poster

Vlčí mládě (TV seriál)

 • USA

  Teen Wolf

Komedie / Drama / Horor

USA, 2011 - 2017, 70 h (Minutáž: 42 min)

Hudba:

Dino Meneghin

Hrají:

Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brien, Holland Roden, Colton Haynes, Tyler Hoechlin, Linden Ashby, JR Bourne, Melissa Ponzio, Keahu Kahuanui, Ian Bohen, Orny Adams, Sinqua Walls, Jill Wagner, Cody Christian, Seth Gilliam, Daniel Sharman, Michael Hogan, Gage Golightly, Desiree Hall, Robert Pralgo, Bianca Lawson, Susan Walters, John Wesley Shipp, Tom Choi, Jim O'Rear, Anna Enger, Brad James, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Madison McLaughlin, Ian Nelson, Jules Willcox, Brandon Boyce, Gideon Emery, Lauren McKnight, Eaddy Mays, Doris Morgado, Arden Cho, Max Carver, Charlie Carver, Lars Slind, Debby Gerber, Shelley Hennig, Brandon Stoughton, Joseph Gatt, Todd Stashwick, Zelda Williams, Catherine Black, Meagan Tandy, Haley Webb, Dylan Sprayberry, Mason Dye, Jayne Taini, Alicia Coppola, Shelley Robertson, Nichole Bloom, Ivonne Coll, Cody Saintgnue, Matthew Del Negro, Jonathan Davila, James Urbaniak, Glenn McCuen, Adelaide Kane, Jett Jansen, John Posey, Doug Cox, Caitlin Dechelle, Jonathan Kleitman, Michael Johnston, B.J. Clinkscales, Ana Walczak, Billy Snow, Meli Alexander, Kevin Will, Vernée Watson-Johnson, John Curran, Alexander Ward, Carole Gutierrez, Anthony Molinari, Ross Butler, Edin Gali, Mandy Levin, Ivo Nandi, Khylin Rhambo, Victoria Moroles, Pete Ploszek, Michelle Clunie, Ashton Moio, Rio Mangini, Jennifer Carta, Marti Matulis, Ryan Kelley, Alisha Boe, Ryan Malgarini, Barry Livingston, Tamlyn Tomita, McNally Sagal, Meghan McGarry, Paul Fox, Sibongile Mlambo, Christopher T. Wood, Barclay Hope, Yves Bright, Todd Williams, Chris Gehrt, Gonzalo Menendez, Richard Tavernaro, Felisha Terrell, Rahnuma Panthaky, Summera Howell, Sharon Conley, Christian Taylor, Rhenzy Feliz, Devan Long, Lou Ferrigno Jr., Justine Wachsberger, Brian Patrick Wade, Rick Otto, Felisha Terrell (a.z.), Brian Patrick Wade (a.z.), Max Carver (a.z.), Alisha Seaton, Doug Jones, Cary-Hiroyuki Tagawa, Max Lloyd-Jones, Geno Segers, Aaron Hendry, Clark Freeman, Matt Shively, Gina Holden, Josh Duvendeck, Lily Mariye, Crystal Reed (a.z.), Samantha Logan, Ana Mulvoy-Ten, Lily Mariye (a.z.), Nicole Pulliam, Steven Brand, Mark Elias, Gabriel Hogan, Douglas Tait, Kelsey Asbille, Salvator Xuereb, Elise Robertson, Henry Zaga, Marisol Nichols, Lexi Ainsworth, Aaron Thornton, Tonantzin Carmelo, Ezra Buzzington, Gilles Marini, Daniel Bonjour, Lili Bordán, Neil Napier, Casey Deidrick, Adam Fristoe, Maya Eshet
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stanislaus
  ****

  Pro Teen Wolf mám vážně slabost, a byť se na tomto seriálu najde i pár věcí, které osobně nemusím či nevyhledávám, tak i přesto se vždy těším na nové díly, monstra i zápletky. Líbí se mi, že jde o žánrový mišmaš - každý díl nepostrádá akci, je zde obsaženo několik romantických linií a nejdůležitější je pro mě ona fantasticko-mysteriózně-hororová složka, kvůli které jsem se začal na seriál dívat. Odjakživa mám rád vlkodlaky - vlastně jde o moje nejoblíbenější filmové monstrum. V Teen Wolf nemají (ve většině případů) sice tradiční chlupatou vlčí podobu, ale jde o teen-seriál, tak budiž, lze to prominout. Dokonce jsem si i zvyknul na množství zpomalených záběrů, přehnaně okatých pohledů (které naštěstí nejsou tak debilní jako v Twilight) a v neposlední řadě na občasné výkyvy v chování postav, které byly někdy na pěst. O největší porci zábavy se v seriálu stará Stiles, jehož charakter funguje na jedničku, zejména v prvních seriích ve spojení s Derekem, nicméně i ostatní postavy si čas od času ukradnou nějaký ten fór pro sebe. Ze všech dějových linií a monster mě vedle vlkodlaků asi nejvíce zaujala Banshee, Dread Doctors, Kanima a Beast of Gevaudan (na kterou jsem poprvé narazil u Bratrstva vlků). Zkrátka seriál, který je mým šálkem kávy v mnohých směrech, byť nemusí být každému po chuti, ale máte to jako s tou kávou - ne každý ji též pije rád nebo často.(24.5.2012)

