poster

Escape from City 17

Krátkometrážní

Kanada, 2009, 6 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JFL
  ***

  Bez podkladu cele převzatého z Half Life 2 je to jen krátkometrážní béčkový akčňák (přestřelky od repetetivnosti zachraňuje jen pohyblivá kamera a dobrý střih, typické jsou lokality jako opuštěné domy a stojící vagóny na nádraží a nemohou chybět vypjaté schematické dialogy o ničem, které jen natahují stopáž mezi přestřelkami). S podkladem HL2 se k tomu jen přidává rozměr nadšenectví. Žádné vlastní nápady, nulová tvůrčí invence a fakt, že triky jsou výtečné, v dnešní době není ani v amatérské branži nic výjimečného, a tedy ani samo o sobě zasluhujícího pochvalu.(7.2.2010)

 • krt7236826
  ****

  ide o príbeh half life a ten si zaslúži nakrútiť ... ale to by najprv svet musel poznať pravdu o g-manovi potom sa možno niekto chytí scénara... kludne by to mohla byť trilógia a v hlavnej úloge Ch. Bale a alyx by mohla hrať Megan Fox a toho profesora z labáku M. Caine. G-mana Keanu Reeves ktorý už hral temnú nie moc známú a zrejme mimozemského pôvodu osobu vo filme "deň kedy sa zastavila zem". Beena zatiaľ riešiť netreba ale dakto by sa už našiel. prečoooooooooooooooo to nikto nezfilmuje dnes už technológie sú... taký Bay keby sa toho chytil by nebolo zlé... alebo na bolehlav bratia Watchovsky :D a bum je tu konkurent matrixu --- ale tu som hooodne odbočil od témy... pre priaznivcov half lifu je to dobrá podívaná aj ked je to len akoby domáca záležitosť no predsa len konečne aspon blys na lepší čas. do budúcna nám treba dúfať(21.4.2011)

 • Seattleman
  *

  Na fanúšikovských filmoch je najhoršie, keď tvorcovia prehliadajú neprirodzenosť a nemotornosť hercov pred kamerou. Zvyčajne sú to oni sami, a tak im chýba pohľad z nadhľadu. Poľahky môžem vyhlásiť, že v Úniku zo City 17 vyjde všetka snaha vnivoč, keďže dvaja herci v hlavných úlohách sú príšerní. Že bol motív prevzatý z hry mi absolútne nevadí, ani použité efekty, či latexové masky, ale herci pred kamerou. Fuuj. Chce to lepších divadelných ochotníkov.(19.5.2013)

 • Easykk
  *****

  Konečně!!! Takhle má vypadat Half Life převedený na velké plátno!! Spolu s ,,What´s in the box,, nejlepší konverze počítačové hry do sice krátkého, přesto nesmírně nadupaného filmečku. Jako zarytý Halfař, naprosto unešený tím, že to je vůbec hrané, dávám bez okolků maximální hodnocení a chci nášup...klidně v podobě seriálu i když myslím, že Valve si raději počká na opravdu kvalitní scénář pro film, než pro seriál!!!(9.3.2010)

 • clep
  *****

  Tak takhle si přesně představuji film podle této počítačové série, spíše teda podle HL2 plus následujících epizod, žádný dr. Freeman, ale zaměření se na odboj proti rase Combine. Ono vyloudit z doktora Freemana nějaké kloudné slovo dá asi hodně práce:-D. Zkrátka jakožto milovník celého HL universa jasných 5*.(12.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace