Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Paity
  ***

  Tři hvězdičky prostě musím dát. Ne, že by zprávy plné bouraček a dalších neštěstí pro mne představovali novinářský vrchol, ale proto, že musím ocenit, jak to dělá v posledním roce Prima dobře. Rozdělení zpráv na normální, krimi a VIP, přičemž je naprosto upozaděn sport. Každému se to nezdálo a teď všichni vidí, jak to funguje.(7.6.2012)

 • Phobia
  *

  Stejná, tedy mizerná, kvalitativní úroveň jako "Televizní noviny", akorát kratší - jsem na rozpacích, jestli je to klad nebo zápor :-? A hlavně co nejvíc katastrof! 30% EDIT: Po dvou letech se zhnuseným šklebem ubírám hvězdici - zavedený profil 15 minut běžných nejdůležitějších zpráv + 10 minut Krimi + 10 minut Krimi plus + 15 minut píčovin o celebřitích udělal ze "zpravodajství" TV Prima pořad zbytečnější než minizprávy TV H@vna a to už je prakticky na odpad. 15%(27.4.2010)

 • P_Soar
  odpad!

  Tohle nejsou žádné zprávy, ale jen změť přihlouplých reportáží(či snad instruktáží?), černé kroniky a "zajímavostí" ze showbusinessu se stopovým množstvím informací. Mě na tom vždy udiví a znechutí ten vemlouvavý hlas redaktorů - jakýchsi novodobých kněží -, kteří nám neustále radí, co a jak máme a nemáme dělat, na co si dávat pozor, co cítit a co si myslet. Ano, je to vlastně náhrada "bohoslužby", ovšem náhrada sloužená idioty pro ještě větší idioty dřepící u televizí, "bohoslužba", která ducha nepovznáší, ale otupuje.(15.1.2012)

 • Esgalnor
  odpad!

  No ty vole, reportáže snažící se ovlivnit diváka, irelevantní, nezajímavé. Nulová objektivita. Větší odpad, než jsou televizní noviny - nechutně prkenní moderátoři, netušící o čem mluví (aneb v nedávné reportáži o stížnostech na Uber, to vyslovil tak, jak se to píše). Do toho jsou reportáže špatně natočené, subjektivní, citově zabarvené. Ne, takhle zpravodajská žurnalistika vypadat nemá.(14.2.2017)

 • Vančura
  odpad!

  Nesrovnatelně horší než novácké zprávy, a to z mnoha dobrých důvodů. Zatímco Televizní noviny - ať už si o nich myslíme cokoli - tu byly první a dodnes představují nejsledovanější českou zpravodajskou relaci, která tu udává - ať se komu líbí, či nikoli - přes 20 let trendy, jak mají v Česku vypadat televizní zprávy, ty primácké jsou jen jejich špatnou a lacinější kopií. Jsou plné bývalých nováckých tváří (pokud je mi něco na nováckém přístupu k reportérům a moderátorům sympatické, pak je to jejich veskrze důsledná politika nepřijímat profláklé tváře z jiných televizí, a místo toho si vychovávat vlastní), mají naprosto otřesnou grafiku, vyčleněním speciálního času pro "krimi" a "VIP" už si ani nehrají na to, že jde o seriózní zpravodajství (o děsivé úrovni "diváckých" zpráv, které Prima nakupuje od externí firmy a které jsou určeny pro tragédy, kteří dosud neobjevili YouTube, se raději nevyjadřovat), jsou dělané za nesrovnatelně menší peníze než zprávy na Nově (markantní naprosto na všem, od vzhledu sídla televize na Palmovce, přes předpotopní grafiku studia, po výrazně kratší stopáž celých zpráv), a poslední tečkou je vysílací čas, jehož začátek je stanovený záměrně 5 minut před 19.00, aby vyfoukli diváky zprávám na České televizi i těm na Nově, které začínají v 19.00, resp. v 19.30. Na Primě totiž dobře vědí, že kdyby jejich zprávy pustily v 19.30 přímo proti Televizním novinám, neměli by nejmenší šanci. Už jen za tuto připosranost jít otevřeně proti hlavní konkurenci, od níž jinak ochotně kopírují cokoli se jim hodí, si lepší hodnocení nezaslouží.(19.6.2015)

 • - Ve zpravodajské relaci se vystřídalo 9 moderátórů, a to Terezie Kašparovská, Tomáš Drahoňovský, Sandra Parmová, Roman Fojta, Mirka Čejková, Pavel Zuna, Jiří Chlum, Světlana Zárubová a Martina Gavriely. (chleba24)