Aféry

Slovensko, (2010–2011), 18 h 8 min (Minutáž: 33–44 min)

Ladislav Hrušovský, Dorota Šestáková, Miroslav Kasprzyk, Ida Rapaičová, Milena Minichová, Viera Topinková, Kamil Kollárik, Milan Chalmovský (více)

Série(2) / Epizody(28)

Seriál o živote, manželstvách a rodinách, ktoré sa ocitli v kríze a hrozí im rozvod. Na príbehy manželských párov v krízových situáciách tesne pred rozvodom sa pozrieme pohľadom rozvodového právnika JUDr. Bala. (oficiální text distributora)

R4D0

Konečne niečo na čo sa dá ako tak dosť dlhšie pozerať neznámy nový režisér dokázal to čo mnohý ostrielaný profíci na biednej Slovenskej scéne nedokážu,..Dokázal skomponovať mierne dramatický priebeh s komickými situáciamy ktoré vyznejú a ukážu tak pekne že aj vyberavý zasraný fajnšmeker nemá prečo dať odpad,..Ale inak dá sa nato pozerať spočiatku nesympatický Hruškovský sa my v úlohe právnika zdá sympatický až na niektoré herecké výkony ako sorry ale tie stoja fakt za hovno,..Ide zréjme o komparzistou ktorý hrajú v bábkových divadlách ale na placi to nevedia dať to fakt nie...Co dodať dám tri dosť som strhol za tie neherecké výkony ale aj za hluché miesta ktorých tam je dosť... ()

borec999

Na slovenské pomery nadpriemer a ako inak, zase je pod tým podpísaný Peter Bebjak a jeho blízki spolupracovníci Robert Šveda+Rasťo Šesták. Zápletky sú narozdiel od väčšiny slovenských seriálov zaujímavé a originálne (najmä 2.séria), herecké výkony slušné a pri krátkej dĺžke epizódy rýchlo utečú. Najväčším paradoxom seriálu je, že najslabším článkom je jeho hlavná postava alebo lepšie povedané herec tejto postavy Laco Hrušovský, ktorému úloha príliš nesadla. Inak však nemám príliš čo vytknúť, keďže z tohto slovenského seriálu som ako z jedného z mála videl skoro všetky diely a musím uznať, že som sa pri nich nenudil. Takto nejak zrejme mali vyzerať všetky tie kraviny s nehercami typu Rodinné prípady, ktoré prišli o pár rokov neskôr. Na hrane medzi 3* a 4* 70% ()

HOCKEYKA

Dosť veľká trapošina.Herecký prejav Pavla Hrušovského je umelý a nepresvedčivý,najradšej by som ho poprosila,aby zmenil povolanie.Videla som zopár častí,ale ani jedna ma nezaujala.Takéto pokusy o získanie diváka považujem za zbytočné,pokiaľ si tvorcovia nedajú viac námahy s úrovňou a aspoň sa nepokúsia neurážať inteligenciu priemerného slovenského diváka blbými dialógmi na úrovni primitívnych reality show. ()

Wargoo

Ďalší JOJkársky seriál, ktorého najväčším negatívom je samotný seriál... :) "Scenáristi" niesu scenáristami, pretože takýto dej dokáže vymyslieť prvák na VŠMU, a asi aj lepší... Strasti a rozvody, vždy to isté len s minimom zmien. Ďakujem, nemusím ! 2* - za právnikovu peknú blonďavú asistentku a niektoré vcelku OK zahrané úlohy. Ale to je stále málo 20,001% ()

mikhail

Stále očakávam, že sa z toľkých slovenských sračkových seriálov (Panelák, Ordinácia, Profesionáli, Odsúdené, Doktor Ludsky) vynorí jeden, ktorý ma aspoň na chvíľu zaujme. Neustále však prichádza len ďalší a ďalší brak s primitívnym scenárom, úbohou výpravou a mizernou réžiou. 1* za Laca Hrušovského, ktorý sa ako tak snaží. ()

• Námetmi pre príbehy Afér sa stali skutočné osudy reálnych ľudí, ktorí si prešli rozvodovým konaním. (ludovit14)
  • Nakrúcalo sa v reálnom prostredí a v exteriéroch. Spojovacím prvkom medzi jednotlivými obrazmi je kancelária ústrednej postavy, ktorá je taktiež reálna – pri nakrúcaní sa nevyužili žiadne kulisy, nijaké televízne štúdio. (ludovit14)