Černá listina

Hit List

Komedie / Romantický

USA, 2011, 90 min

Nejhorší slabinou je laciné telenovelácké zpracování, špatné svícení, děsná kamera a odfláklý střih. V záplavě dnešních rádoby vtipných komedií je tohle ovšem ucházející kousek.(15.9.2011)

• IQ Tiqe

Béčková černá komedie s nápadem, který by vystačil na slušný kraťas, ale ne na hodinu a půl děje. Pozitiva: myšlenka, závěrečná čtvrthodina.(10.9.2011)

• zdenny

Přišel jsem domů z odpolední a rodinka se dívala na něco na Filmboxu. Krátce poté začal nový film a já asi po deseti minutách řekl: „nepřepínejte to, když už to běží“. Začátek byl celkem zajímavý – ve scéně, kdy hlavní hrdinku nevybíravě buzeroval šéf supermarketu a ona si na to konto něco zapsala do deníčku. Pak jí dal u večeře v restauraci kopačky její přítel a ona si zase něco zapsala do deníčku. Tak jsem si přečetl, o čem ten film má vůbec být a nechal jsem prostor pro příchod nového přítele na scénu. Tam už se deníček nekonal, protože tento nový přítel byl milý, pozorný a tolerantní. Zamilovali se do sebe. Dále to byla černá komedie, ale velmi laciná. A závěr jsem ani nevnímal. Každopádně mé oblíbené – „potenciál to mělo“.(15.5.2018)