poster

Ruská divočina (TV seriál)

 • český

  Krásy divokého Ruska

 • anglický

  Wild Russia

 • anglický

  Wild Russia

Dokumentární

USA, 2009, 282 min

Hudba:

Kolja Erdmann

Producenti:

Henry Mix
(další profese)
 • Hashirama
  *****

  Dokumentární minisérie od National Geographic, není se nad čím rozepisovat. Pokud si ujíždíte na dokonalých panoramatických záběrech přírody jako já, toho se vám tu dostane víc než dost. Vše je doprovázeno komentářem, který ale není přehnaně odborný a nudný. Zkrátka Nat Geo dokument klasického střihu, a jako takový si zaslouží pouze maximální hodnocení.(16.2.2018)

 • dmk
  *****

  Dechberoucí dokument, zabývající se místy kam dokumentaristýé(či jiní lidé)v kročí málokdy, s přehledem překoná nabubřelé počiny BBC které natočí známé záběry, s trochu lepším obrazem(přičemž kvalita obrazu Ruské divočiny se jim v pohodě vyrovná), nechají to namluvit D. Attenborowem, udělají velkou reklamu a myslí si jak je jejich dílo vydařené.(13.8.2012)

 • Kimon
  ****

  Odvysíláno televizí Prima ZOOM pod názvem "Krásy divokého Ruska": Jde vskutku o nádherné záběry i ten dabing je co do hlasové stránky intonací a zabarvením hlasu výraznější než v případě dokumentu "Krásy divokého Německa". Ale obrazovým produktům BBC s CZ dabingem ČT2 se to prozatím stále nerovná. Především kvalitou a ostrostí obrazu National Geographic pokulhává. Hodnocení intonace a zabarvení CZ dabingu: 3 hvězdy. Část první: Kamčatka, ... část druhá: Tajemný les, část třetí: Kavkaz, ... část čtvrtá: Sibiř, ... část pátá: Arktida, ... část šestá: Prastará údolí..(7.1.2014)

 • Wooke
  *****

  Rusko, Sibír, Ďaleký Východ. Všetko toto v jednom divokom seriály, ktorý poskytuje tie najkrajšie a najzaujímavejšie pohľady na ruskú prírodu. Bojujúce muflóny, sánkujúce sa havrany, páriace sa gazely, mrznúce upírie jelene, no proste všetko, čo ponúka Rusko. A je toho naozaj veľa. Nebudete ľutovať ani jednu minútu (možno jednu) svojho života, pretože seriál vám má naozaj čo dať.(15.10.2013)

 • maxxxim
  *****

  Kvalitný dokumentárny počin, ktorý zaujme každého milovníka prírody. Žiadne rušíve elementy typu "žaludek tygra pojme až osm lidí, bez toho, že by se ti museli zout, medvěd vyňuchá lidské hovno až na 113 kilometrů, nebo veverka sibiřská je tak červená, že patnáct lidi v řadě není červenejších, tak toto v seriáli určite nenájdete a to je dobre. Len a len príroda.(25.5.2011)