Real Tom Hardy

"HONEY, IM WEARING UNDERWEAR, EVERYTHING CAN GO WRONG." ---------- Ďalšie obligátne zrekapitulovanie dekády s VS je tu, podobne ako pri 2010-2018. Sledovanie som chcel pôvodne spojiť rovno aj s vystúpeniami z 90. rokov, tie však buď neboli vysielané, prípadne boli rázu tradičnej konvenčnej módnej prehliadky a nie štandardného VS materiálu a na to ti ja zvysoka kašlem, preto som začal debutovým televíznym vysielaním ročníku 2001. Ten a ešte rok neskôr boli o dosť lepšie než deveťdesiatky, no najväčší zlom nastal rozhodne v roku 2003, kedy na scénu prišiel Hamish Hamilton, ktorý pozdvihol (po stránke vysielania, réžie, produkcie, plus samozrejme Ed Razek a predpokladám, že mnoho ďalších faktorov, pretože mám pocit, že sa v tom období zmenila celá forma a smerovanie) VS a priniesol jej božský štýl a vizuál, ktorý poznáme dodnes. 2004 sme nemali, lebo Nipplegate a 2006 znamenal koniec jednej éry – koniec Gisele Bündchen. A keďže je VS v podstate len módna prehliadka a každý rok je "o tom istom," mimo minulého komentára nemám čo viac dodať a je na čase vybrať najlepší ročník. Rozhodoval som medzi 2006, 2008 a 2009, v '08 mi však neskonale moc vadili neustále opakované slow-mo zábery pri každej jednej modelke na konci móla, v '09 zase fakt, že polovica stopáže pôsobila ako nejaká lacná televízna reality-šou, keďže v nej hľadali nového anjela. Prvenstvo teda uchmatol ročník 2006 a keby tam Timberlake namiesto toho teplého tanečného vystúpenia radšej zaspieval 'What Goes Around... Comes Around,' tak dám asi päť hviezd a všetko by bolo inak! --------- Najlepšie diely: 2006, 2008 --------- Zhrnutie: 2001-2009 – 2006 / 2010-2018 – 2011 / 2001-2018 – 2011 ---------- Ešte dopozerám všetky Swim špeciály a reklamy (najmä tie Bayove), nech to mám na kompletku a potom ofíko končím s Victoriou, lebo už mi začína z toho hrabať. ()

Djkoma

Krásné ženy, velká show a dobrá hudba. Typicky americké, glamour a v podstatě hloupé, ale komu by to vadilo, když je to v podstatě jen superdrahá přehlídka na spodní prádlo?:-) ()

kulyk

Hvězda pro honimíry. Já jdu radši starý předvíst vlnivým krokem svý bombarďáky na cestě do ledničky. ()

sir-dave

Z posledních třech let (2008-2010) vyhrává jednoznačně tento ročník. Black Eyed Peas předvádí úžasnou show, dobře zvolená hudba, modelky ve spodním prádle, akorát jsem postrádal Adrianu Limu. Z modelek například -->> Alessandra Ambrosio, Ana Beatriz Barros, Erin Heatherton, Rosie Huntington-Whiteley, Miranda Kerr, Abbey Lee Kershaw, Doutzen Kroes, Marisa Miller, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel a další.. Music -->> Black Eyed Peas (live), Kings of Leon, Four Tops aj. seznam: http://heardontv.com/tvshow/Victoria's+Secret/Special/Victoria's+Secret+Fashion+Show+2009 ()

showxman

Obzvlášť povedený ročník s castingem na novou tvář, která se přidá ke stávájící partičce kočiček a parádními The Black Eyed Peas. 100% ()

M1k9

2010 je o stupeň lepší. Lépe sestříháno a větší cit pro písničky. Ale i tak je to neskutečný zážitek. Poupravil jsem body. Tahle show se povedla! A ta Rosieee ...>> 8.5/10 ()

FortKnox

Zatím nejlepší ročník, přece jen o fous lepší než ty předešlé. Vyzdvihl bych hudbu v čele s Black Eyed Peas, nové modelky a samozřejmě nová runway do V. ()