poster

Vlčí mládě (TV seriál)

 • USA

  Teen Wolf

Komedie / Drama / Horor

USA, 2011 - 2017, 70 h (Minutáž: 42 min)

Hudba:

Dino Meneghin

Hrají:

Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brien, Holland Roden, Colton Haynes, Tyler Hoechlin, Linden Ashby, JR Bourne, Melissa Ponzio, Keahu Kahuanui, Ian Bohen, Orny Adams, Sinqua Walls, Jill Wagner, Cody Christian, Seth Gilliam, Daniel Sharman, Michael Hogan, Gage Golightly, Desiree Hall, Robert Pralgo, Bianca Lawson, Susan Walters, John Wesley Shipp, Tom Choi, Jim O'Rear, Anna Enger, Brad James, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Madison McLaughlin, Ian Nelson, Jules Willcox, Brandon Boyce, Gideon Emery, Lauren McKnight, Eaddy Mays, Doris Morgado, Arden Cho, Max Carver, Charlie Carver, Lars Slind, Debby Gerber, Shelley Hennig, Brandon Stoughton, Joseph Gatt, Todd Stashwick, Zelda Williams, Catherine Black, Meagan Tandy, Haley Webb, Dylan Sprayberry, Mason Dye, Jayne Taini, Alicia Coppola, Shelley Robertson, Nichole Bloom, Ivonne Coll, Cody Saintgnue, Matthew Del Negro, Jonathan Davila, James Urbaniak, Glenn McCuen, Adelaide Kane, Jett Jansen, John Posey, Doug Cox, Caitlin Dechelle, Jonathan Kleitman, Michael Johnston, B.J. Clinkscales, Ana Walczak, Billy Snow, Meli Alexander, Kevin Will, Vernée Watson-Johnson, John Curran, Alexander Ward, Carole Gutierrez, Anthony Molinari, Ross Butler, Edin Gali, Mandy Levin, Ivo Nandi, Khylin Rhambo, Victoria Moroles, Pete Ploszek, Michelle Clunie, Ashton Moio, Rio Mangini, Jennifer Carta, Marti Matulis, Ryan Kelley, Alisha Boe, Ryan Malgarini, Barry Livingston, Tamlyn Tomita, McNally Sagal, Meghan McGarry, Paul Fox, Sibongile Mlambo, Christopher T. Wood, Barclay Hope, Yves Bright, Todd Williams, Chris Gehrt, Gonzalo Menendez, Richard Tavernaro, Felisha Terrell, Rahnuma Panthaky, Summera Howell, Sharon Conley, Christian Taylor, Rhenzy Feliz, Devan Long, Lou Ferrigno Jr., Justine Wachsberger, Brian Patrick Wade, Rick Otto, Felisha Terrell (a.z.), Brian Patrick Wade (a.z.), Max Carver (a.z.), Alisha Seaton, Doug Jones, Cary-Hiroyuki Tagawa, Max Lloyd-Jones, Geno Segers, Aaron Hendry, Clark Freeman, Matt Shively, Gina Holden, Josh Duvendeck, Lily Mariye, Crystal Reed (a.z.), Samantha Logan, Ana Mulvoy-Ten, Lily Mariye (a.z.), Nicole Pulliam, Steven Brand, Mark Elias, Gabriel Hogan, Douglas Tait, Kelsey Asbille, Salvator Xuereb, Elise Robertson, Henry Zaga, Marisol Nichols, Lexi Ainsworth, Aaron Thornton, Tonantzin Carmelo, Ezra Buzzington, Gilles Marini, Daniel Bonjour, Lili Bordán, Neil Napier, Casey Deidrick, Adam Fristoe, Maya Eshet
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Denila
  **

  Kdybych seriál sledovala o trošku dříve v éře kdy šíleně letěli upíři a vlkodlaci, věřím že by mě tento seriál zaujal mnohem více. To se však nestalo a seriál jsem začala sledovat až kvůli Dylana O'Briena.. proto budu hodnotit tak jak to vidím teď. Seriál mi připomíná Upíří deníky. Pouštěla jsem si ho dabovaný spíše na pozadí obrazovky, když jsem rýsovala. Ve druhé řadě se místo rýsování stávalo spíše koukání, jenže už okolo třetí série člověk koukal a přišlo mu to přehnané, absurdní a celkem se u toho i nasmál. Dabing tomu moc nepomohl a zase se rýsovalo. Na práci na pozadí fajn. Co je plus jsou efekty, které se postupně lepší a je vidět, že seriál úspěch určitě má/měl. S01 ★ S02 ★★★ S03★★/★(28.2.2016)

