poster

Escape from City 17

Krátkometrážní

Kanada, 2009, 6 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • clep
  *****

  Tak takhle si přesně představuji film podle této počítačové série, spíše teda podle HL2 plus následujících epizod, žádný dr. Freeman, ale zaměření se na odboj proti rase Combine. Ono vyloudit z doktora Freemana nějaké kloudné slovo dá asi hodně práce:-D. Zkrátka jakožto milovník celého HL universa jasných 5*.(12.11.2010)

 • JFL
  ***

  Bez podkladu cele převzatého z Half Life 2 je to jen krátkometrážní béčkový akčňák (přestřelky od repetetivnosti zachraňuje jen pohyblivá kamera a dobrý střih, typické jsou lokality jako opuštěné domy a stojící vagóny na nádraží a nemohou chybět vypjaté schematické dialogy o ničem, které jen natahují stopáž mezi přestřelkami). S podkladem HL2 se k tomu jen přidává rozměr nadšenectví. Žádné vlastní nápady, nulová tvůrčí invence a fakt, že triky jsou výtečné, v dnešní době není ani v amatérské branži nic výjimečného, a tedy ani samo o sobě zasluhujícího pochvalu.(7.2.2010)

 • krt7236826
  ****

  ide o príbeh half life a ten si zaslúži nakrútiť ... ale to by najprv svet musel poznať pravdu o g-manovi potom sa možno niekto chytí scénara... kludne by to mohla byť trilógia a v hlavnej úloge Ch. Bale a alyx by mohla hrať Megan Fox a toho profesora z labáku M. Caine. G-mana Keanu Reeves ktorý už hral temnú nie moc známú a zrejme mimozemského pôvodu osobu vo filme "deň kedy sa zastavila zem". Beena zatiaľ riešiť netreba ale dakto by sa už našiel. prečoooooooooooooooo to nikto nezfilmuje dnes už technológie sú... taký Bay keby sa toho chytil by nebolo zlé... alebo na bolehlav bratia Watchovsky :D a bum je tu konkurent matrixu --- ale tu som hooodne odbočil od témy... pre priaznivcov half lifu je to dobrá podívaná aj ked je to len akoby domáca záležitosť no predsa len konečne aspon blys na lepší čas. do budúcna nám treba dúfať(21.4.2011)

 • MartinezZ
  ***

  11.2.2011 ~ První kraťas ze světa Half-Life 2, který ukazuje, že kdyby se chtělo, tak by to šlo! ~ Dva Kanaďané vytvořili kraťásek o útěku dvou členů odboje před jednotkami Combine mezi vlakovými vagóny, s na pozadí vyobrazujícími se Stridery a dalšími jednotkami. Je to krátké, na kraťas je to zbytečně ukecané, ale hlavně to ukazuje, že i za pár šupů lze vytvořit něco, na co fanoušci HL univerza čekají. ~ Nemusí být v ději Grodon, ani Alyx a další ze hry známé postavy, stačí vzít již vytvořený svět a děj zasadit do něj. Gordon přeci nebyl jediný, kdo bojoval. Odboj také pokládal životy a zatápěl jednotkám Combine. Tak na co stále Valve čeká? Fňuk... ~ Chlapci sice nazvali tenhle díl Part 1 s tím, že další budou následovat. Jenže to se psal rok 2009, nyní je už 2011 a kde nic, tu nic :( Prý stále v produkci. ~ V každém případě vkusně zasadili části ze hry (Citadelu, jednotky Combine, zvuky) do reálného světa a ač je poznat, že herní část není až tak reálná, je to stále lepší než nic! ~ Vidět můžete např. zde: http://www.youtube.com/watch?v=q1UPMEmCqZo(30.4.2013)

 • Easykk
  *****

  Konečně!!! Takhle má vypadat Half Life převedený na velké plátno!! Spolu s ,,What´s in the box,, nejlepší konverze počítačové hry do sice krátkého, přesto nesmírně nadupaného filmečku. Jako zarytý Halfař, naprosto unešený tím, že to je vůbec hrané, dávám bez okolků maximální hodnocení a chci nášup...klidně v podobě seriálu i když myslím, že Valve si raději počká na opravdu kvalitní scénář pro film, než pro seriál!!!(9.3.2010)