Calvin Marshall, školní moderátor sportovních zápasů a zprávař, touží stát se baseballovou hvězdou týmu místní školy. Hra mu nejde, trenér to vidí, ale Calvin si to nepřipouští a zkouší štěstí znovu a znovu. Do školního týmu volejbalistek ale přichází nová posila, Tori, a Calvin tak dostává příležitost postupně si ujasnit životní priority. (MartinezZ)

MartinezZ

Takový klidný snímek z ospalého městečka, vyprávěný pomalým tempem padajícího listopadového listí. Calvin che být baseballovou hvězdou, ale to nejde. Calvin to neví, všichni ostatní ano. Rozeným sportovcem není a svoje uplatnění nachází spíš v moderování školních zápasů. Když ale na školu nastupuje volejbalistka Tori, Calvinovi se dostává vzpruhy do krve a dokonce i mozku. ~~~ Jednoduchý příběh vyprávěný tak uspávacím způsobem, že jediným probuzením je "eiffelovka" Tori. Tori mi přišla jako trdlo, Calvin taky, trenér ožrala, což ale není nic zvláštního, protože v takovém zapadákově, kromě školy, zřejmě nic není (nebo to alespoň film neukázal). A o baseballu to vlastně ani moc není :) (což je dobře) ~~~ Na ** málo, na *** moc. ~~~ 2,5* ()