 • awelone
  ****

  Na tento seriál jsem se začala dívat spíše jen ze zvědavosti, ale kupodivu příjemně překvapil. Sice už jsem ze středoškolského prostředí trochu vyrostla, nicméně mě Teen wolf potěšil svým provedením. 1. série - 80% - příběh se ubírá v rychlém tempu, zároveň je v něm dostatek humoru a napětí. Hlavní postavy mě však moc neoslovily. 2.série - 70% - ze seriálu se trochu stává detektivka, jak se tam pořád řeší nějaké vraždy. 3.série - 85% - tahle série jede už od začátku ve zběsilém tempu, takže jen sleduji jeden díl za druhým. Postavy už se začínají chovat více dospěle, líbí se mi změna Allison, kterou jsem doteď moc nemusela. Z mě nejasného důvodu má tato série 24 epizod a je v podstatě rozdělena na dvě části. Druhá část této série se hodně zaměřila na Stillese, který patří mezi mé oblíbenější postavy, takže super. Na závěr nás čeká docela nečekaný zvrat, ale to nebudu prozrazovat. :D Další série už se mi nechtějí rozepisovat... no jako většina seriálů, po delší době to ztratí šťávu. Pořád je to zajímavé a napínavé, jen to tak postupně ztrácí po 1% zajímavosti. A nakonec - český překlad názvu je vážně pitomý.(2.1.2017)

 • DonBraso
  ****

  1.Sezóna zde uvedeného seriálu byla velmi příjemným překvapením narozdíl od Upířích deníků,která spadávala do hrozného slaďáckýho poplácávání po zádech.Tohle je teenegerský a od MTV sakra parádní rozjezd.Tyler Posey není zrovna moc přesvědčivý herec,který mi to trochu kazí,ale nakonec se na to dá zvyknout.Triky velmi zdařilé a hudebně je super,ale to jiného čekat od MTV.Máme romantiku a máme děj,dva kámoše,pár vlkodlaků a show může začít.Co doopravdy oceňuji,že tvůrci jedou neskutečný tempo,pořád se něco děje,zvraty jsou neustále a každý díl slušně rozjíždí na ten další.Uvidím co další příběhy a podle toho změním hodnocení,ale myslím si,že čtyři hvězdičky obstojí stále.Velmi milé překvapení,které jsem opovrhoval,MTV dám šanci stále a nejspíš to i baví,když je ohlášena už 5 sérka.(9.10.2014)

 • MikyAff
  ***

  1. série - No tak nevím.. Příběh celkem už stereotypní, hlavní herec někdy až moc umělej a graficky udělaný Alfa stál fakticky za starou belu. Ani masky vlkodlaků nejsou moc vydařené. Ale přesto se najde několik pozitivních věcí. Třeba sympatičnost některých herců, nebo že do poslední chvíle jsem fakticky netušila, kdo Alfa je. Některé hlášky třeba taky stojí za to. Hlavně Stiles perlí. Takový pěkný oddechový průměr, když nemáte na co kouknout, ale že bych se těšila na každý další díl, co se stane, to ne.. Na další sérii se moc netřesu, ale třeba se k ní taky dostanu.(1.12.2014)

 • wOOzIe
  ****

  Už sám název napovídá, že půjde o nějakou sračku alá tvajlajt... No a to se tak stane , že nevíte co byste si pustili tak si pustíte něco jako je tohle od čeho nic neočekáváte a nakonec můžete být příjemně překvapení zábavností. Za sebe musím říct, že sem se bavil. Bavil mě spád příběhu v první sérii, bavil mě Stiles dokonce občas některé akční scény byly koukatelné se slušným soundtrackem. Na to, že v pozdější fázi evidentně dochází nápady, alespoň je tam víc fórů a žánry se střídají co minutu. Navíc s postupem času to co chybí v příběhu doplňují dobře rozepsané postavy. První dvě série - Sračka, která je vtipná a zábavná, třetí série bohužel už tolik zábavná není, hlavně závěr už je předimenzovaný. Joooo občas je to fakt OMG, ale já sem se zabavil na nějakých 32 hodin a několikrát i hodně zasmál takže takový trochu Guilty Pleasure.(16.6.2014)

 • - Tvůrce Jeff Davis poprosil Dylana O'Briena, představitele Stilese, aby si nechal na druhou sérii narůst delší vlasy. Dylan si ale myslel, že mu krátké vlasy pomohou zůstat v roli. Nakonec si vlasy nechal narůst až pro třetí sérii. (Tomgellar)

 • - V 5. epizóde 2. série, keď Scott (Tyler Posey) komunikuje videohovorom so Stilesom (Dylan O'Brien), môžeme vidieť, že na jeho MacBooku sú úplne iné pohyby, než v skutočnosti. To znamená, že sa na notebooku jedná o video, nie o videohovor. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Spoiler: Crystal Reed, která hraje v prvních 3 sériích jednu z hlavních postav Alison, si po smrti v seriále zahrála ještě v páté sérii (konkrétně 18. epizoda), ve flashbacku - dávnou předkyni své původní postavy. (Tessy98)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace