Zlatý Glóbus 2010 (TV pořad)

The 67th Annual Golden Globe Awards

Publicistický

USA, 2010, 120 min

Dave Boone

Ricky Gervais, Sam Worthington, Taylor Lautner, Gerard Butler, Leonardo DiCaprio, Mel Gibson, Jennifer Aniston, Tom Hanks, Robert De Niro, Kate Winslet, Mickey Rourke, Harrison Ford, Nicole Kidman, Cameron Diaz, Olivia Wilde, Steven Spielberg, Neil Patrick Harris, Julia Roberts, Jennifer Garner, Reese Witherspoon, Colin Farrell, Martin Scorsese, Chace Crawford, Kiefer Sutherland, Jodie Foster, Amy Poehler, Halle Berry, Mark Boal, Josh Brolin, Sophia Loren, Matthew Fox, Christina Aguilera, Paul McCartney, Ashton Kutcher, Joseph Gordon-Levitt, Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell, Ryan Kwanten, Kevin Bacon, Jeff Bridges, James Cameron, Quentin Tarantino, Mo'Nique, Gabourey Sidibe, Kenneth Branagh, Brendan Gleeson, Steve Carell, Sandra Bullock, Drew Barrymore, Chloë Sevigny, Glenn Close, Bill Paxton, Hugh Laurie, Michael C. Hall, Toni Collette, Courteney Cox, Thomas Jane, Jason Reitman, Matt Damon, Christoph Waltz, Meryl Streep, Marion Cotillard, Helen Mirren, Tobey Maguire, Morgan Freeman, George Clooney, Robert Downey Jr., Amy Adams, Justin Bartha, Kristen Bell, Julie Benz, Nick Cannon, Mariah Carey, Chris Colfer, Bradley Cooper, Calista Flockhart, Lauren Graham, Sally Hawkins, Ed Helms, Kate Hudson, Anna Kendrick, Jane Krakowski, Zachary Levi, Jim Parsons, Zoe Saldana, Arnold Schwarzenegger, Taryn Southern, Mike Tyson, Sofía Vergara, Sharon Stone, Nolan Gould, Michael Giacchino, David Arquette, T-Bone Burnett, Dianna Agron, Lea Michele, Matthew Weiner, Stuart Brazell, Scott Hornbacher, Cory Monteith, Michael Stuhlbarg, Mark Salling

Komentáře uživatelů k TV pořadu (16)

Downey Jr. byl nad věcí, Scorsese mluvil k věci a Gervais nazýval věci pravými jmény, škoda toho uspěchaného závěru.(18.1.2010)

Najlepsi film mal jednoznacne vyhrat Up in the Air, s ostatnymi vitazmi som relativne spokojna, najviac potesila asi vyhra Mo´Nique, aj ked som to priala Vere :) No ale nic sa neda robit, kazdopadne prenos to bol krasny a Ricky ma vazne bavil. Plus Robert Downey, skvela vtipna dakovacka :)(18.1.2010)

TOP 3: 1. Pocta Martymu 2. Pan Stark přijímá cenu za Holmese 3. Pan Žervé si dělá srandu z Gibsonova sosání a AnGelinina sběru sirotků(18.1.2010)

Skvělý, drsný, nekorektní, pichlavý Gervais balancující na hraně upřímného humoru a vyhazovu. Bylo to místy rozpačité, nečekané, ale zapsal se do historie a tak to má být! Osobně zklamalo vítězství mainstreamového Avataru, ale Oscary to pak řádně napravily :) 7/10(27.2.2013)

Fandil som Cameronovému Avatarovi a podarilo sa.Prekvapil výherca:Robert Downey Jr. (ten si to aj zaslúžil) 80% - 4*(27.8.2010)

Ricky Gervais neočaril, žiadne extra momenty ma neoslnili, a urýchlený záver ma zaskočil. Ešteže aspoň Meryl vyhrala.(19.1.2010)

Show byla hezká, český simultánní dabing verze HBO už moc ne.(23.4.2010)

Ricky Gervais je vtipný :D GGs sú uvolnenejšie ako Oscary. a mne sa to páči. sledovať hercov ako sa pomedzi stoly predierajú na pódium aby si prevzali cenu a popritom zdravia známych a priateľov je milé. a taktiež to tam viac odsejpá. páčil sa mi Colin Farrell. mám holt pre neho slabosť. a Robert De Niro je zábavný. človek by to do neho na prvý pohľad - a ani na druhý či tretí, nepovedal. páčilo sa mi ako Samuel. L. Jackson uviedol Sophiu Loren. a zdá sa, že si budem musieť pozrieť niektoré tie acceptance speeches. obvykle ich pretáčam, ale urobím pár výnimiek. ktovie či niektorá prekoná tú od RDJ-a?(20.1.2010)

Bohužel to jediný co mi utkvělo v hlavě byl sestřih toho nejlepšího od Scorseseho a jeho dlouhý proslov. Nic víc mě nezaujalo a Ricky Gervais se svým mě nepříjemným britským přízvukem taky zrovna neoslnil. Trochu promrhané 2 hodiny času.(26.1.2010)

Opravdu velkolepý večer. Myslim si že z 90% byli ceny Globus rozdány oprávněně. Nejvíce zahřálo u srdce ocenení Martina Scorsese. A o Jamesi Cameronovi ani nemluvím, neboť tolik let dřiny na Avataru se skutečně vyplatilo. Myslim si, a rozhodne nejsem jediny, že to není posledni Cameronova soška. Však něco za měsíc se uvidí.(18.1.2010)

Ricky Gervais je borec všech borců a měl by moderovat všechny tyhle snobárny.(26.2.2011)

Trochu jiné, než Oscaři a i trochu jiné než předchozí Glóby. Tentokrát to bylo jakoby smutnější, smutný byl i pohled na Mickeyho Rourka.(15.5.2012)

100% súhlas s Matty a Ricky Gervais je borec - the thumps up. Inak Avatar najlepšia dráma roku 2009 hell no, ale to bude aj tými kategóriami na Glóboch, pretože Avatar nie je typická dráma, ale ani komédia natož muzikál :D Potešilo víťazstvo: Roberta Downeyho Jr., The Hangover, Ch. Waltza, scénar Reitmana a réžia J. Camerona Naopak neprekvapilo víťazstvo Up aj keď pre mňa je jednoznačným víťazom Fantastic Mr. Fox ;)(19.1.2010)

Profesionalne odvedena prace. Nejvyznamejsi udalosti byly Dexter, Marty, Mel a Robert. 60%(31.1.2010)

Humorem sršící skvělý Ricky Gervais, jinak vlastně pořád stejný. Výhry byly zasloužené.(1.2.2010)

Za Gervaise a jeho dokonale nekorektní hostování. Ten chlap by měl za to dostat metál.(4.2.2017)