: Kung Pow: Enter the Fist.(23.2.2010)

 • KdG
  *

  Špatný film. Jako kungfu film slabota a jako komedie je to taky nic moc, všechny fórky jsou moc trapné, děj pokulhává, člověk celý film čeká kdy se to rozjede a ono nic.(29.3.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace