Nová cestománie (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2005, 85x29 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (17)

Pôvodnej "starej" Cestománii som dala 3* s komentárom, že v dokumentoch nemám rada "ukazovanie pohľadníc" a silené vtipy. Asi sa to muselo zlepšiť alebo som časom privykla... keď som neskôr dala tejto hviezdičiek päť. Akosi ma celé spracovanie začalo viac baviť a rada si Novú cestomániu pozriem, ak dávajú krajinu, na ktorú som zvedavá.(30.9.2014)

• LiVentura

Tehdy to ztratilo kouzlo 1.. :-((10.4.2011)

V podstatě stejné jako původní cestománie, akorát pod taktovkou Nováckých režisérů, ale s tím nemám problém. Akorát v momentě, kdy došlo k takové změně, by si tento pořad zasloužil nějaký zajímavější a modernější kabát, možná by se hodilo i zkvalitnit kamerové záběry. 70%(12.1.2011)

Podle mého názoru úplně to samé jako na ČT. Nevím ale, proč se Nově nepodařilo tento pořad udržet. Možná měla zapracovat na zatraktivnění, které by diváci přivítali. Myslím si totiž, že pořad měl určitou kvalitu a je rozhodně škoda, že se už nevysílá.(11.1.2011)

S přechodem Cestománie na obrazovky komerční televize dle mého naštěstí nedošlo k poklesu kvality pořadu.(4.2.2015)

Není to úplně špatné ale kvality staré Cestománie nedosahuje ani zdaleka.(5.9.2012)

Stále stejně dobrá cestománie!(24.7.2010)

No není to Cestománie z ČT1, ale pořád si to udrželo kvalitu.. s hodnocením vůči origánlu klesám, ale pořád 4z5 je krásné hodnocení s ohledem na okolní hodnocení, kde každý hodnoctí 1. stanici 2. režiséra a 3. až samotný pořad..(28.6.2011)

Škoda každého osvětového pořadu, který skončí...(23.9.2012)

O něco málo horší než původní Cestománie, přesto na novácké poměry poměrně slušně sledovatelné. 60%(29.6.2014)

Nová (Novácká) Cestománie naztratil nic ze svých předností. Je to pořád špička v cestopisných pořadech vůbec! Vladyka se Štěpánovou k tomu nerozlučně patří. 95% - 5*****(12.2.2010)

Jen mě štvalo, že to, co vytvořil jeden tým v jedné televizi, beze všeho přebere televize jiná... Jinak se mi zdalo, že vše zůstalo tak jak mělo. Škoda, že se s Cestománii nepotkáváme dále...(19.6.2010)

Výborný cestopisný dokument s výborným komentářem a skvělými záběry. 80%.(3.11.2012)

• Paity

Nová cestománie neurazí, nenaštve, ale že by to bylo něco až zas tak nově převratného, to tedy nikoli.(15.6.2012)

Ty komentáře mě dostávají.(3.8.2011)

Nejaká veľká zmena to nieje , skoro ako Cestománia.(24.5.2012)

Tentokrát sa stal opak ako to väčšinou býva pri kopírovaní. Nová Cestománia je ešte lepšia ako stará, len škoda, že mala tak málo dielov.(21.3.2017)