poster

Vše, co miluji

 • Polsko

  Wszystko, co kocham

 • slovenský

  Všetko čo milujem

  (festivalový název)
 • anglický

  All That I Love

 • český

  Vše, co mám rád

  (festivalový název)

Drama

Polsko, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Mám pocit, jak kdyby Poláci zkoušeli reagovat na český Občanský průkaz. Až na to, že Plastiky nahradili nějakým místním punkovým výplachem. Jinak se ale jedná o tématicky naprosto stejnej film a pokud Vám postavy přirostou k srdci, jen těžko se Vám budou opouštět na samotném konci.(19.1.2016)

 • Sandiego
  **

  Velmi klišovitá a nepřekvapivá romance, která nijak nezohledňuje dobová specifika a společenskou problematiku ani punkový rytmus. Vzniká tak zaměnitelný mainstream, jehož snaha přiblížit mládeži minulý režim se přílišným uhlazováním a pochybnými motivacemi mocenských zásahů spíše rovná škodlivé mystifikaci. Teprve po tomto snímku člověk docení, jak komplexní a pocitově autentický je Trojanův Občanský průkaz - Vše, co miluji se jeví jako jeho velmi slabý a neživotný odvar.(19.11.2010)

 • Folpa
  ****

  Film o punku s minimem punku :) Film je spíše o puberťákovi z jedné kapely, odehrávající se v 80. letech minulého století v Polsku. Mateusz Kosciukiewicz potvrzuje, že je talent a za zmínku stojí určitě i "mature" sousedka, která ho uloví a samozřejmě i jeho "teen" přítelkyně :)(23.7.2011)

 • Katullka
  **

  I když je tam pubické ochlupení a hrají punk, tak neznamená, že je to kůl. Z toho vymýšlení, jestli bude statická kamera a nebo kdy to vlastně zaostříme, mě bolela hlava další půl hodiny. Nic to nezachrání, ani to, že to mají pověšené ve zkušebně (ha ha ha).(28.2.2012)

 • Enšpígl
  *****

  Obdivuju s jakou lehkostí dal Jacek Borcuch do svýho filmu dobovou atmosféru a poměrně tvrdej příběh dokázal vyprávět krásně poetickým způsobem. Zpočátku se jeví film jako taková spíše odlehčená záležitost s určitými náznaky a výborným hudebním doprovodem na punkový způsob, ale postupně začíná přituhovat a když studenti začali spontálně skandovat Solidarnosz ! Solidarnosz ! měl jsem docela husinu. Závěrečná fáze filmu se už s divákem nesere, úsměv mizí a začíná se dostavovat hořkost z doby, která zničila tolika lidem jejich životy. Poláci fakt umí tesat příběhy takovým způsobem, že jim stačí pár minut, aby se mě dostaly pod kůži a tam pak na poli emocích vykonaly své. Opravdu mě nenapadá jediný důvod, proč bych tomuhle filmu neměl dát nejvyšší hodnocení.(2.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace