• ACE 2007
  *

  jedna za mládí...jinak....auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:-)(29.7.2011)

 • slunicko2
  *

  Že by školní besídka? Studenti jednoho pražského gymnasia se rozhodli nastudovat pro vánoční besídku muzikál. Musím říci, že odvedli výbornou, téměř profesionální práci. Pokud tomu však bylo jinak, pak se, Jane Bonaventuro, ve filmařském pekle hluboce styďte.(29.7.2011)

 • J R C Pecuchet
  *

  Jedna hvězda za Laďku Kozderkovou, jinak ODPAD !!!(30.7.2011)

 • alonsanfan
  odpad!

  Dnes můj pokus o lekci tolerance dostal bohužel tvrdý direkt v podobě frajersky špatného snímku a moje předpokládaná tolerance, s níž jsem započínal psaní tohoto komentáře, opět pryč. Snímek je muzikál ze socialistické střední. Třídní šprt prostřednictvím hypnózy, telepatie a telekineze připravuje půdu pro hudební a estrádní čísla. Úděsné texty písní Petra Markova a neméně úděsná hudba Ondřeje Soukupa a Vítězslava Hádla. Neuvěřitelné jak tohle vůbec mohlo vzniknout.(7.8.2011)

 • Pitryx
  *

  Já jsem sice nepobral, co to jako mělo znamenat, ale dávám něco málo za téma jako takové. Míním zneužívání nám neznámých sil. Jinak je to debilovina první třídy. Herci byli přímo strašní. Pokud mohu posoudit „zpěv“, nemaje hudebního sluchu, bylo to ještě horší než mluvené slovo. Prostě zbytečno se na to dívat.(17.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace