Halloween Returns

• Nový Zéland

• Austrálie

Horor / Thriller

USA, 2018, 106 min

Green dokáže i zbytečným vedlejším postavám dát jednu sympatickou scénu, po níž budete doufat, aby zrovna tohohle nebožáka nechal maskovaný golem na pokoji. Ale v souladu s pravidly subžánru, z nichž moc často nevybočíme, nemá naprostá většina z nich šanci. Samozřejmě až na nezlomnou Jamie Lee Curtis, která poněkolikáté a zase z trochu jiného úhlu čelí řádění svého soka. Zároveň stihne i v souladu s dobovými požadavky stát v čele girl power, jež musí zachránit bezmocné či neschopné chlapy. Inu, Green dokázal vystihnout dobu a prostřednictvím osvědčených metod v aktuálním hávu vlastně definovat leccos z dnešní doby i žánru. Dobře odvedená práce, ale za mě se žádné zpovykané nadšení nekoná.(25.10.2018)

Nenápaditá nuda.. 5/10(19.5.2019)

• KcarlosK

Film postavený čistě na nostalgii. A to je sakra málo.(22.5.2019)

Mike Myers je zas v tom a napichuje ukvičené teenagery a průměrné amíky co neznají pojem zamykat dveře. Soundtrack nemá chybu (pochopitelně) a napětí to má. SPOILER: Trošku mě nasral konec, protože jsem celý film čekal na to, jak nakonci naseká všechny ty tři pindy do guláše, škoda.(25.5.2019)

Klasika ako za starych cias.Ak by to mal byt poledny diel aj ked si to nemyslim pretoze typek ma tuhy korienok tak som spokojny a lahky nadpriemer.Ale nebudem nadrzany a film uz skoro vysumel z mojej hlavy.(14.6.2019)

SPOILERY: Michael Myers sa vracia a ukazuje sa znovu v plnej sile a s veľmi pôsobivým soundtrackom. Čakal som, že to vyvolá vo mne nostalgiu a pripomenie detstvo, keď Halloween bol jeden z prvých hororov, ktoré som kedy videl. Pravda bola však opakom. Celý film pôsobí ako jedno veľmi veľké klišé. "Musíme previezť masového vraha...boom, autobus havaruje", "Autobus havaruje stovky kilometrov od domu, kde býva Laurie (a samozrejme Michale nemôže mať ani páru, kde býva), ale on tam príde pešo akoby nič v priebehu pár hodín". Takto by som mohol pokračovať donekonečna a aj napriek tomu, že je takmer celý film predvídateľný, je vcelku dobrý a môžem ho odporúčiť všetkým fanúšikom hororov. Pre mňa 65%. :)(21.6.2019)

• trezorkabila

Při začátku filmu jsem si říkala,jáka to bude bomba. No zklamání veliký,chvílemi jsem si říkala jestli to myslí vážně..(19.9.2019)

Hodně scén mi připomínalo starou ságu z osmdesátých let na ty filmy nic nemá ale na to jaké s v dnešní době vytvářejí sračky je tohle kvalitní film pocta režisérovy rozhodně se těším na ty další pokračování myslím že by se tenhle štáb mohl ujmout i pátku třináctého dřív tak skvělé slasherovky dnes už dávno zapomenuté.Na filmy bez kreativity dnešní doby je tohle solidní snímek(18.10.2019)

• Majestic

Kdyby blbost nadnášela, vznášeli by se všichni protagonisté tohoto snímku po celou dobu tohoto nudného filmu. Dávám hvězdu navíc za Jamie Lee Curtis...(16.11.2019)

• Schizofrenia

Bylo opravdu potřeba točit další film této série? Zbytečný a strašně klišovitý film...(7.12.2019)

1 8 14 21 24 25 26 27 následující >>