Představa o tom, co je správné a špatné, vyvrací etika narcistické smyslnosti. Jedná se o pohled do spodiny společnosti složené ze ztracených individuí na jejich existenciální cestě při které hledají nepostižitelné odpovědi prostoupené drogami a sexuálně nabitými cestami, jsou mimo kontrolu a na cestě nikam... (Filmbox)

ostravak30

Zbytečně dlouhý film. První půlka je alespoň nabitá kvalitní muzikou, v té druhé se ztrácí všechno. Pro manželské páry možná dobré pokoukání, když stejně jako hlavní postavy se budou nudit v manželství i posteli. Zajímavé je v první půlce i to sexuální dusno, které ale praskne naplno vzápětí. Následuje jedna sexuální scéna za druhou a vidíme dvě krásné ženy téměř pořád odhalené. Z velké části se jedná o erotický film, drama bych rozhodně neřekl a ani poněkud zvláštní konec o tom nesvědčí. A pod tím názvem bych si taky představoval trochu jiný film a rozhodně ne tak žhavou erotiku. ()

Lvísrdce

Nudící se pár střední třídy potká mladou, pěknou holku. Je sexualně ochotná ke všemu, neustále sjetá, ... takové typické zakázané ovoce.Během sledování jsem se spíš nudil a ten konec je tak nějak bez konce. ()

kersten

Eroticky nabitý film. Trošku mi prekážalo nelogické rozmýšľanie manželského páru, ale je to predsa film a ten logiku nepotrebuje. Stačilo raz pozrieť. Keby ten môj polovičník, pri ňom nespal, mohla byť pri filme celkom slušná súlož. Takto nemám z neho nič. ()