Agent bez jména

Steve Austin je muž beze jména, muž bez paměti, muž který nemá co ztratit. Ocitá se v roli lovné zvěře, kterou pronásleduje FBI a Ruská mafie. Okolnosti ho však donutí i přes ztracenou paměť k odvetným krokům. Může být pronásledován až na konec světa, může být mučen od úsvitu do soumraku, nikomu se ale nepodaří tajemného cizince zlomit. S každou ranou, co padne, s každou kulkou nebo zradou, se mu vybaví střípek z jeho hrůzné minulosti. Lovci, jež ho připravili o práci, o rodinu a v neposlední řadě o identitu, se můžou spolehnout na jeho vytrvalost v konečné odvetě. Postupem času se skládanka střípků minulosti téměř naplňuje do kompletních obrázků a náš cizinec je pevně rozhodnut vzít si zpět, co mu patří. (L3G1ON4R)

Webb

Okopírovaný příběh s děravým scénářem, který dělá z diváků blbce. Špatná kamera a mizerné zpracování, které k dobru rozhodně nepřidá. Akční stránka, jak už je u filmů se Stevem Austinem zvykem, tak je i tady velice žalostná. Stranger ovšem úplně nepotopim jen z jednoho prostého důvodu, velká část Lundgrenovek či Seagalovek je na tom ještě hůře. ()

sniper18

Je tu úplne priemerný akčný film so Stevom Austinom. Má dosť dobrý príbeh o agentovi v utajení, ktorý behom akcie stratí pamäť a pri svojej nevedomosti sa živí príležitostnými prácami, no jedna policajtka mu chce pomôcť a tak spolu unikajú, lebo jeho smrť chcú mnohí. Spracovanie ale nie je až tak dobré, prvú hodinu sa stále niečo deje a ani potom sa to až tak moc nepokazí, dej obsahuje aj viacero slušných prvkov, ktoré tento typ filmu vždy vylepšia, ale nanešťastie tu nie je nič tak dobre podané, ako by mohlo, pôsobí to zmätočnejšie a menej zaujímavo, ako by malo a to je škoda. Akcie je tu dosť, ale pôsobí príliš rozporuplne. Väčšina sa mi páči obsahovo, obsahuje rôzne typy súbojov, občas aj nejakú tú prestrelku alebo likvidáciu, takže neupadne do stereotypu, ale všetko to kazí ten odpudivý vizuál, ktorý všetku akciu zhadzuje len na pozerateľnú úroveň. A pritom viacero scén ako časť na policajnej stanici, alebo na vrakovisku mali slušný potenciál. Herecké obsadenie je celkom slušné, okrem Austina poteší aj príjemná Erica Cerra, Adam Beach a v malej úlohe aj Darren Shahlavi, ale nepredvedie prakticky nič. A čo a týka réžie a technickej stránky, tak všetko padá s celkovým vizuálom, ktorý je neuveriteľne lacný a celý film pôsobí dojmom domáceho videa. Veľká škoda, Stranger mohol byť výborné akčné béčko, akcia, postavy a čiastočne aj dej by to zabezpečili, ale ten vizuál je tak otrasný, že si to už druhýkrát pozrieť nedokážem. 52% ()

genetique odpad!

V priemere nedopozerám jeden film zo sto. Tento bohužiaľ patrí k nim, čo mi je ľúto najmä kvôli hlavnému predstaviteľovi, do ktorého som vkladal aspoň aké-také nádeje do budúcna. Za všetko hovorí fakt, že naposledy podobne u mňa skončila sračka s Paris Hilton. 5%. ()

Lateef odpad!

Všichni, kdo se podíleli na tomhle exkrementu, by měli po žních táhnout k Turkovi a zbytek svýho filmovýho života zalejvat hrábě. V týhle odpadní stoce by nepřežil ani zmutovanej aligátor, protože tohle trhá oči, uši a hlavně akční srdce. Strašlivě zmatený, v podstatě neviditelný, díky střihači, kameře a tmě v podstatě nemožný identifikovat co že se to vůbec děje. To není ani krok zpátky, tohle je rovnou skok do hoven. ()

ConanVJ

Osobně to vidím jako průměrnej akčňák, kterej nenabízí nic, co by nebylo vidět jinde. Tady je to ale podáno místy hodně divnou kamerou. Když už tu jsou nějaký bitky, tak jsou podivně stříhány, až neni skoro nic pořádně vidět. Příběh neni špatnej, dokonce i místy překvapí, hlavně na konci. Austin je v roli agenta, kterýho postihla amnézie po velkém traumatu, celkem uvěřitelnej a jede si svoje jako v jiných filmech. Pak tu máme jednu pěknou doktorku a zbytek je jen banda lidí, na které si po pár dnech člověk ani nevzdechne. Celkově to není špatný a bez problémů si to někdy pustím znovu. Za mě 60% :) ()

• Natáčelo se ve Vancouveru (Britská Kolumbia - Kanada). (ČSFD)