Vlčí mládě (TV seriál)

Teen Wolf

Komedie / Drama / Horor

USA, 2011 - 2017, 70 h (Minutáž: 42 min)

Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brien, Holland Roden, Colton Haynes, Tyler Hoechlin, Linden Ashby, JR Bourne, Melissa Ponzio, Keahu Kahuanui, Ian Bohen, Orny Adams, Sinqua Walls, Jill Wagner, Cody Christian, Seth Gilliam, Daniel Sharman, Michael Hogan, Gage Golightly, Desiree Hall, Robert Pralgo, Bianca Lawson, Susan Walters, John Wesley Shipp, Jim O'Rear, Anna Enger, Brad James, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Madison McLaughlin, Ian Nelson, Jules Willcox, Brandon Boyce, Gideon Emery, Lauren McKnight, Eaddy Mays, Doris Morgado, Arden Cho, Max Carver, Charlie Carver, Lars Slind, Debby Gerber, Shelley Hennig, Brandon Stoughton, Joseph Gatt, Todd Stashwick, Zelda Williams, Catherine Black, Meagan Tandy, Haley Webb, Dylan Sprayberry, Mason Dye, Jayne Taini, Alicia Coppola, Shelley Robertson, Nichole Bloom, Ivonne Coll, Cody Saintgnue, Matthew Del Negro, Jonathan Davila, James Urbaniak, Glenn McCuen, Adelaide Kane, Jett Jansen, John Posey, Doug Cox, Caitlin Dechelle, Jonathan Kleitman, Michael Johnston, B.J. Clinkscales, Ana Walczak, Billy Snow, Meli Alexander, Kevin Will, Vernée Watson-Johnson, John Curran, Alexander Ward, Carole Gutierrez, Anthony Molinari, Ross Butler, Edin Gali, Mandy Levin, Ivo Nandi, Khylin Rhambo, Victoria Moroles, Pete Ploszek, Michelle Clunie, Rio Mangini, Jennifer Carta, Marti Matulis, Ryan Kelley, Alisha Boe, Ryan Malgarini, Barry Livingston, Tamlyn Tomita, McNally Sagal, Meghan McGarry, Paul Fox, Sibongile Mlambo, Christopher T. Wood, Barclay Hope, Yves Bright, Todd Williams, Chris Gehrt, Gonzalo Menendez, Richard Tavernaro, Felisha Terrell, Rahnuma Panthaky, Summera Howell

Pilot je chvílemi vážně blbej, ale ke konci se ukazuje, že když se do toho tvůrci opřou, tak by z toho mohli vytvořit něco, na co se bude dát koukat. Ale to se budou muset přestat zajímat o život na střední a lacrosovej tým a zajímat se spíše o proklení a bratrství Scotta s Derekem. Pak by se z toho mohl vyvinout ten koukatelnej seriál. Zkusím dát šanci a uvidíme jak to bude dál. Zatím 3 hvězdy.(14.6.2013)

Z počátku to bylo pro mě spíše průměrné a na takové dvě, tři hvězdičky. Po konci druhé série byl na tom seriál celkově o chlup lépe, ale třetí, aktuální série má ovšem grády. Podobně jako u Upířích deníků se děj začal vylepšovat a nyní s napětím čekám, co se stane v dalším díle. Chtěl jsem dát spíše čtyři hvězdičky, ale nakonec udělím plný počet a doufám, že toto hodnocení i zůstane. :-)(7.8.2013)

Ja vám teda netuším, čo na tom podaktorí vidíte. Nudila som sa minimálne polovicu každého dielu. Dosť často som sa musela nútiť vôbec dopozerať ten diel. Dobre, česť výnimkám- nebola zlá úplne každá časť, ale jednoducho nemáto čo robiť na 70-tich percentách. Aj keď uznajme- bolo to aj vtipné! Keď sa premenili na vlka (alebo sa len polovične premenili) a bežali po štyroch- vtedy som nevedela, či sa mám od smiechu chytať za brucho, alebo si búchať hlavu o stôl. Edit: pozrela som si zvyšok. Stojím si za svojim prvým názorom, ale druhá šanca zachránila moju mienku o tomto seriále. Konečne sa to rozbehlo! :D(22.8.2013)

Tak tento seriál už sleduji od roku 2014 a rozhodně mohu říct, že má co do sebe. Nevím jak se Teen Wolf tváří s českým dabingem (nikdy jsem si ho česky nepouštěla), ale co se týká originálu, tak přiznávám, že jsem se nechala naprosto pohltit. Ze začátku jsem byla trochu skeptická ohledně názvu, vzhledem k tomu, že se seriál opravdu na první pohled tváří jako nějaké trapné teenagerské drama, kde půjde jen o to kdo má jaké známky a sem tam se nějaký kluk promění na vlkodlaka. Už jsem pár takových seriálů a filmů zažila, proto jsem se bála dát šanci i tomuhle. Ale nějak mi to nedalo a nakonec jsem se překonala. Mohu ale s klidným svědomím říct, že toho opravdu nelituji. Příběh a podstata celého seriálu určitě nejsou postaveny jen na nějaké středoškolské spatlanině. Příběh má smysl a je i chytře promyšlený, herci (na to že jsou to ponejvíc teenageři) hrají své role opravdu dobře a co se týká soundtacku a hudby tak tam si jen pískám - naprostá dokonalost. Popravdě mi občas přijde, že zvuky a efekty na pozadí jsou prováděny daleko lépe než v celovečerních filmech. Určitě taky nesmím zapomenout na vtipné scény, které vždy spadají do správné situace - což se mi vždy vybaví Stiles a jeho kamarád sarkasmus, bez kterýho by Stiles nebyl Stiles. Za mě rozhodně 100%. Mám pro tento seriál slabost. - "He saw Allison. She saved him. Allison saved his life. "(14.5.2017)

1. série - No tak nevím.. Příběh celkem už stereotypní, hlavní herec někdy až moc umělej a graficky udělaný Alfa stál fakticky za starou belu. Ani masky vlkodlaků nejsou moc vydařené. Ale přesto se najde několik pozitivních věcí. Třeba sympatičnost některých herců, nebo že do poslední chvíle jsem fakticky netušila, kdo Alfa je. Některé hlášky třeba taky stojí za to. Hlavně Stiles perlí. Takový pěkný oddechový průměr, když nemáte na co kouknout, ale že bych se těšila na každý další díl, co se stane, to ne.. Na další sérii se moc netřesu, ale třeba se k ní taky dostanu.(1.12.2014)

• - Spoiler: Crystal Reed, která hraje v prvních 3 sériích jednu z hlavních postav Alison, si po smrti v seriále zahrála ještě v páté sérii (konkrétně 18. epizoda), ve flashbacku - dávnou předkyni své původní postavy. (Tessy98)

• - Rolu Scotta, ktorú dostal Tyler Posey, mal pôvodne obsadiť Dylan O'Brien, no viac sa mu zapáčila úloha Stilesa, ktorú si nakoniec u tvorcov aj vyprosil. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Jedná se o televizní adaptaci stejnojmenného a u nás ve své době poměrně známého filmu Školák vlkodlak z roku 1985. (..Lucas..)