poster

Escape from City 17

Krátkometrážní

Kanada, 2009, 6 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  *****

  Krátký a vlastně nic neřikající příběh, přitom ale dokonalá ukázka fandovského zápalu pro věc. Vizualizace světa Half Life je přinejmenším na amatérské poměry naprosto dokonalá. Snad po zhlédnutí Escape from City 17 dostane nějaký šikovný producent nápad a pustí se do nějakého celovečeráku. Tohle téma si to po všech těch Thorech a Kapitánech Amerika konečně zaslouží.(25.10.2011)

 • Seattleman
  *

  Na fanúšikovských filmoch je najhoršie, keď tvorcovia prehliadajú neprirodzenosť a nemotornosť hercov pred kamerou. Zvyčajne sú to oni sami, a tak im chýba pohľad z nadhľadu. Poľahky môžem vyhlásiť, že v Úniku zo City 17 vyjde všetka snaha vnivoč, keďže dvaja herci v hlavných úlohách sú príšerní. Že bol motív prevzatý z hry mi absolútne nevadí, ani použité efekty, či latexové masky, ale herci pred kamerou. Fuuj. Chce to lepších divadelných ochotníkov.(19.5.2013)

 • clep
  *****

  Tak takhle si přesně představuji film podle této počítačové série, spíše teda podle HL2 plus následujících epizod, žádný dr. Freeman, ale zaměření se na odboj proti rase Combine. Ono vyloudit z doktora Freemana nějaké kloudné slovo dá asi hodně práce:-D. Zkrátka jakožto milovník celého HL universa jasných 5*.(12.11.2010)

 • Darth Sidious
  *****

  To vážně nemá chybu. Geniální počin po Half - Life II a nastupující Episode One. Ve fanoušcích se bere více odvahy než by si člověk myslel. Ještě lepší než Beyond Black Mesa. Absolutně dokonalé. Jen už by to chtělo celovečerní film. Nemůžu se dočkat, až se nějaký tvůrce odhodlá. Tohle je přece jasný signál. Tak kde to vázne? 100%(2.2.2011)

 • Easykk
  *****

  Konečně!!! Takhle má vypadat Half Life převedený na velké plátno!! Spolu s ,,What´s in the box,, nejlepší konverze počítačové hry do sice krátkého, přesto nesmírně nadupaného filmečku. Jako zarytý Halfař, naprosto unešený tím, že to je vůbec hrané, dávám bez okolků maximální hodnocení a chci nášup...klidně v podobě seriálu i když myslím, že Valve si raději počká na opravdu kvalitní scénář pro film, než pro seriál!!!(9.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace