Halloween Returns

• Nový Zéland

• Austrálie

Horor / Thriller

USA, 2018, 106 min

Jamie Lee Curtis mi v novom Halloweene pripomenula vývoj inej hororovej ikonickej bojovníčky s monštrom, Sigourney Weaver. Je tu zďaleka najdrsnejšia ženská, pričom sa tejto úlohe dokáže rýchlejšie prispôsobiť vnučka ako jej dcéra, ale ani tej nič iné nezostane. Nový H je pre mňa celkom milým prekvapením, nečakal som prúser, ale ani som si nerobil ilúzie, že ma to môže rovnako "rozsekať" ako H ročník 78, čo sa ani pochopiteľne nestalo, už len kvôli veku. Na to tu nie je až tak pečlivo pripravená atmosféra a rozbehne sa to na môj vkus už príliš skoro. Zážitku ale pomohlo aj plné kino v dnešný dátum, proste Halloween se vším všudy. 70%(30.10.2018)

Mike Myers je zas v tom a napichuje ukvičené teenagery a průměrné amíky co neznají pojem zamykat dveře. Soundtrack nemá chybu (pochopitelně) a napětí to má. SPOILER: Trošku mě nasral konec, protože jsem celý film čekal na to, jak nakonci naseká všechny ty tři pindy do guláše, škoda.(25.5.2019)

Klasika ako za starych cias.Ak by to mal byt poledny diel aj ked si to nemyslim pretoze typek ma tuhy korienok tak som spokojny a lahky nadpriemer.Ale nebudem nadrzany a film uz skoro vysumel z mojej hlavy.(14.6.2019)

SPOILERY: Michael Myers sa vracia a ukazuje sa znovu v plnej sile a s veľmi pôsobivým soundtrackom. Čakal som, že to vyvolá vo mne nostalgiu a pripomenie detstvo, keď Halloween bol jeden z prvých hororov, ktoré som kedy videl. Pravda bola však opakom. Celý film pôsobí ako jedno veľmi veľké klišé. "Musíme previezť masového vraha...boom, autobus havaruje", "Autobus havaruje stovky kilometrov od domu, kde býva Laurie (a samozrejme Michale nemôže mať ani páru, kde býva), ale on tam príde pešo akoby nič v priebehu pár hodín". Takto by som mohol pokračovať donekonečna a aj napriek tomu, že je takmer celý film predvídateľný, je vcelku dobrý a môžem ho odporúčiť všetkým fanúšikom hororov. Pre mňa 65%. :)(21.6.2019)

• trezorkabila

Při začátku filmu jsem si říkala,jáka to bude bomba. No zklamání veliký,chvílemi jsem si říkala jestli to myslí vážně..(19.9.2019)

Hodně scén mi připomínalo starou ságu z osmdesátých let na ty filmy nic nemá ale na to jaké s v dnešní době vytvářejí sračky je tohle kvalitní film pocta režisérovy rozhodně se těším na ty další pokračování myslím že by se tenhle štáb mohl ujmout i pátku třináctého dřív tak skvělé slasherovky dnes už dávno zapomenuté.Na filmy bez kreativity dnešní doby je tohle solidní snímek(18.10.2019)

• Majestic

Kdyby blbost nadnášela, vznášeli by se všichni protagonisté tohoto snímku po celou dobu tohoto nudného filmu. Dávám hvězdu navíc za Jamie Lee Curtis...(16.11.2019)

1 8 14 21 24 25 26 27 následující >>