poster

Film o filmu Děšťová víla (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2008, 15 min

Hudba:

Petr Hapka

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

 • hippyman
  ***

  nijak zvlášť mě to do kina na vílu netáhlo, po shlédnutí tohoto filmu mám chuť to vidět ještě menší. ale třeba se pletu a bude to pecka - nějaké české novodobé pohádce už bych to opravdu ze srdce přál. film o filmu průměr... málo zajímavostí, rozhovory nudné, natáčeno snad na digitální fotoaparát... děs běs. 50%(7.2.2010)

 • triatlet
  **

  ... aneb jak odradit od sledování pohádky. Nevyužitý prostor - proč tvůrci místo zajímavostí z natáčení zařadili anketu, v níž se členů filmového štábu ptají, kterou pohádkovou bytostí by chtěli být a jaká pohádka se jim nejvíc líbí???(11.8.2010)

 • Flakotaso
  **

  Nudný film o filmu, kde jsou všichni protagonisti znudění a Donutil tam samotný film neskrývaně kritizuje :) Tohle asi moc lidí nenalákalo.(2.5.2010)

 • duklak2
  **

  Nic moc film o filmu, který jsem zhlédl až po samotném filmu. Zklamalo mě, že zde nevidíme některé rozhovory. Např. s Vlasákovou, Dejdarem a Labudou. Akorát se dozvíme, že Donutilovi se líbí Pyšná princezna:-) Každopádně pohádka se celkem povedla a divím se, že ji vidělo tak málo uživatelů ČSFD (komentář píšu měsíc po premiéře).(12.3.2010)

 • ZHODNOTITEL
  **

  JEDNÁ SE PŘEDEVŠÍM O ZPOVÍDÁNÍ HERCŮ Pohledu do zákulisí, do kostymérny, do střižny se nepodíváme. TELEVIZNÍ REPORTÁŽ(7.1.2018)