poster

Heimliche Liebe - Der Schüler und die Postbotin (TV film)

 • anglický

  Secret Love: The Schoolboy and the Mailwoman

  (neoficiální název)

Drama / Romantický

Německo, 2005, 92 min

 • +sfinx+
  ***

  Velmi chabá napodobenina Předčítače. Je právě na půl cesty mezi tou dramatickou atmosférou zmíněného filmu a jasným zaměřením typu MILF. A to je škoda - jako lehký, oddychový snímek bych to bral raději. Film se měl spíše zaměřit na vtip nebo erotiku a nesnažit se o nějakou složitou psychologii mladistvého. Ve výsledku z toho je po této stránce pouze další zástupce romantických blbostí, tentokráte o pubescentní máničce trpící předčasnou ejakulací. Na dramatický příběh o fascinaci starší ženou, nedej bože s nějakým závažným problémem na pozadí, to zase rozhodně nemá, a snaha se v tomto případě necení.(9.4.2014)

 • Mulosz
  ****

  Ani se Josefovi nedivim, ze propadl kouzlu teto starsi zeny. Nejpeknejsi stvoreni sveta to nebylo (nas krasnych je malo:-) ), ale ten jeji zvlastni naboj me malem vtahl do obrazovky. Skoda jen toho preslazeneho konce, jinak jde o dalsi film, ktery potvrzuje soucasnou nemeckou fazonu. PS. Prvni hodnoceni i komentar k tomuto filmu.(14.6.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace