• Česko

Annie Spitz

Kostýmy:

Roemehl Hawkins
  • lennyd

John (John C. Reilly) má problém s navázáním kontaktu - většinu žen odpudí dříve, než se s nimi vůbec dokáže začít bavit. A tak se stále ochomýtá kolem své bývalé manželky a jejího nového muže. Až jednou jej vezmou na party, kde potká podobně ztřeštěnou Molly (Marisa Tomei), se kterou si hned padnou do oka. Jenže to má jeden háček - Molly má dvacetiletého syna, který jiného muže ve společné domácnosti nesnese... Těšil jsem se na bláznivou komedii plnou naschválů, které si oba soupeřící kohouti budou provádět, a tak jsem logicky trochu zklamanej. Spíše než komedie je tento film o drama o komplikovanosti lidských vztahů, ve kterém se jen asi dvakrát trochu pousmějete. Po herecké stránce nemám filmu ani moc co vytknout - Marisa Tomei vypadá stále dobře, Johna C. Reilly mám rád, a Jonah Hill hraje svoji roli rozmazleného spratka taktéž dobře. Celkově jsem se ale chvilkama nudil..(2.6.2011)

Jednoducha historka o zensky se synackem a novym pritelem, kterej musi pred synackem obstat. To uz tu bylo stokrat, drobny ozvlastneni je v tom, ze synacek je 23 lety vychcany hovado hrany asi tak tunovym Hillem. Vetsinu casu to jede v docela civilni rovine, zadna velka sranda se nekona a tak sem jen cekal, kdy na sebe synacek s pritelem vlitnou. Ve vysledku se tak par forku povede, herci hrajou docela obstojne, ale to je tak vsechno. Nezajimavej, predvidatelnej pribeh, nic moc kamera, ale na jedno skouknuti to jde.(2.2.2011)

Tak trochu netradiční romantika s podivným synátorem :). Škoda jen, že to škádlení začalo tak pozdě a moc se vlastně nevyhrotilo. Takhle to chvíli vypadá, že se jede na komediální rovině, načež se přitvrdí. Jo a tomu rychlému spádu takového vztahu jsem nevěřil, zvláště když se Marisa dá dohromady zrovna s Reillym :). Nicméně Marisa Tomei je nádherná.(24.10.2013)

Dobré obsadenie, priemerná komédia. Pri účasti J. Hilla som akosi očakával viac humoru, preto je jeho postava ufňukaného maminho maznáčika trochu sklamaním. Dalo sa z toho vyťažiť oveľa viac. Na druhej strane humorom prekvapil J. C. Reilly a na svoj vek dobrým vzhľadom Marisa Tomei. Inak film tesne za tri. Na jedno pozretie. 50%.(4.11.2012)

• Aljak

Zo začiatku to vyzeralo celkom zaujímavo, napokon to bolo ale dosť slabé, miestami až úplne podpriemerné. Myslel som si, že to bude celkom schopná komédia, keďže John Reilly a Jonah Hill väčšinou dokážu rozpútať celkom dobrú zábavu. Ale tu to tak bohužiaľ nebolo - tých vtipných situácií alebo rozhovorov tu bolo dosť máličko. Čo sa týka príbehu, tak Cyrus bol naozaj strašne nesympatický a za žiadnu cenu sa nechcel s niekym deliť o priazeň svojej mamičky. Takže všetko čo robil, bolo svojim spôsobom citové vydieranie. Aspoň, že na záver sa akosi uvedomil, keď videl že vlastnú mamu potopil do depresie a trápenia. Ale celkovo ten film nestál za veľa, na čom má veľkú zásluhu aj tá nevydarená kamera, ktorá pôsobila občas dosť amatérsky.(3.9.2013)