poster

Cyrus

 • Česko

  Mamánek

 • USA

  Cyrus

 • Slovensko

  Cyrus

 • Velká Británie

  Cyrus

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 87 min

Kamera:

Jas Shelton

Producenti:

Michael Costigan

Střih:

Jay Deuby

Scénografie:

Annie Spitz

Kostýmy:

Roemehl Hawkins
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lennyd
  **

  John (John C. Reilly) má problém s navázáním kontaktu - většinu žen odpudí dříve, než se s nimi vůbec dokáže začít bavit. A tak se stále ochomýtá kolem své bývalé manželky a jejího nového muže. Až jednou jej vezmou na party, kde potká podobně ztřeštěnou Molly (Marisa Tomei), se kterou si hned padnou do oka. Jenže to má jeden háček - Molly má dvacetiletého syna, který jiného muže ve společné domácnosti nesnese... Těšil jsem se na bláznivou komedii plnou naschválů, které si oba soupeřící kohouti budou provádět, a tak jsem logicky trochu zklamanej. Spíše než komedie je tento film o drama o komplikovanosti lidských vztahů, ve kterém se jen asi dvakrát trochu pousmějete. Po herecké stránce nemám filmu ani moc co vytknout - Marisa Tomei vypadá stále dobře, Johna C. Reilly mám rád, a Jonah Hill hraje svoji roli rozmazleného spratka taktéž dobře. Celkově jsem se ale chvilkama nudil..(2.6.2011)

 • B!shop
  ***

  Jednoducha historka o zensky se synackem a novym pritelem, kterej musi pred synackem obstat. To uz tu bylo stokrat, drobny ozvlastneni je v tom, ze synacek je 23 lety vychcany hovado hrany asi tak tunovym Hillem. Vetsinu casu to jede v docela civilni rovine, zadna velka sranda se nekona a tak sem jen cekal, kdy na sebe synacek s pritelem vlitnou. Ve vysledku se tak par forku povede, herci hrajou docela obstojne, ale to je tak vsechno. Nezajimavej, predvidatelnej pribeh, nic moc kamera, ale na jedno skouknuti to jde.(2.2.2011)

 • HellFire
  ***

  Tak trochu netradiční romantika s podivným synátorem :). Škoda jen, že to škádlení začalo tak pozdě a moc se vlastně nevyhrotilo. Takhle to chvíli vypadá, že se jede na komediální rovině, načež se přitvrdí. Jo a tomu rychlému spádu takového vztahu jsem nevěřil, zvláště když se Marisa dá dohromady zrovna s Reillym :). Nicméně Marisa Tomei je nádherná.(24.10.2013)

 • gogo76
  ***

  Dobré obsadenie, priemerná komédia. Pri účasti J. Hilla som akosi očakával viac humoru, preto je jeho postava ufňukaného maminho maznáčika trochu sklamaním. Dalo sa z toho vyťažiť oveľa viac. Na druhej strane humorom prekvapil J. C. Reilly a na svoj vek dobrým vzhľadom Marisa Tomei. Inak film tesne za tri. Na jedno pozretie. 50%.(4.11.2012)

 • Aljak
  **

  Zo začiatku to vyzeralo celkom zaujímavo, napokon to bolo ale dosť slabé, miestami až úplne podpriemerné. Myslel som si, že to bude celkom schopná komédia, keďže John Reilly a Jonah Hill väčšinou dokážu rozpútať celkom dobrú zábavu. Ale tu to tak bohužiaľ nebolo - tých vtipných situácií alebo rozhovorov tu bolo dosť máličko. Čo sa týka príbehu, tak Cyrus bol naozaj strašne nesympatický a za žiadnu cenu sa nechcel s niekym deliť o priazeň svojej mamičky. Takže všetko čo robil, bolo svojim spôsobom citové vydieranie. Aspoň, že na záver sa akosi uvedomil, keď videl že vlastnú mamu potopil do depresie a trápenia. Ale celkovo ten film nestál za veľa, na čom má veľkú zásluhu aj tá nevydarená kamera, ktorá pôsobila občas dosť amatérsky.(3.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace