poster

Kazatelova dcera

 • USA

  Preacher's Kid

 • Slovensko

  Návrat stratenej dcéry

Drama

USA, 2010, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • arcticsky
  **

  Poctivá, slušná křesťanská dívka z maloměsta se zabouchne do těžkého, svalnatého frajera - začínajícího zpěváka. Uteče z tepla rodinného domku od svého milujícího tatíčka aby záhy dostala od "muže svých snů" zcela nepřekvapivě průplesk a poučena se připlazila zpátky ke křížku. A to doslova, neboť tatíček je evangelikálním biskupem. Od úplné popravy to zachrání jen tu a tam slušné hudební číslo - s rezervou...(6.6.2015)

 • Kejt.lin
  *

  No, takže tohle ztroskotalo už na hlavní hrdince ..Fňukna jedna, celý film tam bulela a snažila se vyvolat dojem chuděrky .. na mě vyvolala dojem akorát tak potřeby jí pořídně profackovat, stejně tak scénáristu a režiséra ..zkrátka o ničem a dost zbytečný ..mé svědomí mi ale nedovolí dát odpad, neptejte se proč - nevím ...asi tu jsou i horší filmy ..(9.12.2011)

 • chrispe
  **

  Kriste ježíši! Začíná film v televizi... říkám si, že může být fajn jít do něčeho jen tak, aniž bych o tom cokoli věděla. Bohužel to nebyl dobrej nápad. Hlavní hrdinka byla vážně divná, dialogy místy až děsivě hloupé. Co mě zaujalo, byla postupná psychická a následně fyzická manipulace. Ale už nikdy... nikdy více.(11.10.2014)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $515,065Tržby Celosvetovo $-(17.1.2011)

 • Nikol10
  ***

  Určitě moc pěkný křesťanský film,který zaujme především mladé lidi,na které byl určitě zaměřený. Já myslím,že lidi,kteří vůbec neznají gospel a jejich hudbu atd,vůbec nepochopí o čem film je a ani se jim moc líbit nebude.Příběh je slabší,ale velmi dojemný. Ale proč dávám tak vysoké hodnocení především kvůli krásné hudbě.(14.12.2013)