Vlčí mládě (TV seriál)

Teen Wolf

Komedie / Drama / Horor

USA, 2011 - 2017, 70 h (Minutáž: 42 min)

Dino Meneghin

Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brien, Holland Roden, Colton Haynes, Tyler Hoechlin, Linden Ashby, JR Bourne, Melissa Ponzio, Keahu Kahuanui, Ian Bohen, Orny Adams, Sinqua Walls, Jill Wagner, Cody Christian, Seth Gilliam, Daniel Sharman, Michael Hogan, Gage Golightly, Desiree Hall, Robert Pralgo, Bianca Lawson, Susan Walters, John Wesley Shipp, Tom Choi, Jim O'Rear, Anna Enger, Brad James, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Madison McLaughlin, Ian Nelson, Jules Willcox, Brandon Boyce, Gideon Emery, Lauren McKnight, Eaddy Mays, Doris Morgado, Arden Cho, Max Carver, Charlie Carver, Lars Slind, Debby Gerber, Shelley Hennig, Brandon Stoughton, Joseph Gatt, Todd Stashwick, Zelda Williams, Catherine Black, Meagan Tandy, Haley Webb, Dylan Sprayberry, Mason Dye, Jayne Taini, Alicia Coppola, Shelley Robertson, Nichole Bloom, Ivonne Coll, Cody Saintgnue, Matthew Del Negro, Jonathan Davila, James Urbaniak, Glenn McCuen, Adelaide Kane, Jett Jansen, John Posey, Doug Cox, Caitlin Dechelle, Jonathan Kleitman, Michael Johnston, B.J. Clinkscales, Ana Walczak, Billy Snow, Meli Alexander, Kevin Will, Vernée Watson-Johnson, John Curran, Alexander Ward, Carole Gutierrez, Anthony Molinari, Ross Butler, Edin Gali, Mandy Levin, Ivo Nandi, Khylin Rhambo, Victoria Moroles, Pete Ploszek, Michelle Clunie, Ashton Moio, Rio Mangini, Jennifer Carta, Marti Matulis, Ryan Kelley, Alisha Boe, Ryan Malgarini, Barry Livingston, Tamlyn Tomita, McNally Sagal, Meghan McGarry, Paul Fox, Sibongile Mlambo, Christopher T. Wood, Barclay Hope, Yves Bright, Todd Williams, Chris Gehrt, Gonzalo Menendez, Richard Tavernaro, Felisha Terrell, Rahnuma Panthaky, Summera Howell, Sharon Conley, Christian Taylor, Rhenzy Feliz, Devan Long, Lou Ferrigno Jr., Justine Wachsberger, Brian Patrick Wade, Rick Otto, Felisha Terrell (a.z.), Brian Patrick Wade (a.z.), Max Carver (a.z.), Alisha Seaton, Doug Jones, Cary-Hiroyuki Tagawa, Max Lloyd-Jones, Geno Segers, Aaron Hendry, Clark Freeman, Matt Shively, Gina Holden, Josh Duvendeck, Lily Mariye, Crystal Reed (a.z.), Samantha Logan, Ana Mulvoy-Ten, Lily Mariye (a.z.), Nicole Pulliam, Steven Brand, Mark Elias, Gabriel Hogan, Douglas Tait, Kelsey Asbille, Salvator Xuereb, Elise Robertson, Henry Zaga, Marisol Nichols, Lexi Ainsworth, Aaron Thornton, Tonantzin Carmelo, Ezra Buzzington, Gilles Marini, Daniel Bonjour, Lili Bordán, Neil Napier, Casey Deidrick, Adam Fristoe, Maya Eshet, Diego Tinoco, Dominic Burgess, Jesy McKinney
  • Denila

Kdybych seriál sledovala o trošku dříve v éře kdy šíleně letěli upíři a vlkodlaci, věřím že by mě tento seriál zaujal mnohem více. To se však nestalo a seriál jsem začala sledovat až kvůli Dylana O'Briena.. proto budu hodnotit tak jak to vidím teď. Seriál mi připomíná Upíří deníky. Pouštěla jsem si ho dabovaný spíše na pozadí obrazovky, když jsem rýsovala. Ve druhé řadě se místo rýsování stávalo spíše koukání, jenže už okolo třetí série člověk koukal a přišlo mu to přehnané, absurdní a celkem se u toho i nasmál. Dabing tomu moc nepomohl a zase se rýsovalo. Na práci na pozadí fajn. Co je plus jsou efekty, které se postupně lepší a je vidět, že seriál úspěch určitě má/měl. S01 ★ S02 ★★★ S03★★/★(28.2.2016)

nalákali ma na Dereka a Stilesa, ktorí sú ešte lepši, ako mi sľubovali. a okrem toho je to zábavne a návykové a pekné a triky sú tak milo lacné a hudba je skvelo vybraná a miestami je to prijemne netypické (lakros) a herci sú úžasní. zatiaľ som videla 6 dielov a je to jazda. na konci každého dielu sa naozaj teším na ďalší. prvá séria bola užasná, a druha je ešte lepšia. tak trochu sa tých posledných 2 dielov bojím. najviac sa ale obávam, co budem robiť, kým začne tretia séria. ETA: Po tretej sérii som to zabalila, lebo to s nimi išlo dole kopcom rýchlejšie ako jamajským bobistom.(11.7.2012)

Upřímně mě nejdříve spojení MTV a vlkodlaci vyděsilo a čekal jsem něco přeslazeného, z čeho mě rozbolí zuby. Ale byť na romanci ve stylu "Romeo a Julie" dojde, tak je Teen Wolf také příjemně brutální podívanou, která občas zamíří do žánrových vod hororu. Ale současně nechybí i humor a docela zajímavá mytologie. A navíc i herci, kteří nejen dobře vypadají, ale i dobře hrají, takže u mě spokojenost.(14.7.2012)

1.Sezóna zde uvedeného seriálu byla velmi příjemným překvapením narozdíl od Upířích deníků,která spadávala do hrozného slaďáckýho poplácávání po zádech.Tohle je teenegerský a od MTV sakra parádní rozjezd.Tyler Posey není zrovna moc přesvědčivý herec,který mi to trochu kazí,ale nakonec se na to dá zvyknout.Triky velmi zdařilé a hudebně je super,ale to jiného čekat od MTV.Máme romantiku a máme děj,dva kámoše,pár vlkodlaků a show může začít.Co doopravdy oceňuji,že tvůrci jedou neskutečný tempo,pořád se něco děje,zvraty jsou neustále a každý díl slušně rozjíždí na ten další.Uvidím co další příběhy a podle toho změním hodnocení,ale myslím si,že čtyři hvězdičky obstojí stále.Velmi milé překvapení,které jsem opovrhoval,MTV dám šanci stále a nejspíš to i baví,když je ohlášena už 5 sérka.(9.10.2014)

Celkem chytlavá záležitost (podobně jako The 100, ale také se stejnými neduhy. Herci toporní, tvářičky umělé, teen problémy směšné, logika žádná. A dokonce se to bojí násilí. Ale i tak mě to kdoví proč drží 2 sezóny. - 60 % P.S. Doporučuji si přečíst na wikipedii děj dalších 3 sezón. Takovéhle pič*viny člověk jen tak nevidí. http://cs.wikipedia.org/wiki/Vl%C4%8D%C3%AD_ml%C3%A1d%C4%9B(14.4.2015)

• - Mezi filmem Teen Wolf (1985) a seriálem je několik rozdílů. Například Scottovo příjmení je ve filmu Howard, v seriálu McCall. Ve filmu je školním sportem basketball, v seriálu lacros. (Tomgellar)

• - Isaac (Daniel Sharman) je v seriálu mladší než Derek (Tyler Hoechlin), ve skutečnosti tomu je naopak. (MJana)

• - Stilesovo (Dylan O'Brien) pravé jméno začíná na písmeno M. (michy9073)