• Ded@M@tes
  *****

  Koncert pořádaný v New Yorku, na kterém vystupují nejrůznější významné osobnosti, za účelem získání peněz a podpoření záchrany lidí po ničivém zemětřesení v Haity. ( Hodnocení: 9/10 )(23.1.2010)

 • spaceboyCZ
  *****

  Bezne me podobne akce nechavaji takrka netknutym, ale tady jsem byl tak plny emoci, az jsem byl sam zaskocen...snad za to mohou velmi procitene zaspivane pisnicky, snad za to mohou proslovy...nebo telefonaty...nicmene, zanechalo to ve mne velmi spoustu emoci...(23.1.2010)

 • Fabrinka
  ****

  Okrem Madonny ma všetko dojímalo... Vyzbierala sa úžasná cifra, to bol cieľ, vie o tom celý svet aj vďaka všetkých hviezdam ktoré sa zúčastnili.(2.2.2010)

 • Ernia
  ****

  Obdivuhodný počin, ale někdy je toho sentimentu fakt moc. Třeba jsem čekala kdy Justin Timberlake u svého zpívání usne.(4.2.2010)

 • sskrblik
  *****

  Jakákoliv prospěšná činnost, a to nejenom v podobě benefičního koncertu, pro pomoc při zemětřesení na Haiti byla a je záslužná. Pro běžného českého diváka to byla sice událost tisíce kilometrů vzdálená. Nicméně je třeba si uvědomit, že do dneška mají Haiťané pořád co dělat s následky této katastrofy. Minimálně se to odráží v jejich životech. Samotný koncert je spojením vlivných celebrit a jejich pomoci, ať už je to jenom zvedání telefonního sluchátka, moderování nebo zpěv. Pokud bych se měl oprostit od hodnocení zaměření Hope for Hait Now, pak v tomto dokumentu nacházím skvělý koncert. Písničky jsou překrásně zazpívány a procítěné (Beyonce - Halo). Hudebně * * * * a posláním o * víc...(28.5.2012)

 • - Koncert, jenž pouze ve Spojených státech vysílalo 20 televizních stanic, přenášela řada zemí v živém vysílání, další včetně českého veřejnoprávního programu ČT24 jej pak zprostředkovaly prostřednictvím záznamu. (Ded@M@tes)

 • - Koncert se zúčastnilo více než 100 světových superstar. (Ded@M@tes)

 • - Clooney spolu se svým hereckým kolegou Leonardo DiCapriem věnovali každý jeden milion dolarů do sbírky podporující významné organizace jako je Dětský fond Organizace spojených národů, Americký červený kříž, Světový potravinový program OSN nebo nadace Clinton Bush Haiti Fund a Yéle Haiti Foundation. (Ded@M@tes)