Vlčí mládě - Série 3 (série)

Komedie / Drama / Horor

USA, 2013–2014, 16 h 48 min (Minutáž: 42 min)

David Daniel

Dino Meneghin

Ivo Nandi, Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brien, Tyler Hoechlin, Holland Roden, JR Bourne, Linden Ashby, Melissa Ponzio, Daniel Sharman, Seth Gilliam, Gideon Emery, Felisha Terrell, Brian Patrick Wade, Charlie Carver, Max Carver, Adelaide Kane, Meagan Tandy, Haley Webb, Ian Bohen, Brandon Boyce, Lars Slind, Christian Taylor, Sinqua Walls, Gage Golightly, Orny Adams, Bianca Lawson, Keahu Kahuanui, Zelda Williams, Lauren McKnight, Sloane Avery, Eaddy Mays, Debby Gerber, Michael Hogan, Rick Otto, Jayne Taini, Felisha Terrell (a.z.), Brian Patrick Wade (a.z.), Max Carver (a.z.), John Wesley Shipp, Carole Gutierrez, Alisha Seaton, Jules Willcox, Ian Nelson, Madison McLaughlin, Ana Walczak, Alicia Coppola, Meli Alexander, Matthew Del Negro, Susan Walters, Arden Cho, Todd Stashwick, Jill Wagner, Tom Choi, Shelley Hennig, Ivonne Coll, Doug Jones, Tamlyn Tomita, Cary-Hiroyuki Tagawa, Max Lloyd-Jones, Geno Segers, Aaron Hendry, Ryan Kelley, Clark Freeman, Vernee Watson, Matt Shively, Gina Holden, Nichole Sakura, Josh Duvendeck, Lily Mariye, Doug Cox, Shelley Robertson, Crystal Reed (a.z.), Adam Fristoe, Jesy McKinney, Jeff Bomberger, Mieko Hillman, Caitlin Custer

Scénografie:

Rusty Smith, Sara Andrews (set dekoratér)

Masky:

Kenny Myers

Kostýmy:

Barbara Vazquez

Komentáře uživatelů k sérii (3)

• stafino

Povie mi niekto, prečo pozerám tieto chujoviny(16.9.2018)

Třetí série se mi líbila do 12 dílu, nejspíš to měla být série sama o sobě a nemíchat do toho dalších dvanáct dílů, které byly úplně od věci. Hlavně pro mě nesympatická herečka Arden Cho mi trochu zkazila tu radost ze seriálu. Mezi nejoblíbenější díl patří z této série rozhodně "Zatmění Měsíce", "Nenasytný", "Božský tah". Nejsmutnější scény byly v 23 a 24 díle. Na čtvrtou sérii se moc netěším, protože je bez mích oblíbenců Crystal Reed (Allison), Daniela Sharmana (Isaac) a možná i dalšch(25.6.2018)

Srdcervoucí konec série, která mě úplně donutila se na teen wolf přestat dívat. ALE nevydržela jsem to. I když tam v každém díle chybí Alison, je tam nakonec hezky zapojena.(22.3.2019)