Za dveřmi je vrah

USA, 2005, 90 min

Pritesh Chheda

J.P. Lipa

• Arkos

Celý film se odehrává prakticky celý pouze uvnitř jednoho domu a s několika málo herci. Děj se dost táhne a až na, možná pro někoho, originální konec, zde vlastně není nic moc zajimavého.(18.2.2010)

• Hunter2222

Samá žena v dome s dvoma cudzími mužmi, vonku vyčíňa sériový vrah a možno jeden z mužov je ním. Náme v skutku veľmi zaujímavý no spracovanie je katastrofálne. Vedel by som si predtsavIť tento film ako 10 minútový kraťas, ale v tomto 80 minútovom prevedení je to nuda, nuda, nuda... 20%.(26.1.2011)

• Smok

Jeden dom, traja slabučkí herci a 90 minút kryštalickej nudy v neoriginálnom thrilleri s "prekvapivým" koncom a rozpočtom menším, ako moje mesačné výdavky na cigarety. Nikdy viac.(2.4.2010)

Docela blbost. A to ze dvou důvodů 1) od začátku jsem věděl co se bude dít(A to se mi zas tak moc často nestává) a tak jsem nebyl ničím překvapen, a za 2) je to šílené klišé, když jsem o filmu slyšel že je to "psycho" tak jsem čekal víc a ne jen něco kde se hodinu kecá a pak 10 minut akce. Navíc herečka v hlavní roli byla tak nepříjemná že bych raději šel ven do toho deště.(4.8.2011)

• SOLOM.

Jedna velká nuda, kde se pořád jenom kecá o ničem, nic se neděje a kromě několika minut to příjemně uspává. Osobně moc nechápu jak to DVD edice mohla uvést na trh i pod hlavičkou hororu. Protože horor tady rozhodně nenajdeme(25.2.2010)

• Yoshimitsu

Zaujal mě obsah filmu, co jsem si přečetl ze zadní strany DVD, tak jsem si to za 25kč koupil.Žádné napětí a už od začátku filmu se dá předpovídat o co tam pujde.Byla to jedna velká nuda, která mě málem uspala.Už nikdy víc!(3.11.2012)

• oveckaoa

Hodně zvláštní film čekal jsem víc spíše se jedná o takové drama a moc se tu hraje na psychiku(2.2.2010)

• drankeryth

Dalo sa na to pozriet, ale na moj vkus tam toho bolo malo, co sa tyka putavosti deja. Vacsinou sa tam len klabosilo, kde to aj obcas mierilo do nie moc vabivych dialogov, comu len filmu tak akurat prospelo k naznakom nudnej atmosfery. Chcelo by to trochu viacej, aby ma to bavilo sledovat bez sledovania casu, kolko mi este treba pozriet, kym bude vytuzeny koniec.(19.12.2013)

Prekvapil ma svojou atmosférou a hrou na psychiku, aj keď sa nejedná o americký blockbuster je veľmi kvalitne spracovaný tento filmík do trištvrte filmu. Myslím, že sa oplatí pozrieť, kto má rád hru so psychikou. Zaujímavý thriller.(7.9.2010)

• rafix

Film je o úplným hovně a je to velká nuda.(8.7.2014)

• honzic

Napětí roste dobře, ale rozuzlení je nakonec docela čekané a slabé. Přesto je námět i scénář zajímavý, ale ztvárnění se moc nepovedlo. Hodnocení: 45 %(30.1.2012)

• Sammy.Boy

Neotevírat! Za dveřmi je (neškodný) vrah.(19.3.2017)