Campbell

To jsem jednou hledal na youtube nějakej trailer na pořádný béčko, a uviděl jsem tohle(+Creepies) když jsem na film najel tady celkem jsem se zhrozil jména režiséra, protože Arachnia byla poměrně břečka. Ale třeba A nymphoid barbarian in dinosaur hell(příjemná Troma dělaná s láskou Stop capture). Tak jsem si řekl že tomu dám šanci, a po asi roce to viděl. A bohužel je to možná horší než Arachnia, tam kde Arachnia byla zvráceným způsobem zábavná, tak BActerium je děsně nudný. Film začíná sice poměrně dobrou honičkou(dobrou na poměry rozpočtu) ale dále je to děsná nuda. Do jednoho domu se dostanou nějací lidé, a tam je zabíjí nějaký genetický svinstvo. Problém je že to svinstvo zabije minimum lidí a ukáže se jen vzácně(celkově tak 3 minuty). BActerium je pro fanoušky béček a filmu typu Blob, ano film je Blobem silně inspirovaný záporák je sliz(vypadá spíše teda jako smrkanec bezdomovce či ožraly) je velký, rychlý. Dokonce tu je i na Blob narážka To je ale to jediný co může Bacterium nabídnout, protože jinak je to nudný, špatně zahraný a ničím zajímavým hororem který díky zmiňovanému Blobu hned zapomenete. ()

kaylin

Americký snímek „Bacterium“ je špatným filmem, je to hodně levný film, jednoduchý, ale na to, že se jedná o tak levný film, na němž je vidět, že prostě moc nestál, pořád se jedná o béčko jako řemen. A to o cenit dovedu. Jasně, „Bacterium“ si nesáhne ani na průměrné hodnocení, takové kvality to ani v béčkách nemá, ale nezaslouží si vyloženě odepsat, protože snaha tu prostě byla. ()