Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  *

  Asi ani nepoznám českú alebo slovenskú súkromnú, televíznu stanicu, mimo vysoko profesionálnej TA3, ktorá by poskytovala svojim divákom objektívne, vyvážené spravodajstvo. Hlavné spravodajsko-publicistické relácie komerčných televízií sú zväčša len zhlukom hodne povrchných informácií zo svetovej a domácej politiky, mediálne nafúknutých káuz a afér, čo je pokaždé dolpnené hojnou mierou násilia, ľudského zúfalstva, prírodnými katastrofami, dopravnými nehodami a roztomilými sprostosťami na záver. Presne také sú aj "Zprávy TV Prima". *(15.4.2010)

 • Vančura
  odpad!

  Nesrovnatelně horší než novácké zprávy, a to z mnoha dobrých důvodů. Zatímco Televizní noviny - ať už si o nich myslíme cokoli - tu byly první a dodnes představují nejsledovanější českou zpravodajskou relaci, která tu udává - ať se komu líbí, či nikoli - přes 20 let trendy, jak mají v Česku vypadat televizní zprávy, ty primácké jsou jen jejich špatnou a lacinější kopií. Jsou plné bývalých nováckých tváří (pokud je mi něco na nováckém přístupu k reportérům a moderátorům sympatické, pak je to jejich veskrze důsledná politika nepřijímat profláklé tváře z jiných televizí, a místo toho si vychovávat vlastní), mají naprosto otřesnou grafiku, vyčleněním speciálního času pro "krimi" a "VIP" už si ani nehrají na to, že jde o seriózní zpravodajství (o děsivé úrovni "diváckých" zpráv, které Prima nakupuje od externí firmy a které jsou určeny pro tragédy, kteří dosud neobjevili YouTube, se raději nevyjadřovat), jsou dělané za nesrovnatelně menší peníze než zprávy na Nově (markantní naprosto na všem, od vzhledu sídla televize na Palmovce, přes předpotopní grafiku studia, po výrazně kratší stopáž celých zpráv), a poslední tečkou je vysílací čas, jehož začátek je stanovený záměrně 5 minut před 19.00, aby vyfoukli diváky zprávám na České televizi i těm na Nově, které začínají v 19.00, resp. v 19.30. Na Primě totiž dobře vědí, že kdyby jejich zprávy pustily v 19.30 přímo proti Televizním novinám, neměli by nejmenší šanci. Už jen za tuto připosranost jít otevřeně proti hlavní konkurenci, od níž jinak ochotně kopírují cokoli se jim hodí, si lepší hodnocení nezaslouží.(19.6.2015)

 • Paity
  ***

  Tři hvězdičky prostě musím dát. Ne, že by zprávy plné bouraček a dalších neštěstí pro mne představovali novinářský vrchol, ale proto, že musím ocenit, jak to dělá v posledním roce Prima dobře. Rozdělení zpráv na normální, krimi a VIP, přičemž je naprosto upozaděn sport. Každému se to nezdálo a teď všichni vidí, jak to funguje.(7.6.2012)

 • Fraktální
  odpad!

  Běžně nehejtuju...Dneska jsem ale viděl zprávy na Primě(ani ne celý), radši bych aby na zeměkouli spadl meteorit který by ji zničil a na ten by spadl další meteorit kterej by zničil ten co zničil Zemi. , než si je pustit znovu. Krimizprávy- koncentrované zlo . ViP- blbost pro PiPky. Zprávy z vili- To si dělaj PRDEL? Davaj tam vůbec ještě sport a klasický (ač aušusový) zpravodajství jako na Nově? ...ty hraný zcénky vyloženě nechutně upravený počítačem?.... zvracim, ani jsem nestihl doběhnout k zachodové míse... Nejsmutnější je že je to obraz naší společnosti a zároveń ji to formuje tak,že se dál topí do sraček....(19.9.2013)

 • El_Shafo
  odpad!

  Infotainment podobně nevkusného, ale snad ještě amatérštějšího ražení než na Nově. Zlo moderního věku, hrob demokracie. Nechci si raději zjišťovat, jakou sledovanost má chudák Šebrle (že se mu nechce raději žebrat u kostela), stačil mi jeden hysterický záchvat volání po odebírání volebního práva na základě sesbíraných dat z předem instalováných štěnic v televizních přijímačích, který jsem zažil, když jsem nedávno zjistil, kolik voličů se dívá na Borhyovou s Korantengem, a dosud jej zcela nerozdýchal. A to ani neposuzuji, co vysílají, ale jak. Ta forma je prostě neuvěřitelná a nepochopitelná. No a mám-li přece jenom zhodnotit i obsah, vybavuje se mi, že ve Springfieldu mají rádio KBBL: Kecy, Blbosti, Bláboly, Lži; netrpělivě očekávám přejmenování TV Prima po jeho vzoru. Ne, opravdu nevím, proč se na primácké zprávy někdo dívá, vždyť pro chvíle masochistických choutek tady máme do extrému dotažený, a přece krystalicky čistý trolling na TV Šlágr.(27.2.2016)

 • - Ve zpravodajské relaci se vystřídalo 9 moderátórů, a to Terezie Kašparovská, Tomáš Drahoňovský, Sandra Parmová, Roman Fojta, Mirka Čejková, Pavel Zuna, Jiří Chlum, Světlana Zárubová a Martina Gavriely. (chleba24)