 • wOOzIe
  ****

  Už sám název napovídá, že půjde o nějakou sračku alá tvajlajt... No a to se tak stane , že nevíte co byste si pustili tak si pustíte něco jako je tohle od čeho nic neočekáváte a nakonec můžete být příjemně překvapení zábavností. Za sebe musím říct, že sem se bavil. Bavil mě spád příběhu v první sérii, bavil mě Stiles dokonce občas některé akční scény byly koukatelné se slušným soundtrackem. Na to, že v pozdější fázi evidentně dochází nápady, alespoň je tam víc fórů a žánry se střídají co minutu. Navíc s postupem času to co chybí v příběhu doplňují dobře rozepsané postavy. První dvě série - Sračka, která je vtipná a zábavná, třetí série bohužel už tolik zábavná není, hlavně závěr už je předimenzovaný. Joooo občas je to fakt OMG, ale já sem se zabavil na nějakých 32 hodin a několikrát i hodně zasmál takže takový trochu Guilty Pleasure.(16.6.2014)

 • awelone
  ****

  Na tento seriál jsem se začala dívat spíše jen ze zvědavosti, ale kupodivu příjemně překvapil. Sice už jsem ze středoškolského prostředí trochu vyrostla, nicméně mě Teen wolf potěšil svým provedením. 1. série - 80% - příběh se ubírá v rychlém tempu, zároveň je v něm dostatek humoru a napětí. Hlavní postavy mě však moc neoslovily. 2.série - 70% - ze seriálu se trochu stává detektivka, jak se tam pořád řeší nějaké vraždy. 3.série - 85% - tahle série jede už od začátku ve zběsilém tempu, takže jen sleduji jeden díl za druhým. Postavy už se začínají chovat více dospěle, líbí se mi změna Allison, kterou jsem doteď moc nemusela. Z mě nejasného důvodu má tato série 24 epizod a je v podstatě rozdělena na dvě části. Druhá část této série se hodně zaměřila na Stillese, který patří mezi mé oblíbenější postavy, takže super. Na závěr nás čeká docela nečekaný zvrat, ale to nebudu prozrazovat. :D Další série už se mi nechtějí rozepisovat... no jako většina seriálů, po delší době to ztratí šťávu. Pořád je to zajímavé a napínavé, jen to tak postupně ztrácí po 1% zajímavosti. A nakonec - český překlad názvu je vážně pitomý.(2.1.2017)

 • hellstruck

  Viděný PILOT - Tak na takový typ seriálů už jsem pravděpodobně příliš stará :-) Příběh je nezáživný, přesně vím, co se bude dít v dalších pěti minutách, nemluvě o tom klišé, kterým je protkaný celý příběh. Třeba Teen Wolf (ten název je podobně blbý jako první díl..) zavrhuji příliš brzy, ale jsem prostě toho názoru, že jakmile mě nezaujme pilot, další díly jsou ztráta času. Hlavní postavy navíc nepobrali talentu ani co by se za nehet vešlo a ano, mluvím především o "vlčím mláděti", který nápadně připomíná jistého vlkodlaka ze Stmívání. Vlastně bych celkově řekla, že seriály tohoto typu těží z úspěchu Stmívání..(14.6.2013)

 • TeeAge
  ****

  || Scenár: Jeff Davis | Hudba: ? | Produkcia: Joseph P. Genier | Distribúcia: MTV | Štúdio: Adelstein, DiGa Vision, First Cause Inc, Lost Marbles Television, MGM TV, Siesta Productions || Veľmi príjemný počin pre predspánkovú rozprávku po náročnom dni. Napätie slušné, prevedenie zo začitku neveští nič dobré, hlavne čo sa efektov týka, no postupne sa to vyladí (alebo si na to divák jednoducho zvykne), a je z toho vytuningovaný, menej humorne fungujúci tvajlajt :)(4.9.2012)

 • - V 5. epizóde 2. série, keď Scott (Tyler Posey) komunikuje videohovorom so Stilesom (Dylan O'Brien), môžeme vidieť, že na jeho MacBooku sú úplne iné pohyby, než v skutočnosti. To znamená, že sa na notebooku jedná o video, nie o videohovor. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Většina vlkodlačího řevu je ve skutečnosti řevem goril. (Tomgellar)

 • - Isaac (Daniel Sharman) je v seriálu mladší než Derek (Tyler Hoechlin), ve skutečnosti tomu je naopak. (MJana)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace