Vlčí mládě (TV seriál)

Teen Wolf

Komedie / Drama / Horor

USA, 2011 - 2017, 70 h (Minutáž: 42 min)

Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brien, Holland Roden, Colton Haynes, Tyler Hoechlin, Linden Ashby, JR Bourne, Melissa Ponzio, Keahu Kahuanui, Ian Bohen, Orny Adams, Sinqua Walls, Jill Wagner, Seth Gilliam, Daniel Sharman, Michael Hogan, Gage Golightly, Desiree Hall, Robert Pralgo, Bianca Lawson, Susan Walters, John Wesley Shipp, Jim O'Rear, Anna Enger, Brad James, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Madison McLaughlin, Ian Nelson, Jules Willcox, Brandon Boyce, Gideon Emery, Lauren McKnight, Eaddy Mays, Doris Morgado, Arden Cho, Max Carver, Charlie Carver, Lars Slind, Debby Gerber, Shelley Hennig, Brandon Stoughton, Joseph Gatt, Todd Stashwick, Zelda Williams, Catherine Black, Meagan Tandy, Haley Webb, Dylan Sprayberry, Mason Dye, Jayne Taini, Alicia Coppola, Shelley Robertson, Nichole Bloom, Ivonne Coll, Cody Saintgnue, Matthew Del Negro, Jonathan Davila, James Urbaniak, Glenn McCuen, Adelaide Kane, Jett Jansen, John Posey, Doug Cox, Caitlin Dechelle, Jonathan Kleitman, Michael Johnston, B.J. Clinkscales, Ana Walczak, Billy Snow, Meli Alexander, Kevin Will, Vernée Watson-Johnson, John Curran, Alexander Ward, Carole Gutierrez, Anthony Molinari, Ross Butler, Edin Gali, Mandy Levin, Ivo Nandi

Hlavní hrdina je pohledný, ale tak strašně špatně hraje. Hlavní hrdinka je tak strašně protivná. A jenom Stilinski je tak strašně výborný. Humor, hlášky, ale ještě jedna důležitá věc. Většina postav většiny seriálů se vždy zachová tak, aby vás nasrali svojí debilitou. Stilinski jedná racionálně. Díky. A proto to nakonec musím sledovat. UPDATE: Ve třetí sérii se do toho vráží víc peněz a je to poznat. Soundtrack pomalu zní, jak kdyby na něm pracoval Steve Jablonsky a to je lahůdka. Summer finale se tak pozvedlo na vyšší úroveň a já musim zvednout hodnocení. A nakonec oceňuji tu romantickou linku, která konečně neni tak klišovitá a mile překvapuje. Season 1: 3*, season 2: 4*, season 3: 5*, season 4: 3*.(15.7.2013)

1. série Tak napůl no, na jednu stranu vtip, akce, překvapení a celkem dobrá love story, ale na druhou stranu to není dotažené a hlavně vlkodlačí zápletka a historie není moc promyšlená.(***) 2. série- wow, tak to mě šokovala, protože ta průměrná show o ničem se změnila v něco na co se dá fakticky dobře dívat- vážně mě to mile překvapilo (****)(21.4.2012)

• Denila

Kdybych seriál sledovala o trošku dříve v éře kdy šíleně letěli upíři a vlkodlaci, věřím že by mě tento seriál zaujal mnohem více. To se však nestalo a seriál jsem začala sledovat až kvůli Dylana O'Briena.. proto budu hodnotit tak jak to vidím teď. Seriál mi připomíná Upíří deníky. Pouštěla jsem si ho dabovaný spíše na pozadí obrazovky, když jsem rýsovala. Ve druhé řadě se místo rýsování stávalo spíše koukání, jenže už okolo třetí série člověk koukal a přišlo mu to přehnané, absurdní a celkem se u toho i nasmál. Dabing tomu moc nepomohl a zase se rýsovalo. Na práci na pozadí fajn. Co je plus jsou efekty, které se postupně lepší a je vidět, že seriál úspěch určitě má/měl. S01 ★ S02 ★★★ S03★★/★(28.2.2016)

Ja vám teda netuším, čo na tom podaktorí vidíte. Nudila som sa minimálne polovicu každého dielu. Dosť často som sa musela nútiť vôbec dopozerať ten diel. Dobre, česť výnimkám- nebola zlá úplne každá časť, ale jednoducho nemáto čo robiť na 70-tich percentách. Aj keď uznajme- bolo to aj vtipné! Keď sa premenili na vlka (alebo sa len polovične premenili) a bežali po štyroch- vtedy som nevedela, či sa mám od smiechu chytať za brucho, alebo si búchať hlavu o stôl. Edit: pozrela som si zvyšok. Stojím si za svojim prvým názorom, ale druhá šanca zachránila moju mienku o tomto seriále. Konečne sa to rozbehlo! :D(22.8.2013)

Z počátku to bylo pro mě spíše průměrné a na takové dvě, tři hvězdičky. Po konci druhé série byl na tom seriál celkově o chlup lépe, ale třetí, aktuální série má ovšem grády. Podobně jako u Upířích deníků se děj začal vylepšovat a nyní s napětím čekám, co se stane v dalším díle. Chtěl jsem dát spíše čtyři hvězdičky, ale nakonec udělím plný počet a doufám, že toto hodnocení i zůstane. :-)(7.8.2013)

• - Isaac (Daniel Sharman) je v seriálu mladší než Derek (Tyler Hoechlin), ve skutečnosti tomu je naopak. (MJana)

• - Rolu Scotta, ktorú dostal Tyler Posey, mal pôvodne obsadiť Dylan O'Brien, no viac sa mu zapáčila úloha Stilesa, ktorú si nakoniec u tvorcov aj vyprosil. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Tvůrce Jeff Davis poprosil Dylana O'Briena, představitele Stilese, aby si nechal na druhou sérii narůst delší vlasy. Dylan si ale myslel, že mu krátké vlasy pomohou zůstat v roli. Nakonec si vlasy nechal narůst až pro třetí sérii. (Tomgellar)