Reklama

Reklama

Mladá a krásná Jane (Natalie Portman) je manželkou toho nejhoršího zloducha ve městě. Když se jednoho dne její manžel Bill (Noah Emmerich) obrátí proti vlastnímu gangu a vrátí se domů těžce postřelen, Jane ví, že je čas oprášit svou zbraň. Obrátí se na svého bývalého milence Dana Frosta (Joel Edgerton), aby jí pomohl ochránit farmu před pomstou Billova bývalého gangu. Zatímco Jane a Dan chytají padouchy do důmyslných pastí, staré city se začnou probouzet. (A-Company CZ)

(více)

Videa (13)

Recenze (111)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Absolutní westernová jednohubka, která se vůbec nepáře s příběhem a staví do hlavní role postavy, které musí bránit jeden dřevěnej domeček uprostřed holo pouště. Nic víc, nic míň. Každopádně jako jednohubka je tenhle film poměrně stravitelnej. Sem tam přinese zajímavější dialog, sem tam ukáže zajímavější scénu. Herci jsou taky docela fajn. Nicméně právě slovo jednohubka vystihuje celý film. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Není tragédie, když se ve filmu o dobrých a zlých necháme okouzlit těmi zlými, ale průšvih nastane, když jsme neteční ke všem. Jane got a gun je utahaný western, kde chybí náznak psychologie postav, scénář jen rozdá cedulky na panáky ze slámy a bezkrevná Natálie tomu nepřidá, tak ničemnou herečku aby pohledal. Svižnější finále to zvedá ze 2 na velmi vratké 3*. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Jane got a gun and I got málem a psotník z toho úmorného a otravného osmdesátiminutového čekání na desetiminutovou přestřelku, která nakonec zase připomínala porno, protože se odehrála potmě, a já opět piču viděl. Čekání, během něhož jsem byl navíc přinucen čumět na jako vždy slizkou a urputně přehrávající Natálku Přístavníkovou, jak řeší unylé psychologické aspekty svého kurvení se se smradlavými honáky, nezáživně přitom pronásledována neméně odpudivým a stejně prkenným Emanem MekŘehořem v převleku za Toma Seleka, který vypadal jako záporák z Vinetua. A moc tomu nepřidal ani odporně cukrkandlový závěr, kdy ústřední páreček, den tomu naskrz provrtaný kulkami, ve skvělé fyzické kondici a pohrdající sepsí ujíždí ve své drožce vstříc nad prérií zapadajícímu slunci. U toho už chyběl jen z nejbližší skály do dáli pateticky hledící Lex Bárkr. ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Uf. Má to čistého času asi 85 minút a aj tak je to zbytočne dlhé. A vo všetkých ohľadoch priemerné, ba občas ani to nie. Scenár nie je celkom márny, ale natočené je to fakt nezáživne a herci sa celý čas tvária, že sa tohto projektu zúčastňujú za trest. Ktovie, ako by to vyzeralo s pôvodne plánovaným Fassbenderom v hlavnej úlohe. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $25miliónovTržby USA $1,513,793Tržby Celosvetovo $3,050,000▐ Počiatočný nápad nie je zlý ale chýba tomu lepšia celistvosť. Keď berieme niektoré samostatné úseky sú dosť dobré. Herecky ale to ale nie je najhoršie. /55%/ ()

Galerie (39)

Zajímavosti (13)

  • Po množstve prieťahov a odkladov bola premiéra filmu naplánovaná na 16.11.2015 v parížskom kine UGC Normandie a následne sa mal film dostať do širšej distribúcie vo Francúzsku. Avšak po teroristických útokoch z 13. novembra v Paríži sa slávnostná premiéra zrušila a presunula na začiatok roka 2016. (beso74)
  • Rozpočet filmu činil 25 000 000 amerických dolarů, v kinech se mu však vůbec nedařilo a utržil pouhých 1 513 793 amerických dolarů. (BMW12)

Reklama

Reklama