poster

Pistolnice Jane

 • USA

  Jane Got a Gun

 • Velká Británie

  Jane Got a Gun

Akční / Drama / Western

USA, 2016, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kingjiri
  **

  Zatimco název s trailerem lákaj na westernovou podivanou s ženskou hrdinkou ohánějící se s bouchačkou v ruce, ve skutečnosti jde spíš o romantický drama. Jane prostě měla nasraně kosit jednoho záporáka za druhym, místo toho se veškerá akce smrskla do krátký noční přestřelky v samotnym závěru. Utopit hvězdný našlapaný herecký obsazení v takhle utahaný a nudný podivaný plný zbytečnejch flashbacků nebo klišoidních dialogů je fakt škoda.(29.9.2017)

 • Morholt
  **

  No co si budem povídat, O´Connor už má na kontě lepší filmy. Vlastně všechny ostatní. Jane Got a Gun je laciná romantika, která i přes rozumnou stopáž dokáže úspěšně nudit. Film tak může sázet jen na herce, což sice dělá, ale i když to Natálce v klobouku sluší a McGregor je výborná padoušská karikatura, celkovému dojmu to nijak zvlášť nepomáhá. Vše korunuje brutální hra na city v samotném závěru, který názorně ukazuje, jak se to také nemá dělat. 25%(24.3.2016)

 • M.i.k.e
  **

  solidně obsazená (ať už herecky,nebo na režisérském postu),leč podprůměrná westernovka bez výraznějšího momentu a vlastně i bez jakéhokoliv napětí a emocí.Souhlas s tím,že i přes stopáž,která jde v reálu pod 90 minut je to v tomhle případě pořád strašně moc-Spíš by to obstálo jako jedna 40 minutová epizoda nějakého seriálu...40%(2.4.2017)

 • dO_od
  ***

  // Natalie Portman je zpátky ve filmu, který vypadá jako western, chová se jako western, ale sure as hell není western! Romantický trojúhelník, ubohý McGregor v záporné roli, do které se vůbec nehodí, nudná flashbacková výplň, nezáživný příběh a do toho všeho patetická akce. Tohle, že natočil režisér Warriora? V porovnání s takovým Bone Tomahawkem je tohle fakt smutný přídavek do žánru, který by se měl už jen velebit, a ne mršit podobnými faily.(19.4.2016)

 • venison
  ***

  Žánr western asi úplně film "Jane Got a Gun" nevystihuje.. Sice tu má každý pořádný kolťák, děj se odehrává v nejslavnější éře Divokého západu a nějaké mrtvoly se tu taky najdou, ale především mělo jít pravděpodobně o okolnostmi nenaplněné lásce, takže spíš by sedělo drama s prvky love story.. Pro mužskou diváckou populaci je tenhle komorní filmeček moc měkký, pro ženy moc tvrdý.. Příběh oddané ženy a zároveň životem omleté matky, která se rozhodne zuby nehty bránit jejich dřevěnou chajdu v pustině zvanou domov a postřeleného manžela za pomoci svého bývalého milence.. Podstatnou část filmu se řeší vztahy a pomalu se v retrospektivě vydávají hlavní hrdinové do minulosti, aby si osvětlili svoje skutky.. na závěr je vcelku hezky odvedená akční scéna.. Nic víc, nic míň.. Nevýrazné - vidět a zapomenout.. Ještě bych zmínila příjemné herecké obsazení jako Natalie Portman, Joel Edgerton nebo štěk Ewana McGregora.. Vidět se dá, ale rozhodně nic převratného..(25.1.2017)

 • - Rozpočet filmu činil 25 000 000 amerických dolarů, v kinech se mu však vůbec nedařilo a utržil pouhých 1 513 793 amerických dolarů. (BMW12)

 • - Michael Fassbender mal pôvodne hrať postavu Dana Frosta. Potom, čo sa však dostal do sporu s režisérkou Lynn Ramsay, od projektu odstúpil. O týždeň neskôr z projektu vycúvala aj samotná Lynne Ramsay a nedostavila sa na začiatok natáčania. O 25 hodín neskôr už mal film nového režiséra, stal sa ním Gavin O'Connor. (beso74)

 • - Natáčení probíhalo v Novém Mexiku v USA. (willy1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace